Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc dziewczynki dziekuje ze tak o mnie myslalyscie i wspieralyscie myslami ale niestety jeszcze jestem 2w1 😞

A juz bylam pewna ze to jest to. Normalnie mnie po scianach rzucalo z bolu. Takich skurczy jeszcze nie czulam.

Ale niestety po kilku godzinach przeszly i potem zaczely sie regularne ale nieco slabsze. i potem znowu przeszly 🤢


lekarz mnie zbadal i powiedzial ze szyjka calkowicie skrocona, miekka i 1 cm rozwarcia i ze moge urodzic w kazdej chwili ale jak tam bylam to jeszcze nie bylo akcji porodowej. 😞

A juz myslalam ze wroce z synkiem 😞

Do tego dzisiaj wszystko ustapilo i chcialam isc do domu, to powiedzieli ze nie mam szans bo jestem w terminie porodu. To ja powiedzialam ze chce wyjsc na zadanie, bo skoro nie wiem kiedy urodze to wole sobie w domu przeczekac niz w szpitalu.

No i jestem.

Ale teraz moj maz sobie zazyczyl malego na srode bo wyplata:laugh: :laugh: wiec moze sie uda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Trochę się denerwuję, bo za tydzień w niedziele mam mieć wywoływany poród. Nie wiem czy nie powinnam mieć go wywoływanego już jutro!- dobrze, że mam wizyte u położnej to się wszystkiego dowiem, ale już teraz nie daje mi to spokoju. A mianowicie:
Ja mojej kruszynki nie mogę przenosić, a więc muszę urodzić przed 40 tygodniem. Tak więc termin z miesiączki mam na 8 marca, a z pierwszego usg na 14 marca. I wywołanie mi zapisali na 14, czy nie powinni czasem na 8? Ja to już mam taki mętlik, że szok! A tak w ogóle to cierpię na bezsenność i śpię teraz po 3 godziny na dobę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Martitka a dlaczego nie możesz mieć przenoszonej ciąży??
Wg mnie ważniejszy termin z miesiączki ale lekarze chyba lepiej wiedzą.

Olu ładny suwaczek 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Melduje sie dalej jako ciezarowka 🙂
Ale synus sie dzis strasznie rozpycha! Momentami mam wrazenie ze szykuje sobie wygodna pozycje do porodu 🙂 Co chwila wypycha pupe lub nozki... heh jak go polaskocze to odrazu je chowa :laugh:
Zycze cierpliwosci w oczekiwaniu na ten moment oraz duzo usmiechu tym mumusiom ktore maja swoje pociechy juz przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella, ponieważ mam rzadko spotykane przeciwciała w mojej krwi anty-m, które szczególnie po przenoszeniu ciąży mogą być niebezpieczne dla dzidzi. I tak ponoć im bliżej terminu miały mi wzrastać, ale na szczęście ich poziom się obniżył. Jednak lekarze nie chcą ryzykować i wolą wywołać. A mam 6 dni różnicy pomiędzy terminem z miesiączki a usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martitka ciąża przenoszona to ciąża powyżej 42 tygodnia, więc pewnie lekarze wiedzą co robią.

Mój kochany narzeczony już nie może się doczekać jak zobaczy swojego synka i powiedział, że jutro jedziemy do szpitala sprawdzić co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i co dalej cisza? 😞

cruella a suwaczek pozwoliłam zgapić od ciebie 😉

widzę ze dziewczynki ogólnie się denerwują juz terminy co niektórym minęły i nic 🤔 ale z drugiej strony trochę można wam zazdrościć tych kopniaczków w brzuszku 😉 wszystko w swoim czasie 🙂

doti powodzenia na jutrzejszym badaniu 🙂

Martitka wg mnie tez termin z ostatniej miesiączki ważniejszy ale lekarze na pewno nie chcą zrobić wam krzywdy i wiedza co kiedy robić .trzyma kciuki za was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti moj maz tez sie nie moze doczekac synka:laugh:

Jak pojechalismy w piatek w nocy do szpitala to myslalam ze mi biedny padnie tam.

Dojze mu serce walilo jak noworodkowi to jeszcze byl blady jak sciana. Masakra i on chce byc przy porodzie. 🤔

Jeszcze mi tam zawalu dostanie.

juz mi przewidzial ze jutro urodze, w dzien kobiet:laugh:

Takie medium z niego hehe. To niech mi jeszcze powie po ktorym skurczu i ile razy bede przec:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aśka w domku jesteś czy w szpitalu cię nadal trzymają ? tak źle z mężem myślisz ze ci odjedzie przy porodzie , zawsze może wyjść jak będzie się źle czuł 😉 ty i tak pewno nie będziesz myśleć jak on sie czuje tylko skupiać sie na porodzie, a może cie milo zaskoczy i będzie ok. tego wam życzę , no i tego porodu jutro oczywiście jak najbardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola jestem w domku bo wyszlam na ządanie wbrew zaleceniom lekarza.

Nie chcieli mnie wypuscic bo jutro mam termin porodu i pewnie jakby nic przez 2-3 dni nie ruszylo to bym miala wywolywany.

Dlatego ja wole urodzic naturalnie bez kroplowek i poczekac w domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sluchaj ja dostalam bardzo mocnych skórczy o 21.45 w piatek. Najpierw byly co 20 minut, potem co 10 minut i pozniej co 7 minut. Probowalam sie jeszcze polozyc, zrelaksowac, bylam zrobic sobie ciepla kapiel ale nic nie przeszlo i o 24.30 pojechalismy do szpitala. Skurcze jeszcze mi sie utrzymywaly chociaz juz byly troszke slabsze ale podobno stres moze je wyciszyc. Lekarz mnie zbadal powiedzial ze moge urodzic w kazdej chwili i zostawil mnie na przedporodowej. Podlaczyli KTG i tak sobie lezalam do 4 rano. wmiedzy czasie kilka dziewczyn urodzilo a ja tylko czekalam kiedy mnie zlapie. A tam im blizej rana tym skurcze slably. Potem po sniadaniu zaczely sie znowu, w miare silne ale do zniesienia, byly co 5 minut i trwaly nawet minute, polozna powiedziala ze mambyc spokojna bo to napewno sie rozwinie. No ale czas lecial a skurcze powoli zanikaly. Wiec lekarz stwierdzil ze nie ma jeszcze akcji porodowej i przeniosa mnie na oddzial izolacyjny zebym sie wyspala bo tam to sie naslucham. I tam spedzilam noc i skurcze minely i wyszlam na ządanie bo nie chcialo mi sie tam siedziec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia skurcze mogły być wywołane prze tą rycynę którą wypiłaś.
Widać jeszcze nie była pora 🙂

A oto rączki mojego Aniołka 🙂 [img size=314]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brz-e885bedaea37705e5414d731f086c8d0.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduje sie nadal a brzuchem... zaliczylam wlasnie 2 drzemke dzisiejszego dnia wiec moge w nocy rodzic 😉

Cruella a dlaczego dajesz Amelce Bebilon?? to mleko modyfikowane ze specjalnie rozbitym bialkiem dla dzieci ktore maja problem z przyswajaniem tego standardowego, ja przy Livii tez na wlasna reke zaczelam dokarmiac Bebilonem i jak powiedzialam po kilku dniach pediatrze to mnie delikatnie mowiac zrabala ze zdrowemu dziecku za chwile zahwieje prawidlowa przyswajalnosc bialka wiec stad moje pytanie do Ciebie. I w ogole zaskoczyla mnie ze bebilon to mleko ktore najczesciej wywoluje alergie.. Pozniej przeszlam na NAN i Livia bardzo ladnie je tolerowala, zadnych kolek, ulewan itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

U mnie też nic jeszcze nie ruszyło 😞 Wczoraj sprzątałam chyba do 23, dzisiaj znów biegałam po sklepach i dalej nic, a ja już doczekać się nie mogę:P Z resztą pasowałoby urodzić bo Mąż ma wolne:P

Widzę że Anulka się pojawiła u nas 🙂 Szkoda że taki humorek nie za bardzo ale wierzę że lada dzień oswoisz się ze swoją Kruszynką 🙂

Asia współczuję że się tak namęczyłaś 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

June daje bebilon bo tym dokarmiali w szpitalu.
Po za tym w opiniach jest bardzo dobre, z tego co wiem to ważne by było na serwatce robione a to jest. Jutro idę do pediatry to się dopytam 🙂
Kinia dzięki 🙂 taka malunia rąsia do naszych takich dużych 🙂

My już po kąpieli, zabieramy się za kolacje któą mi mąż przygotuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my tez po kąpieli i dzidzia i mamusia :laugh: cos mnie jedna pierś boli -zły znak aż się boję nocy 😞 a tak ładnie Majka z niej ssała i w południe i teraz 🙂

cruella u ans w szpitalu dokarmiali tylko mlekiem NAN

miłych snów i może porodów co niektórym 🤔 -do jutra :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...