Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Info od Doti:

" Czesc Asiu. Skurcze mialam od wczoraj od 20 czy 21 co 6 minut i utrzymywaly sie dzis do 9 rano. Od polnocy siedze w szpitalu, glodna, nie wyspana i zmeczona. O 10.00 przebili pecherz i skurcze sa bardzo bolesne co 5 minut. Do tego dostalam czopki jakies na pobudzenie szyjki i rozwarcia, ktore ma 3 cm. Daleka droga przede mna, ale obiecali ze dzisiaj urodze."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A do mnie dzwonila ta znajoma polozna i stwierdzila ze jednak zebym niedlugo podjechala do szpitala, bo jak sie juz wody sacza tyle godzin to moze uda sie juz cos zrobic zebym urodzila szybciej 🙂 no i boi sie zeby wody nie zmienily koloru na zielony.

Czyli dzisiaj kolejna wizyta w szpitalu 🙂

ale tym razem biore kompa ze soba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki i Mamuśki 🙂

Ja oczywiście nadal z brzusiem:P Czuję się jak słonica, mam wrażenie że ziemia się pode mną zapada jak chodzę. Naprawdę już bardzo chciałabym urodzić, zaczyna mi brakować sił do najprostszych czynności. Ech nie będę Wam marudzić:P

Asia pozdrów Doti 🙂 Trzymamy za Nią mocnooo kciuki 🙂

A ja zmykam bo jeszcze śniadania nie jadłam 😁
Buziakiii 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Wszytskiego Najleszego w Dniu Naszego święta 🙂 dziewczyny przepraszam Kobietki nic dzis nie robimy - te ktore mogą niech leża brzuszkami do góry a te co już nie maja miło spedzcie czas 🙂

Ja własnie lece na spacer a pozniej nic nie robie 🙂

Pozdraowienia dla Doti i trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu dziś pustawo...

Asia i Doti - powodzenia, trzymamy kciuki, by szybko poszło...

Ja siedzę i nic nie robię.

Muszę iść wysmyczyć jakiś obiad, ale ani ochoty na to, ani pomysłu.

Zapycham się tylko czym bądź. To ciastka, to babka, to cukierki czekoladowe, a jak za słodko to kiełbasa myśliwska i tak w kółko. ☺️

Jakies staniki do karmienia bym sobie chętnie zamówiła, ale nie wiem jaki ja mam teraz rozmiar miseczki. Dawno nie kupowałam i nie wiem 🥴

Hmm... ciekawe czy mąż mi kupi jakiegoś kwiata... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie Doti napisala ze podlaczyli jej OXY, Na ktg skurcze sie slabo zapisuja a ona ledwo bol moze zniesc.

Biedna jest. Mam nadzieje ze pojdzie jej szybko bo narazie to sie meczy.

A mnie jakis stres zlapal az mnie sciska w zoladku.

Bo za pol godziny jade do szpitala i tam juz raczej zostane do porodu. Obym tez dzisiaj wkoncu sie rozprula bo powoli zaczynam ze stresu wariowac 😞 az mi nie dobrze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kolezanki forumkowe 🙂

juz jestem przy koncu ciazy - termin ok 1 kwietnia 😉

mam dylemacik. Otoz z jakas godzinke temu, podczas odlewania ugotowanych woreczków kaszy do obiadu, "pochlapalam" sie niefortunnie wrzatkiem - polecialo troche na brzuch przez koszulkę. Od razu skierowałam się do łazienki,gdzie obmylam poparzenia zimną/chlodną wodą. Przestraszylam się trochę. Poczytałam gdzies na necie, ze raczej niczym to nie grozi. Do lekarza raczej dzwonić nie chcę. Są dwie wyraźne plamy czerwone i z jednej kolo pępka nawet skórka mi zeszła - z takiego małego pęcherzyka... Co z dzidzią? Ruszał się Dominiczek jak robiłam zimne/chłodne okłady. Byłe to poparzenie brzuszkowi nie zaszkodziło... Jak myślicie?

Ja to pod koniec ciąży jestem ostatnia oferma. Musze już z dala od kuchenki się trzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj nie dobrze ze sie doti tak męczy 😞 Aśka powodzenia i pisz na bieżąco ile to możliwe co z tobą .

my po spacerku pogoda piękna dziś pochodziłyśmy już 30 minut , poszłam kupić ciasto -moze sie komuś przypomni ze dzisiaj dzień kobiet 😲
a mała mnie dzisiaj zadziwia ciągle by na cycku wisiała 😞 zaraz będę mieć tam pusto jak nic -muszę cos sama dotankować bo dzieciak głodny będzie :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maygirl - nie denerwuj się, dzidzi nic nie grozi.

Moja kumpela w zeszłym roku też już na końcówce ciaży nachylała się nad rozgrzanym piekarnikiem i zapomniała,że ma taki wielki brzuch i gołym ciałem dotknęła otwartych drzwiczek... Miała ranę dosłownie na 10cm, potem strup, a teraz niewielką bliznę. Jednak nie miało to wpływu na jej synka, który urodził się zdrowy jak rydz.

Ale masz rację, jakies już jesteśmy teraz ślamazarne. Ja codziennie albo się czymś obleję, albo coś mi spada i zatrzymuje się na brzuchu 😉 Takie juz chyba uroki... ale damy radę, widac już światełko w tunelu.

Asiula83-czekam na relację po lekarzu 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka - a dziękuję bardzo za taką odpowiedź. teraz jestem już na 100% spokojna, ze to oparzenie nic złego nie zdziałało z królestwem mojej dzidzi, a zwłaszcza nie miało jakiegoś wpływu na nią.

Juz czuję podniecenie i za bardzo wszytsko przezywa,, choć 3 tyg do końca, Wy to już macie 39 tydzien albo 40! 🙂 Co Wy, forumki, musicie czuć, że ten oczekiwany czas juz jest blisko.

Wczesniej miałam termin na końcówkę marca, bo dzidzia rosła szybciej, teraz zmieniono mi na 1 kwiecien, bo takiemu terminowi odpowiada dzidzia wymiarami i wagą.

Nio, zobaczymy. A mam już 1,5 cm rozwarcia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maygirl to jeszcze spokojnie możesz się załapać na marzec 🙂 u nas 4 marcówki załapały sie na luty a dopiero jedna urodziła w marcu i z niecierpliwością czekamy na nasze następne brzuszkowe dzieciaczki 🙂

ja pod koniec ciąży tez się oparzyłam ale udo i stopę byl wielki bąbel i czerwone a teraz nie ma śladu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLA73 - no, lekarz mi mowil - dokładnie ponad 2 tyg temu, że za 4 tyg moge spokojnie urodzic. Czyli teraz by wypadało, że tak za mniej niż 2 tygodnie mógłby być ten "mój termin". Byłoby to tydzień przed terminem wg usg-1 kwietnia- a więc wypadłby marzec 🙂. Niektórzy mówią, że mały zrobi psikusa na prima-aprilis i może wcześniej wyjdzie 🙂 Albo i później, na święta wielkanocne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, my już po wizycie u lekarza.
Generalnie wszystko jest w porządku, małą przybiera na wadze nie dużo ale zawsze coś, ona generalnie w ogóle jest od początku taka malusia filigranowa 🙂
June pytałam o bebilon i ten na białko jest a i owszem ale nazywa się pepti, powiedziała że z wszystkich pokarmów ten jest najlepszy więc zostaje przy nim, choć pewnie co lekarz to opinia. Niemniej jednak komuś trzeba wierzyć 🙂

za dwa tygodnie do zważenia znowu 🙂

Po za tym dziś anioł z małej 🙂 cały czas śpi i je hihi.
Zobaczymy jaka będzie noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella to ile Amelka wazy , ja ide w środę do lekarza sprawdzić bioderka i tak się ogólnie pokazać . twoja dzisiaj aniołek a moja na odwrót , nie płacze ale ciągle szuka cyca a potem wcale go nie ssie tylko zasypia przy nim -dzisiaj muszę się poskarżyć ale opadam z sil .wszystko mnie boli 😞 poza tym musi się cos napełnić aby sie najadła a nie tak co 30 min . ale damy radę bo i tak jest cudownym dzieckiem ta moja kruszynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...