Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny WAZNE INFO przeczytajcie chodzi o baze do fotelików maxi-cosi

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100308/WYPADKI/768460056

dzwoniłam do sklepu juz i od czwartku zaczynaja przyjmowac i sprawdzac i jak cos to wycofywac

Ola ja na tym zdjęciu to widzę jeszcze psa 😁
Piękne masz dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ojj dziekuje zobaczysz niedługo Ty tak będziesz usypiac swoją pociechę 🙂

Wtuli się w Ciebie i w rytm bicia serca zaśnie 🙂

http://picasaweb.google.com/montusia1/BrzuszkujeSobie#slideshow/5446312918565051074

Kinia mi czop odchodził przez 2 dni więc może stopniowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze odkąd zaczął się marzec to coraz częściej panuje cisza na naszym forum. Aż boję się pomyśleć co to będzie jak wszystkie urodzimy:P Zmykam pooglądać tv i przytulić się do chrapiącego Męża 😁 Ale będę tu zerkać czy są jakieś wiadomości od Doti i Asi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,ja na sekunde,nie zdarze teraz nadrobic co u was,ale moze jutro. mała zajmuje mi teraz tyle czasu,bo budzi sie co 1,5 czasem co 2 godz potem karmie ja cyckiem pol godz albo i dluzej a na koniec daje butle bo mam za malo pokarmu i nie wiem jak to z nim bedzie,pozatym sutki tak mega bola przez pierwsza minute ssania ze szok i to nie dlatego ze mala zle ciagnie bo dobrze tylko jeszcze niezahartowane je mam chyba. wszytko mnie boli bo to cesarka,slaba jestem,2 noce po porodzie wogole nie spalam chyba z wrazenia a dzis chyba z 2 godz w sumie w nocy bo czesto do niej wstawalam ,a wszystko przez to ze mecze malutką tym karmieniem bo jednak chce piersia karmic (choc nie wiem czy sie uda)a ona biedaczka chce jesc ,a tak poaztym to prawie nie placze no jedynie jak jest glodna.jest przekochana i mimo ze to wszystko nie jest takie latwe i jest wszystkim mega wyczerpana to jednak szczesliwa jak tylko popatrze na skarbka to plakac mi sie chce ale z radosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oalamat troszke sie pomylislas albo ja ci zle napisalam bo nadia miala nie 3350 a 3550g .jutro moze uda mi sie wklaic zdjecie bo to co wczesniej wyslalm ze szpitala niewyrazne a pozatym nadunia wypiekniala juz przez te 4 dni:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis jeszcze raz gratulacje 🙂


ale mi cycki nabrzmiały strzelam jak z fontanny:laugh:

humor mam dziś super bo poprawia sie wszystko

a że szczypie piecze kuje i wogole no cóz tak niby mam być

ale powiem wam tyle Ola ma racje moj mąż czeka rano z sniadaniem herbata pierze sprzata. Prasował nawet WOWW
myje mnie kropkuje i ciale dzwoni bo musial jechac do pracy i panikuje



a jak tam co dostałyscie od swooich Panów

MI mojego szkoda biedaka tak sie martwi
naprawde wspaniały jest taki kochany i strasznie przezywa
to że teraz cierpie przes ospe a potem że jeszcze porod i wracanie do siły..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis milo ze zajrzałaś do nas, nie martw sie będziesz miała więcej pokarmu po cc pokarm jest troszkę później 🙂 karm Nadusie niech rośnie nam dziewczynka śliczna .

co z naszymi dziewczynkami które są w szpitalu -cisza?

montusia śliczna Nadia , a na moim zdjęciu jest też pies -ale prawdę napisałam- moje dziewczynki bo ona tez baba :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiadomość od Asi:

"Tak jestem w szpitalu i w ogóle zgłupiałam. Bo od północy ciągle mi się sączy woda ale lekarz mnie zbadał i stwierdził że coś leci ale pęcherz zamknięty. I teraz mnie trzymają na obserwacji 😞 i nie wiadomo w końcu kiedy urodzę 😞 jestem załamana 😞 mogłam nie przyjeżdżać 😞"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hej

ja o 19.10 dostalam silnych skurczy i zaczelam krwawic na kolor jasny czerwony, po polgodzinnym prysznicu.

Lekarz mnie zbadal po raz drugi i rozwarcie stoi w miejscu 1 cm ale to ze pojawily sie skurcze i plamienie swiadczy o tym ze juz cos sie zaczyna dziac. ale dluga droga przede mna, przynajmniej wiem ze cos po malu ruszylo.

Dostalam zastrzyk rozkurczowy w tylek bo normalnie co 2 minuty latalam po scianach ale i tak nie pomogl 😞

bylam tez na pol godziny pod cieplym prysznicem i nawet wzmocnil skurcze.

Bede sie meczyc ale juz niedlugo urodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do tych ktore urodzily,przy karmieniu strasznie bola mni sutki tzn pierwsze 2 min jak zaczyna ssac to masakra jak by mi ktos po otwartej ranie soli posypywal(ale nie mam poranionych sutkow wiec raczej dobrze ssie) mega bol,tez tak mialyscie czy nie,ja przez to normalnie marze o butli ale jeszcze sie wstrzymuje.ktos mi mowil ze pirwszy tydz po porodzie tak jest ze musza sie zahartowac ale u mnie juz 5 dzien i jest coraz gorzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczynki

Ja nadal 2w1 😞 po zastrzyku rozkurczjacym dopiero po 2 godzinach przeszly mi skurcze na jakas godzine to moglam sie przespac.

ale niedawno zaczely juz wracac, i znowu staja sie regularne i coraz bardziej bolesne.

Nic tu nie chca pomoc 😠 mozna sie meczyc a oni trzymaja i czekaja az cos sie posunie 😠 zaraz obchod to zobaczymy co powiedza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ja dziś pierwsza
Małą marudzi w łóżeczku spałą ładnie co 3 godziny pobudka, czyli dwa razy w nocy, ale szybkie jedzonko i spanko


A moje dziecko odkąd dokarmiam ja butelką przeprosiła się ze smoczkiem i teraz zamiast drzeć się bez powodu, drze się bo jej smoczek wypada hihihi. Normalnie prawdziwa kobieta, zawsze sobie coś znajdzie do awantury.


Kamis to naturalna sprawa, mnie na początku tak bolały że musiałam oddech wstrzymać z bólu, ale uwierz to minie, naprawdę musisz je zahartować.
Teraz to czysta przyjemność karmienia, mnie bolały chyba z dwa tygodnie więc tylko cierpliwość a wszystko się ułoży 🙂
A co ile Nadia budzi się do cyca?? moja co 3 godzinki regularnie z wyjątkiem po kąpieli wtedy śpi ok 5-6 godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A na obchodzie nic sie nie dowiedzialam 😞

Przyszli zajrzeli w karte i nic wiecej.

Tylko zapytali czy dalej cos sie saczy i czy mam skorcze.

I to wszystko.

A ze mnie caly czas cos leci podbarwione na rozowo i ciagle tylko podpaski zmieniam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

A ja po koszmarnej nocy jestem 😞 mała wogóle nie spała tylko oczy jak 5 złotych - a ja dostałam jakiś strasznych dreszczy, było mi potwornie zimno (gdy w sypialni mamy 23*C i spałam pod kołdrą i kocę)

Nadia ma chyba jakiś wzrost mlekowy i teraz cały czas mi siedzi na cycku 😞

Cruella jak dokarmiasz mała ? cyc i butelka czy poprostu zamiast jednego cycka dajesz butelkę ?

Kamis z brodawkami tak jest - ja podobnie jak Cruella miałam z ból zaciskałam zęby, łzy i jakoś się wytrzymywało teraz już jest super bez bólu 🙂 dasz radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki 🙂

Ostatnio to budzę się jak w zegarku 8.20:P Miałam okropny sen, śniło mi się że rodziłam w domu przez CC i mój Nikoś miał niedorozwinięte rączki 😞 😞 Na szczęście to tylko zły sen.

Mój Mąż smacznie sobie śpi a ja mimo że się nie wyspałam nie mogę dłużej pospać, jakoś tak wolę być na nogach. Może dlatego jakby w końcu trzeba było jechać do szpitala 😁

Asia strasznie Ci współczuję 😘 Nie dość że znów wylądowałaś w szpitalu to jeszcze ta opieka... Ale jesteś dzielna babka to wiem że sobie poradzisz 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia masz to co ja, ja też miałam takie dreszcze, zażyj sobie paracetamol, nie zaszkodzi a pomoże i staraj sie wypocić, mnie tylko jeden dzień tak trzymało.
Co do butelki karmię ją po kąpieli i o 1 w nocy butelką, dzięki temu mam pewność że jest najedzona i zaraz potem idzie spać, a zachowywała się tak samo jak Nadia, oczy jak 5 zł i wiszenie na cycu. Z tym że tak , jak ją chcesz dokarmiać to wit K podajesz co drugi dzień, a pokarm z tego karmienia co dajesz butle odciągnij bo inaczej pierś o tej porze nie będzie produkować mleka.
Była wczoraj u lekarza i mam jej dawać Bebilon, nie wiem co Ty masz bo zdania są podzielone pomiędzy Nan jeszcze. Bebilon ten zwykły jest najbardziej podobny do mleka matki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...