Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olu ja mam taki problem, że Mati cały czas może spać a jak już się dorwie do cyca to po 10 minutach zasypia. Boję się że sie nie najada. Ale dziś jak po obudzeniu po 3 godzinach snu possał sobie te niecałe 10 minut to po prostu wypluł cyca i nie chciał już. Dziubka otwiera co chwilkę ale jeść nie chce. Pieszczoszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamis daje butelkę bo mała wisiała na cycu cały czas, nei zasypiała ale wyjadała wszystko i szukała nadal.
Teraz jest ok, odciągam cały czas, mam poranione sutki od odciągania ale odciągam, więc mam nadzieje że jeszcze będzie tego pokarmu, troszkę teraz jest lepiej zwłaszcza po nocy wtedy kiedy je rzadziej więc rano ma ucztę a w ciągu dnia przystawiam ją częściej 🙂

Olu
zanim zaczniesz jazdy po szpitalach odczekaj 2 tygodnie lub chociaż tydzień i zważ ją na tej samej wadze.
Mnie tak moja pediatra doradziła bo moja bardzo malutko przybrała, dziwne trochę że od razu odsyłają Cię do specjalistycznych poradni, w n]sumie to tak naprawdę nie wiadomo czy straciła. Oczywiście Ty masz lepsze doświadczenie ale doradzam jako matka, nie am co popadać w obłęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella on mnie odesłał do poradni bo maila małą wagę urodzeniową i że ma powiększony gruczoł piersiowy i wycieka siara z prawej piersi jej-tez się tym martwię żeby nie było zapalenia -wiem ze powinno zniknąć to w pierwszych tyg. życia.A twoja chociaż przybrała a moja nic -90g ma mniej.niż jak wychodziliśmy ze szpitala 😞 tez mam wrażenie ze może waga byla cos nie tak w poradni wczoraj bo nam sie wydaje ze ona jest większa -je ładnie nie ulewa nie wymiotuje kupki są 2-3 dziennie wiec norma. A jeżeli mnie dzisiaj nie przyjmie to wizyta dopiero w kwietniu ,a tak długo to a nie chce czekać bo sama zwariuje wiec pojadę w weekend do siebie do pracy i tam ja pokaże endokrynologowi albo pediatrze z patologii noworodka dla swojego spokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamis ja robię jak mi lekarka kazała, zwilżam nosek wodą morską odczekuję parę minut i odciągam katarkiem. Można fridą czy gruszką zależy która co ma, a czasem wystarczy samą pałeczką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella zwariuję bo tak mi lekarz nagadał że urodzę początkiem marca i tak się nastawiłam. A tu Nikoś zrobił wszystkim psikusa i dalej sobie siedzi u Mamy:P Z resztą ta świadomość że już naprawdę zostało tak malutko sprawia że staję się jeszcze bardziej niecierpliwa:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia ja mam termin na 19 i tez mi lekarz powiedzial ze urodze na poczatku a tu nic a nic sie nie dzieje i juz trace cierpliwosc 🙂 Dzisiaj ide do poloznej i zobaczymy czy cos sie zaczyna czy nadal nic 😞 Martynka jest strasznie uparta i nie chce do nas wyjsc 😞 ja sie martwie bo mam lozysko starsze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny.

W tematach obsługi noworodka na razie nie pomogę, bo wszystko co wiem to tylko czysto teoretycznie... ☺️

Kinia, ja mam termin na 15 i jak nie urodzę to następne KTG 17 🙂 Mam tylko nadzieję,że urodze do 20, żeby synek był Rybką, a nie Baranem :laugh:

Doti i Asia - śliczne chłopaki. Już sobie wyobrażam swojego... 😉

June - mój Mały nadal nie wykazuje chęci opuszczenia brzucha. Jestem ciekawa czy dam radę go urodzić. Tzn myślę,że dam, ale pewnie wymęczy mnie to na maxa... 🥴

Ola - wierzę,że się denerwujesz. ale myślę,że Cruella rozsądnie radzi. Moja waga w ciąży tez była inna w domu, inna u lekarza, a jeszcze inna jak się ważyłam u rodziców. Więc pewnie tak samo jest z Majką. Nie rozumiem tylko co piszesz o tej siarze ☺️ Ona wypływa Tobie czy Małej?? Bo pierwsze słyszę o czymś takim... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moim zdaniem lekarze powinni być bardziej powściągliwi. Mi tez mój powiedział na początku marca - w srodę, ze do soboty urodzę, a tu dupa... za chwilę kolejna sobota, a ja nadal czekam... I teraz już się nie nakręcam, nastawiłam się na poród po terminie czyli do 15 czekam spokojnie... nawet do 20 będe czekać spokojnie... Ale później to chyba już się zacznę stresować, bo urodzę wielkoluda i to pewnie przez cesarkę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia - no dokładnie. Ja tez bym alarmu nie robiła 😉

Idę pod prysznic-zgodnie z radą Asi. No i muszę poprawić odkrzaczenie, bo naprawdę nie wiem kiedy wybije godzina "0".
A moze nasze chłopaki czekają na wiosnę?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka nawet nie mów że czekają do wiosny bo będą Barany a nie Rybki a ja wolałabym żeby Nikoś był Rybką:P:P:P Poza tym do 21 to ja na pewno zwariuję 😁 😁

Montusia buziaczki dla Naduniu 😘 😘 😘 Faktycznie zleciało.

Idę pokrzątać się po domu, pasowałoby coś posprzątać bo Teściowa ma przyjechać 🤪 No a poza tym może mnie coś ruszy jak tak pobiegam ze szmatką 😁 😁 😁

Do później Brzuszki i Mamusie 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂 dlatego mój lekarz nic o terminie nie mówi tylko że do połowy maca napewno urodzę więc ja nie myśle ze podał mi termi i musze się go trzymać 🙂dzisiaj miałam strasznąoc bóle nad brzuszkiem i pod i straszne nudnosci a teraz chodze jakby ktoś wsadził mi kijka między biodra takie uczucie 😞 straszna noc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia to super 🙂
Macie oklaska za nockę i za koniec miesiąca, my zgodnie z zegarem za 3 dni hihihi.
Dziewczyny no w sumie Wam współczuję, ja poszłam na ogień, termin miałam na 28 lutego więc się nie naczekałam.
W sumie jak byłam u lekarza w czwartek to moja gin ustaliła mi termin na KTG na za tydzień ale dodała że najprawdopodobniej się nie zobaczymy już, że wcześniej urodzę.
Miałam takie przeczucie już dwa dni wcześniej jakoś tak dziwnie się czułam, i u mnie było łatwiej bo ja nie miałam żadnych objawów a tu naglę od wtorku coś mnie zaczęło kłuć pobolewać, prężyć się więc mogłam mieć podejrzenia.

Natomiast moja rada nie stresujcie się tym, bo same doprowadzicie się do wariactwa.
Trzymam za Was mocno kciuki i ani się obejrzycie wszystkie się rozprujecie jak to mówi Kasenn hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamisja na przerwijaku Nadii podaje sól 🙂 ona lezy a ja podnosze jej główkę i wtedy do każdej dziurki po kropelce 😁

Dzieki Cruella za oklaska :*

Ja to sobie wogóle sama dam oklaska :P dzis w nocy z mężem spróbowaliśmy SEKSU 🤪 🤪 juz nie jestem ciążową dziewicą hihi

Ale lęka miałam bardzo dużego ale trzeba próbowac żeby znowu zostać demonem seksu hahahahaha 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karka malutka ma powiększony gruczoł piersiowy -to dotyczy dziewczynek jak i chłopców -może tak być i po ucisku leci jej siara -to sa zmiany hormonalne działanie hormonów łożyska lub prolaktyny ,powinno ustapic w pierwszych tyg. zycia dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu kup sobie Feminatal ale z kwasami omega.
Ja na razie kończę feminatal z ciąży potem przechodzę na ten z kwasami 🙂

Montusia za sex dostaniesz oklaska później bo nie mogę Ci dać dwóch na raz hihihi.
A jak się zabezpieczaliście?? Kurcze też bym chciała spróbować ale nie mam się jak zabezpieczyć ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...