Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
montusia cieszę sie że Nadia tak ładnie przybrała , ja mam nadziej ze ta waga wczorajsza była po prostu źle wytarowana albo popsuta i dlatego tak wyszło. dzisiaj pewno ja zważą na oddziale i sie okaże .ja dietę tez stosuję -ale może coś robię źle ze pokarm jest mniej wartościowy czy jak? no bo kogo moge obwiniać tylko siebie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pięknie ssała pierś, ale dzisiaj w nocy bardzo płakała i się denerwowała- w ogóle jej nie chciała. A wiem, że była głodna, dopiero po godzinie krzyku złapała cycunia i possała go dosłownie 10 min. Dzisiaj znowu walka była. Nie wiem czy ona sie w ogóle najada, bo ssie po 10, 5 min i wypluwa brodawke i zasypia przy niej 😞 Staram się nie stresować przy tym, bo wiem, ze ona też będzie, ale ja nie wiem co robić, a pokarmu coraz więcej. Może ją źle przystawiam i ona się męczy? Ale wszystko było dobrze, aż do tej nocy 😞 POMOCY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak karmie piersia. Pierwszy dzien byl dosc nerwowy bo maly nie mogl zalapac systemu ssania i strasznie sie denerwowal i prawie nic nie zjadl. Ale teraz jest dobrze tylko ze dosyc krotko ssie w ciagu dnia i czesto. Bo skubany zasypia z cycem w buzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinka bo musi być wyjątek od reguły... a pozatym moze tam tak wygodnie 🙂

Aśka ty to masz takiego fest mężczyzne .. masz co tulić taka kluchaa 🙂

Martitka Twoja córcia to moja imienniczka czyli już współczuje 🙂) żadnej grzecznej Oliwi nie znam 🙂


Laski a co z elwirą ja już tu myślałam że jakieś wieści będa


KINIA!!!!! musisz już uzupełnić tabele bo troche bąbli mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, my już po zakupach. amelia była bardzo grzeczna 🙂
Kupiłyśmy mamie spodnie oraz bluzeczkę sexi ale nadającą się do karmienia 🙂
Montusia moja przybrała na wadze teraz waży 3120 a ze szpitala miała 2840 tyle że leakrka powiedziała że to w dolnej granicy. Z tym że ja się nie przejmuje ona od poczęcia jestw dolnej granicy hihihi, a póki co rozwija się super. Pójdziemy tak czy inaczej zważyć ją jeszcze raz tak aby było na tej samej wadze 🙂

Martitka gratuluję prawdziwej damy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajna dziewczynka z Oliwi -kasenn nie strasz Martitki :laugh:

kochane czekam na męża i o 16 jedziemy na tą konsultacje, trzymajcie kciuki za nas-jeju ale sie boję 😞 znowu przed chwila oderwałam ja od cycka i zasnęła .może ja mam mało pokarmu ale widzę ze cały czas mi leci z nich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martitka gratulacje!!! śliczna córcia!!

Asia gratulacje!! Przystojniak z synka!!

Juz nie moge sie doczekac kiedy ja zobacze swego...tylko zeby pominac bol porodowy to by bylo super :laugh: Mam nadzieje ze nie bedzie sie ociagal i urodzi sie w marcu...

Pozdrowionka dla wszystkich mamusiek!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola tzrymam kciuki za Was 🙂

Asia poczatki karmienia kązdej z Nas były trudne a teraz ja już po mc mogę powiedzieć że wszystko się unormowało nic nie boli i ja i Nadia jestesmy zadowolone 🙂

Dziewczyny która nastepna do porodu - juz nie mogę sie doczekac czasu kiedy wszystkie sie tutaj rozpakujecie i dopiero będziemy pisać wszystkei o swoich pociechach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie. Kurcze, ależ mam wrażenie, że Was zaniedbuję ☺️ ale Martynka dzisiaj taka grzeczniutka jest, że skorzystałam z okazji i posprzątałam mieszkanko 🙂 Mam nadzieję, że noc będzie równie spokojna.
A tu znów mały zastój się zrobił hę? Ruszać się Brzuchatki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...