Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola mi napisała ,że zostaje z Maja w szpitalu by ja troszeczke podtuczyć.

3 mamy za nasze kruszynki kciuki by szybko wróciły do domu


a ja wracam do klocków 🙂) nie ma to jak całe 1000 klocków do układania... Zuzia śpi a my budujemy domek dla niej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie Mamusie i Brzusie 🙂
to ja juz wszystko wiem... pol dnia spedzilismy w szpitalu, bylam konsultowana przez 2 lekarzy i Marcel juz wazy 4500g 😞 wg usg i ktg wszystko z nim OK i jest gotowy, ale szyjka nadal zamknieta choc skrocona, lekarka nawet na sile 1 palca nie wcisnela i te moje straszne bole plecow moga byc spowodowane tym ze Synek jest duzy i mimo ze glowka nisko to dalej nie moze zejsc 😞 duzo sie nasluchalam i naplakalam a ostatecznie 2 lekarki podjely decyzje ze w poniedzialek mam sie zglosic na pomiar miednicy czy bede w stanie urodzic tego mojego Puculka jesli tak to wywolaja w poniedzialek oksytocyna a jak nie to cesarka 😞 jestem przerazona i zalamana boje sie zeby wszystko skonczylo sie dobrze chociaz o optymizm ciezko...
Czyli jesli w weekend nie odejda mi wody to rozwiaza mnie w poniedzialek i teraz znowu stres zebym dotrwala do tego poniedzialkowego badania miednicy.

Kasenn, w zwiazku z powyzszym moj termin 17.03 jest juz Tymka 🙂 a co do sennosci to faktycznie czasami zasypiam tam gdzie siedze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,
nie miałam neta 🙂
June
no to masz ambaras, ale podziwiam że chcesz rodzić takie duże dziecko 🙂
Gratuluję Ci 🙂
Mam nadzieję że dotrzymasz do poniedziałku i nie zaczniesz rodzić.

Współczuję Oli że musiała zostać w szpitalu, Kasenn nie wiesz czy sama tak zdecydowała czy to lekarze podjęli taką decyzję??

Ja mam nadzieję że jak pojadę w tygodniu to moja Amelia będzie nadal przybierać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki 🙂 Ja po wizycie Teściowej:P Wpadłam tylko zobaczyć co nowego:P

Martitka serdeczne gratulacje 🙂 😘

Ola trzymaj się bidulko 😘 Jesteśmy z Tobą myślami 🙂

June ale będziesz miała Pucusia 🙂 Najważniejsze że wszystko z Nim w porządku 🙂

Zmykam do spania bo wstałam dziś o 6:40 🤪 Dobranoc Kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella ja nie wiem tylko tak mi napisala jutro moze cos sie dowiem.

June ale ty masz tam klucha 🙂)

a ja sie nie przyzwoicie przyznam ,że mam straszne gazy jazdy po flaczkach i obrzydliwie mocny ból miednicy wiec JUNE W PONIEDZIALEK obie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

A ja mam super wiesci 🤪 🤪

Info od Elwiry:

"Zostalismy rodzicami dzis o 11.30, nasz synek wazy 4200 i mierzy 58 cm. Jestesmy szczesliwi i zmeczeni."

"Rodzilam szybko ale bolesnie, w sumie od 8 do 11.30, a pierwszych skurczy dostalam o 6. Jak bede mogla to sie odezwe na Brzuszku w poniedzialek. Pa"


Gratulacje kochana:*

Zakladam watek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June wszystko będzie dobrze- nic się nie martw! 😘
Gratulacje dla Elwiry!!!

Hehe, nie znam żadnej Olivki, więc nie wiem czy są grzeczne czy nie. Na razie moja kruszynka smacznie śpi. W nocy i nad ranem miałyśmy wielki problem z karmieniem. Już nie mogłam i oddałam ją mojemu mężowi, a ja poszłam się wypłakać do łazienki 😞 Tak bardzo było mi jej żal... Później spróbowaliśmy jeszcze raz i jakoś udało się od razu. Po południu i wieczorem mała już ładnie jadła- oby tak już zostało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martitka ja tez niby byłam bardzo grzeczna i nie lubiłam kaszki ani kleiku 🙂


a potem noc to moj żywioł 🙂

ELWIRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
GRATULACJE nooo to Masz TY kawał chłopa ... wiecie co dziewczynki moze rodza się szybciej ale sa mniejsze a chłopcy uuuuuuu 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny.
Ja zaczynam śniadanko 🙂
Elwira serdeczne gratulacje. Kasenn masz racje ależ się nam chłopy rodzą, ogromniaste, albo limit na małe dzieci się wyczerpał hihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
ja już po śniadanku, zaraz zabieram się za porządki 🙂
June- ale bąbelka urodzisz 🙂 🙂 🙂
Elwira i Martitka - gratulacje 🙂 🙂 🙂 🙂
Ola - wszystko się dobrze ułoży , jesteście po dobrą opieką 🙂 🙂 🙂
A moja mała to się pręży i pręży 🙂 🙂 🙂 ale wychodzić chyba nie zamierza aaa i śniło mi się ,że urodziłam chłopca 🤪 ciekawa sprawa . Idę w przyszłym tygodniu do lekarza ,więc chyba jeszcze raz dla pewności zapytam o płeć 🙂
Miłego dnia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

jejjj mamy następnego chłopczyka, GRATULACJE ELWIRA 🙂 buziaki dla Was szybko wracaj do Nas 🙂

Noc u mnie upłyneła dość spokojnie 🙂
Nadia ładnie teraz śpi - czekamy na tatusia i jedziemy do sklepu na zakupy 🙂 dziś mamy gości i trzeba coś kupić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczynki.

Nasza pierwsza noc w domku byla dosyc placzliwa. Maly nie chcial cyca, tzn. niby go szukal ale nie mogl zlapac i strasznie sie denerwowal. Potem wpadal w placz i juz nie bylo mowy zeby zaskoczyl. Nie pomagalo noszenie na rekach i bujanie w nosidelku. Ale jakos po 3 w nocy udalo sie go nakarmic. 🙂

Zaliczylismy tez z mezem wieczorem pierwsza kapiel, ten moj bidulek tak sie przejmowal ze maly tak strasznie w wannie plakal ze az nie mogl na to patrzec. Biedny tata. Ale caly czs mi asystowal przy pielegnacji malego wiec troche bylo mi razniej.

June widzisz jednak mialam racje ze bedzie duzy ten twoj szkrab, ale nie martw sie jeszcze bo USG ma zazwyczaj ok 500g bledu wiec moze akurat maly bedzie wazyl 4 kg 🙂 w moim przypadku bylo odwrotnie ale nie chce mi sie wierzyc zebys nosila az tak duze dziecko. Bedzie dobrze:* glowa do gory. Zamartwianie sie nic nie da bo juz tego nie zmienisz, pozostaje ci tylko urodzic. I czy to bedzie porod naturalny czy cesarka to i tak najwarzniejsze jest to zeby maly byl zdrowy:* Masz ode mnie oklaska na odwage 🙂

Buziaczki dziewczynki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczynki!!

Na poczatek Elwira gratulacje 😘 Wracaj szybciutko do formy 🙂

June powiem Ci szczerze, że mowę mi odjęło jak przeczytałam ile Twój Puculek waży 🙂 Trzymam kciuki, aby weekend minął spokojnie. Pamiętaj nie denerwuj się, bo nerwy powodują skurcze, a Ty tego nie chcesz!! Przesyłam buziaka pocieszyciela 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

Gratulacje dla kolejnej dzielnej Mamuski Elwiry 🙂
widze ze kolejna mamusia sie ladnie spisala i podniosla mnie tym na duchu, moze i ja dam rade naturalnie, w koncu to drugi porod...

Kasenn jak dla mnie mozemy rodzic razem 🙂 ciekawe ile Tymek bedzie wazyl bo jak narazie to same kolosy sie nam w lini meskiej rodza 🤪

Dziewczynki bardzo Wam dziekuje ze wsparcie 😘

Aśka88 dziekuje za oklaska, Olamat dzieki za buziaka 🙂

Jak cos to wysle smsa Kasenn i kumpeli -czerwcowce z brzuszka, gdyby Kasenn zachciala mnie aktywnie wspierac wlasnym porodem 😉 to Anulka81 da Wam znac... ale mam stracha 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ale miłe wiadomości w sobotni poranek 🙂 GRATULACJE dla Elwirki 😘

Zaczynam się bać, bo nasi marcowi chłopcy całkiem sporzy się rodzą:P:P No ale jak da się urodzić dziecko ważące 4200 to muszę być dobrej myśli:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZesć LASECZKI 🙂

no to co JUNE my rodzimy reszta kibicuje 🙂 .. kurde mój uparty ale się okaże jak to będzie

a dziś w nocy rozmawiałam z moja Ciocia co mieszka w kanadzie ma 44 lata i 8 lat temu urodziła pierwszego syna Adama (jedynego z reszta) no i ona miała roztepy TAkie ,że ASIA Ty sie chowasz i skubana teraz ich nie ma!!!! powiedziała ,że przez styczeń i połowe lutego używała tego kremu http://www.allegro.pl/item949254040_strivectin_sd_blizny_zmarszczki_rozstepy.html

sprawdziłam go czy jest na polskim rynku i jak widać nasze allegro ma wszystko.. strasznym minusem jest to ,że jest cholernie drogi!!!

wiec to dla mam z zamożniejszym portfelem. i co jest piekne niweluje wszystkie blizny wiec ja bede prosić na prezent po porodowy go na blizny z ospy jak bede miała 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab84 musisz napewno czesto sciagac frida i nawilzac sluzowke sola fizjologiczna, dodatkowo jak masz nawilzacz powietrza to bedzie idealny i niech mala nie lezy zupelnie plasko bo katar bedzie zalegac, i zwlaszcza przed noca warto polozyc ja sobie brzuszkiem na piersiach zeby wlasnie lepiej to splywalo i potem porzadnie odciagnac. Poza tym w poniedzialek pokazalabym Martynke pediatrze jak katar bedzie sie nasilal.

Kasenn chetnie wyprobuje to cudo na rozstepy ale dopiero po okresie karmienia mozna go stosowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...