Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam. Z tej strony mąż Moniki zwanej w pewnych kręgach Monisiaczkiem 🙂 Monika jest jeszcze w szpitalu i czuje się coraz lepiej. Filipek dziś dostał żółtaczki i wyleguje się teraz w solarium, niestety ma też uczulenie na płyn do kąpieli J&J.
Monika wszystkie Was pozdrawia a ja dziękuję za wsparcie jakie sobie nawzajem dajecie. To bardzo pomaga.

A oto nasz Filipek 🙂
[img size=499]http://www.vampiros.republika.pl/fifi/fifi.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulinka mi tez mowili ze bede miala male dziecko ze 3 kg a urodzila sie 3550g. u nas nocka ok ,pobudka co 3 godz,jedynie co to jak wczesniej w nocy zaraz po karmieniu usypiala bez noszenia to teraz sie wycwanila i trzeba z 20 min usypiac,nosic.jak na nia patrze to widze jak ona sie codziennie zmienia i strasznie rosnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakie śliczne Maluszki...
Monisiaczek i Monixa - wielkie gratulacje, tylko zazdrościć. 😘
Buuu... Ja też już chcę swojego... dziś 4 dzień po terminie i dupa jasiu. Już mnie nawet nic a nic brzusio nie boli. Tak bym chciała urodzić jutro...

Anulabku, współczuję. Moja kumpela miała podobny problem. Ehhh, nawet skończyło się jakimś zabiegiem, bo antybiotyki nie pomagały 😞

Monixa, skoro Twa dzidzia w rzeczywistości ma 600g więcej niż określał lekarz, to już wolę nie myśleć o moim. Osiagnie 5kg 🤪 🤪

U mnie pogoda dziś znów rewelacyjna. A najgorsze, ze boję się sama wychodzić, no bo jak coś mnie sieknie po drodze?? 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulab to wspolczucia,podobno to bol okropny,a jak sie tego nabawilas/ my przedwczoraj wyrandowalismy,wczoraj pierwszy spacer i dzis tez idziemy,wreszcie wiosna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialam miec wywolane ale w ten dzien co mialam to miec na 9,to o 6 mi same wody odeszly,nadia sie przestraszyla wywolywania,choc i tak jak przyjechalam ,z powodu braku skurczow dali mi oksydyne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulinka ja chodzilam z oksycydyna czyli z kroplowka po korytarzu 7 godz ,a zaczela dzialac tak po godz od jej dostania dostalam lekkich skurczy a potem byly coraz mocniejsze a po 3 godz byly niedowytrzymania. olamat jak ty bedziesz miala cesarke to nie daj se pielegniarkom wmowic ze nie mas zpokarmu.ja zrobilam ten blad i teraz sie to za mna ciagnie. wogole dostawilam mala dopiero na drugi dzien(bo glupio myslalam ze pielegniarki mi powiedza kiedy mam dostawic ze po cesarce jest inaczej)a trzeba jak njszybciej po porodzie dostawic.i jak dostawilam to myslalam ze nie mam pokarmu bo jak nacislam to nic nie lecialo a dziecko plakalo i pielegniarka przyszla ze da mi butle jak nie mam pokarmu( to ja ja pytam czy jak dam butle to dziecko sie nie przyzwyczai do innego ssania i potem odemnie nie bedzie chcialo,bo tak mi mowila babka od laktacji ze zadnych butli nie dawac, a ta pielegniarka mi mowi ze nie zebym bez obaw dala butle a jak bede miala pokarm to z piersi)i tak zrobilam karmilam piersia a potem dokarmialam butlą,i wynik byl taki ze mega poranione brodawki az krew mi leciala a pokarmu wcale wiecej nie bylo.i jak przyszla pani pediatra wycisla nacisla mi na brodawke o okazalo sie ze mam narazie siare i to dziecku wystarczy i opieprzyla mnie ze dokarmiam bo przez to dziecko mi rani brodawki. taraz po wielu probach oduczylam z butli mala pic i zwiekszylam laktacje przez odciaganie i mam mleka pod dostatkiem ale bol brodawek ciagnie sie za mna do teraz i mam ropiejace .wiec nie daj se wmowic ze masz malo pokarmu bo dziecku na poczatku starcza kropelki siary a pielegniarki proponuja butle do wygody bo chca miec spokoj na odziale zeby dzieci nie plakaly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylam w szoku bo mi kazaly wstac po 5 godz od operacji,ale nie dalam rady choc probowalam to jak zaczelam wstawac to dosc ze mega bol tak te szwy ciagna to zrobilo mi sie nagle goraco duszno i zaczelam mdlec a pielegniarki powiedzialy ze jestem wrecz zielona i ze sprobujemy za pare godz znowu.ale ze sciagly mi ju wczesniej cewnik to tak strasznie chcialo mi sie sikac ze sobie mysle ze musze wstac bo sie posikam i po nastepnych 2 godz zawolalam pielegniarke i udalo sie wstac ale niezle boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak se mysle jaki to bol przy naturalnym porodzie te skurcze itd to cesarka jest chyba lepsza,4 dni po cesarce juz nic kompletnie mnie nie bolalo.a porod naturalny to niezly wysilek ,potem jeszcze bol krocza przez dlugi czas. a przy cesarce te miejsca masz nie naruszone jedynie blizna ktora jest tak nisko ze spod majtek nie widac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boli mnie brzuch znowu 😞 ale chyba ze smiechu .. dzwoniła córka ksiegowej ta jak sie rozgada 🙂) nooo i własnie asia chyba juz urodzila co??

Paulinka powodenia ucałuj zuzie od cioc 🙂


cos ze mnie cieknie nie wiem co eee kurde nie jade do szpitala bo moze znowu trafie na tego idiote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bylam znieczulona od pasa w dol a tak to wszystko slyszalam.i spoko nic nie czujesz i mi bylo tak przyjemnie jak dali mi to znieczulenie(bo wczesniej mialam mega bole skurczowe)i myslalam ze zemdleje jak poczuje skalpel ale co ty ani sie nie kaplam kiedy mnie przecinaja,tylko w jednym momencie delikatne szarpniecie takze od poczatku operacji juz po 2 min mala byla na swiecie i dali mi ucalowac moją niunie to sie wtedy poplakalam( i ty tez sie poplaczesz bo ta chwila jest mega wzruszajaca)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂 🙂 🙂
Ale u mnie jest piękna pogoda, byłam na spacerku, aż się chce żyć jak świeci takie piękne słonce 🙂
Kamis - czyli cesarka nie taka zła;
Olamat - będzie dobrze , poradzisz sobie 🙂
Monixa i Monisiaczek - śliczne macie dzieciaczki a najważniejsze ,że już przy sobie a my nadal czekamy.
Kasenn - jeżeli coś się dzieje,to może jedź , może już nie trafisz na tego czubka.
Paulinka - powodzenia 🙂 🙂 🙂
Anulab - współczucia , miejmy nadzieję,że obędzie się bez zabiegów i szybko wrócisz do zdrowia.
Robi się pranie , obiadek mam, więc idę dalej sprzątać,bo naraz wszystkiego nie da się zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...