Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂

Wpadłam tylko na chwilkę bo od kilku godzin jesteśmy w domku 🙂 🙂

Ja doszłam do siebie, lekarze byli w szoku że tak szybko:P Nikoś zdrowy tylko ma krwiaczka na głowie który najprawdopodobniej się wchłonie ale mamy przyjść do kontroli w czwartek.

Poród podobno szybki i sprawny ale ból niesamowity!!! Ale WARTO było!!!!!!!!!!! Mąż mnie baaardzo wspierał i teraz też bardzo pomaga. Nikoś bardzo grzeczny, prawie nie płacze:P Cały czas by tylko doił, na szczęście teraz śpi, chwila odpoczynku dla Mamy 🙂

Dziękuję Wam za myślowe wsparcie i gratulacje 😘 Nie wiem czy ktoś jeszcze urodził ale tak na wszelki wypadek też gratuluję 🙂 Niestety zaległości nie nadrobię, wybaczcie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

no to Asia napewno juz Po wszystkim
ja mam epidemie w domu i wszystko przez zagrzybiona przez zime klimatyzacje 😞 krystian od 5 sie po prostu dusił
Zuza teraz też siedzi kaszle i ja brzuch boli

ja miałam 3 razy bardzo twardy balacy brzuch i do tego skurcz w nocy oczywiście jestem nie wyspana


życze spokojnego dnia buziaki mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sobotnio, choć humor u mnie mizerny.
Asia pewnie już ma swojego brzdąca, a ja nadal czekam 😞
W nocy tak mnie bolał brzuch, że aż się obudziłam, ale niestety znowu minęło... i nic. Poza tym jeszcze w nocy coś ze mnie znowu wodnistego wyciekało,a cały wieczór Mały tak szalał jakby miał adhd 😉
Dziś mam mega plan na sprzątanie. Zaraz ruszam do łazienki. Umyję płytki po sam sufit, okno i sanitariaty. Potem pranie firan i pozostałe mycie okien. I albo urodzę, albo stracę nadzieje... 🥴 🥴

Zabieram się za czytanie co tam się u Was wydarzyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Mam info od Asi:
" Hej 🙂 My już po. Wczoraj po 12 godzinach urodziłam o 23. Oczywiście nie obyło się bez oxy, bo nie miałam rozwarcia, a skurcze się zaczęły. Paulinka ma 53cm i 2935g. Trzymam kciuki za Was! Powodzenia 🙂 "


Kochana, serdeczne gratulacje!!! Wracaj do nas szybko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o to Paulinka [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/0000001.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to mam grype żołądkową w domu ehhhh Zuza ma ponad 38,3 gorączki do tego już weszły wymioty wiec... ja to mam szczęście coo 😞 ja nie wiem co tam u niej w domu jest ,że te dziecko jest ciagle chore


Karka leżenie to niezłe rozwiązanie spij ile się da a co tamm ja wstawiłam pranie i zajmuje sie mała potem sama sie musze ogarnąć bo co mi to da ,że bede szaleć i wywoływać o ile nie bede miała potem siły urodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!

Ja też bez zmian choć od wczoraj mam dość silne znowu skurcze aż boli strasznie miednica i dziś też ale co z tego jak są nie regularne 😉 całymi dniami mnie potwornie mdli i zmuszać się muszę do jedzenia ,jedynie lody i cola mi smakują-same paści 😠
poza tym nic nowego, sprzątam od rana chałupę jak oszalała mycie okien,podłóg, prania, i jeszcze muszę murzynka upiec i obiad zrobić - ciekawe czy dam radę to wszystko ogarnąć 😉

A Asia fajnie że już ma śliczną Paulinkę ,kurcze ja też już chcę 😞
To zostało nas tu już nie wiele w dwupaku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn, ja nie wierze w to co piszesz? Kolejne choróbsko??
To dobrze,że nie urodziłaś, bo nie miałabyś dokąd wrócić.
Ja jestem wkurzona, bo mój mężuś sie przeziębił i już sie boje, że Mały zaraz od niego katar załapie...
Ale u Ciebie to naprawdę epidemie - najpierw ospa, a teraz rozstroje żołądkowe. Biedulka 😞
Tylko Ty się tam nie zaraź...

A co do rozkładu sił to masz rację. Też się nie można zbytnio przeforsować w tym sprzątaniu, bo jakby a nuż się ruszyło, to potem skąd siły na parcie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny czas tak szybko mija, że niedlugo wszystkie marcówki bedą miałay swoje skarby przy sobie 🙂

Moja Majeczka wczoraj skończyła 3 tygodnie, rośnie pięknie 🙂 🙂
Niestety zaczęła mieć kolki i noce nieprzespane 🙂
Trzymam kciuki za nowe wyklucia!
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Brzuszki 🙂

Wczoraj wieczorem miałam skurcze, a w nocy nawet regularne co 20 min. i ciągle mi coś cieknie..... Na razie wszystko sie uspokoiło. W pon jade do szpitala, więc sobie wymysliłam, że dziś zjem to czego po urodzeniu długo nie będę mogla tknąc. Wybór padł na pizze 🙂 Już doczekac się nie mogę dzisiejszego obiadu 🙂

Kasenn Ty bidulo 🙂 Ale ta końcówka ciąży daje Ci sie w kośc.

Ja też leżę i wypoczywam ile się da. Bo to ostatnie takie chwile w całym ŻYCIU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie ja juz mam takiegopecha w tym ciązy i jakie ś atrakcje 🙂

a teraz co sprawdziłam małej goraczke i nadal 37.7 hmmm choć dostała leki i śpi już godzine a tu nic prawie . kusze za chwile do klaudi zadzwonic i jej powiedziec co z mała.



oo pizza może sobie zamówie właśnie bo mi sie tak nie chce nic robić 🙂) mam lenia na sprzatanie a co tam chlewik może być przrz jeden weekend


a ja mam tvn 🙂 mąz mi kablówke założył ehhh zamiast jak byłam w ciazy i nie miałam co robić to teraz jak mały bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...