Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
OOO Olamat już też ma maleństwo przy sobie 🙂 🙂 🙂Super 🙂
Gratulacje 🙂 🙂 🙂
Kasenn , Moni - która następna, bo u mnie to cichutko 🙂 więc raczej odpadam i jeszcze nie mam nawet terminu ,co nie znaczy żebym nie chciała 🙂
Asia - wypróbuję,jak tylko pojawią się jakieś skurcze.
Cruella - ja też myślałam na takim leżaczkiem ,są bardzo fajne i posłużą trochę ,tylko nie rozróżniam czym różni się model 2w1 od 3w1. Może wiesz?
Idę robić obiadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia ja nie posiadam skurczy przed porodowych tylko skurcze uda to tyłka to łydki a teraz nie wiem czemu telepie mnie jak na spadek cukru

brzuch mi sie napioł i bolii

dzis mam barszcz z uszkami nadziewane szynka

i zjadłam i za raz umreee 😁
musze jeszcze podłoge umyć ale to nim mąż przyjedzie tak przed 17 bo on jeszcze do lekarza ..

nawet nie wiecie jak ja bym chciała wreszcie urodzić tym bnardziej ,że to już tydzien ale co ja zrobie jak mu tam dobrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdulka nie wiem szczerze mówiąc, myślę że chodzi tu o funkcje ten ma dwie, albo wibracje albo bez wibracji więc 2w 1 a może mają jeszcze jakieś bujanie albo coś innego. Ale muszę przyznać że te wibracje są najlepsze, i odkąd go mamy to jest to nasz najlepszy przyjaciel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monixa oby twoje słowa były prorocze i zebym miała za pare godz moojego ukochanego 🙂



własnie zauwazyłam ze jak chodze nic mnie nie boli a jak sie połoze w na lewym boku to cos mi tammm jezdzii i jak mam wstac to jak kaczka tak kraczato 🙂i boliiii wiec moze to jakos bez bolesnie mi sie tam wpycha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale śliczna Zuzulka 🙂

cruella najlepsze życzenia urodzinowe

ja kupiłam taki leżaczek malej, ale na razie cos ją on nie interesuje 😞
http://mebledladzieci.com.pl/le%C3%82%C5%BCaczek-bujaczek-fisher-price-rainforest-bouncer-p-876.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj na smekcie i gastrolicie 😞 juz lepiej , strasznie się boje aby mała nie złapała czegoś dodatkowo , i tak jest na lekach włączone profilaktyczne leczenie do 3 mc życia, potem muszę zrobić CUM cewnikowanie ukl. moczowego aby ocenić prace nerek, strasznie się o nią teraz boje , i jeszcze kardiolog zrobi echo serduszka bo wysłyszeli lekki szmerek 😞

a mam pytanko do dziewczyn które są juz na macierzyńskim -powiedzcie mi ile dostałyście dni macierzyńskiego , bo ja dostałam 140 dni tj. 20 tyg. a powinno być 22tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE DLA NOWEJ MAMUSKI!! Szybkiego powrotu do zdrowia!!

Maluch ma dzis czkawki doslownie co godzina...wszyscy sie smieja ze brzuch mi dzis skacze jak pilka 😁

No i dupa...dolaczam do brzuchatek po terminie bo do polnocy to ja napewno nie urodze... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasenn pytałaś się mnie o szpital w Wejherowie. Jak dla mnie odział patologii beznadziejny, porodówka taka sobie. Kłamią np. że łóżko jest popsute i trzeba rodzić na leżąco. Położne w sumie miłe.
Odział noworodków też pół na pół bo zależy na jaką zmianę położnych się trafi. Mają za to nawet smaczne jedzenie no i super z wyglądem bo po remoncie wszystko, łazienki naprawdę fajne i czyste. Ogólnie tak na 10 punktów dałabym mu 6. 🙂
Tu masz link do mojego porodu jest tam więcej o moich odczuciach do tego szpitala:
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_fireboard&Itemid=99&func=view&id=32198&catid=19&limit=6&limitstart=6

pozdrowionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola73 zdrowka dla dzieciatka zycze a co do macierzynskiego to przysluguje Ci na poczatku 20tyg a na dwa tygodnie przed koncem macierzynskiego piszesz podanie o dodatkowe 2 tyg. Ja juz wlasnie oddalam pracodwcy swoje podanie 🙂
Dziewczynki zycze szybkiego rozwiazania ja tez urodzilam po terminie. Termin porodu mialam na 2/11 a urodzilam 10/11trzymajcie sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Kasenn - może jednak będą Ci wywoływać, już w końcu jesteś po terminie.
Cruella - dzięki za info , ja patrzyłam za ten i jeszcze jeden,też fisher , tyle że na metalowych płozach,ale ten jest o tyle lepszy ,że można go złożyć i ma te nóżki blokujące .
Zuzanka - śliczna dziewczynka 🙂
A mnie coś jak nigdy męczy zgaga 😞
Idę odpoczywać 🙂
Spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...