Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasenn ale nie musisz miec skurczy porodowych. Wystarczy ze masz dosyc silne te skurcze przepowiadajace tylko musisz im wtedy troche pomoc wysilkiem. Bo te skurcze przepowiadajace przeciez przygotowuja malenstwo do wyjscia, wiec maly sie obniza a jak do tego w czasie takiego skurczu bedziesz z calej sily przec to ulatwisz mu to w szybszym czasie a im maluszek nizej tym wieksze rozwarcie sie robi.

A tak wogole skurcze porodowe to takie podczas ktorych twardnieje caly brzuch szczegolnie w pozycji lezacej. A skurcze przepowiadajace to takie podczas ktorych napina sie dol brzucha i macica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczyny!

Przyszłam sie tylko pprzywitać ,pokazać że jestem cała i zmykam do łóżka
Od wczorajszego wieczoru juz tak źle się czuję że mam powoli dość! bóle jak na okres ale mocne i twardnienie brzucha jak kamień nawet na 3h bez popuszczania 😲 nie wiem czy to normalne ale nie dość że to boli to mam przy tym problem z oddychaniem bo caluśki jest od góry do dołu jak skała
no i całkowity brak apetytu,nie dobrze mi ,jeszcze jajnik od nocy prawy boli 🥴
jak coś to nie mam do kogo pisać bo Olamat jest w szpitalu a Anulabek ma swoje problemy więc nie będę truć jej. W każdym razie gdybym się nie pojawiła już dziś i jutro jak zwykle z rana to znaczy że mnie wzięło i dam znać przez męża. To tak gdyby ale pewnie nic z tego nie będzie jeszcze 😉 idę pa

Kasenn trzymam kciuki żeby to było juz dziś 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni jak coś to pisz do mnie 507 159 425 🙂
Mam nadzieję że to już to 🙂

My niestety złe wieści, przechodzimy na butelkę, mała za bardzo ulewa mi pierś a nie zaryzykuje utraty wagi, wolę ją mieć na sztucznym ale mieć 🙂
Dobre i tyle co nakarmiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni może i czas na ciebie , ja już przez tą nieobecność się pogubiłam kto i kiedy urodził 😉

cruella my tez na butli i cycku , w ogole w szpitalu to kazali mi karmić co 3 godz po 70 ml. butla ściągać pokarmi i podawać i na żądanie cycek . ale ona nie daje rady tyle wypić na raz 😞 teraz karmię co drugie moim ściągniętym na zmianę z butla a jak chce to i cyca dostanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella a to u mnie bylo na odwrot,jak karmilam buta i piersia to po butli strasznie sie jej ulewalo.teraz karmie tylko piersią i to czasem troszke sie jej uleje.dzis w nocy dala mi popalic ,jak obudzila sie o 2 w nocy ,nakarmilam i nie chciala usnac ,usypialam ja prawie godz i jak tracilam cierplwosc dalam mezowi i ona przez nastepna godz usypial.a wlasnie moja mala ma ten tradzik niemowlecy i pelno krostek i jestem ciekawa czy ja to swedzi,nie wiecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej au nas juz druga nocka spokojna. Maly sie przebudza dostaje cyca, je moze z 15-20 minut i zasypia na jakies1,5-2 godziny. czysty aniolek. a mama sie super wysypia.

Dzisiaj super pogoda to pojdziemy pozniej na zakupy do hipermarketu.

Cruella ja tez malemu daje butle, tylko na spacery lub czasem jak z Piotrem zostawiam gdy musze wyjsc. Alestaram sie nie mieszac za bardzo bomam bardzo duzoswojego pokarmu wiec niech kozysta poki jest.

Kasenn powodzenia, trzymam kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monixa na 99% to jest uczulenie.

Jak dobrze kojarze to to sa takie drobne czerwone plameczki i jest ich sporo.

Jesli tak to wyglada to poprostu musialas cos zjesc i mala jest na to uczulona.

To jej zejdzie nie martw sie. Moja chrzesniaczka tez tak miala jak byla noworotkiem. Jej mama zjadla gruszke i zaraz jej przy karmieniu wywalilo plamki na buzi.

Buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia karm póki możesz , tylko tak sobie myślę napisałaś że zostawiasz z Piotrkiem jak gdzieś musisz wyjść, ja to chyba jestem inna bo ja się nigdzie jeszcze nie ruszyłam, raz do nowej szkoły Adriana a tak siedzę z małą i jak gdzieś jadę to też z nią 🙂

Problem u nas polega na tym że my od wczoraj jemy tylko butle ale nie ściągnięte z cyca tylko bebilon 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc tęskniłyście za mna 🙂

no nie rodze bo nie mam skurczy a mo9ja powiedziała że nie chce mnie zostawiać na dyżur nożowników i .. nie bede pisac pozatym czułam sie dziś w szpitalu świetnie bo miałam świetna eskorte 2 położne + moja pani 🙂 i pojechały dzieciaka (lekarza)

no i głowa wisi nad krawedzią mówiacą JESTEM rozwarcie 3cm

wiec rodzić tylko gdzie ten skurcz 🙂 zero aniiii jednego

a i może zaczne dziś w ciagu godzin ale ugadałyśmy sie że z środy na czwartek w nocy koło rana zaczniemy ostro by Pani moja przyjeła bo ma cały dzień 🙂


wiec siedze dziś w firmie u męza w redzie kawałek od szpitala i zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spokojnie teraz to już wiem co mnie czeka itd tylko zapomniałam sie zapytać czy moge isć jutro na nie przyjemna impreze cmentarna.. jak bym sie czuła dobrze to bym chciała
ale zobaczymy

pozatym ja chce z moja doktor rodzić bede czuła sie bezpieczniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to widze cruella,ola ze bebilon dajecie malym,a to wam pediatra zalecil czy same tak wybralyscie?ja narazie karmie tylko piersia ale pewnie niedlugo tzn chcialabym wytrzymac 3,4 miesiace przynajmniej .pokarmu narazie mam pod dostatkiem ale mam rany na jednej i drugiej i one mi sie wogole nie goją,i pierwsze 20 sek karmienia tak boli(ale to jeszcze wytrzymam tylko zobacze co z tymi ranami sie bedzie dalej dzialo,zeby mi sutki nie odpadly hehe). kassen ty,magdulka i ktos jeszcze zostal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki.

Kasenn trzymam kciuki za Ciebie i Tymka 🙂

Olu macierzyńskiego przysługuje 20 tygodni + 2 tygodnie dodatkowe o które trzeba złożyć wniosek u pracodawcy. Możesz to zrobić od razu przy składaniu wniosku o macierzyńskie, w trakcie trwania urlopu lub na samym końcu ale nie później niż 2 tygodnie przed końcem.

Dziewczynki mam takie niedyskretne pytanie - kiedy po porodzie można wrócić do depilacji miejsc intymnych? Przez te 2 tygodnie zarosłam i dziwnie mi z tym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti do póki ci sie nie wyleczy a weż sobie norzyczkami obciachaj jak ja robie przez całła ciąże bo lepsze to niż potem te kucie odrostowe


i dziekuje dziewczyny miło czuć wasze wsparcie.. mam nadzieje ,że niedługo bedziemy szcześliwymi rodzicami dużego silnego TYMKA 🙂 bo ostatnio na badaniach wazył 3570 a dziś usg nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...