Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
smecte pije i gastrolit czekoladę gorzką kupiłam dzisiaj i zjadlam 3 kostki i kisiel tez czekam na efekty , i marchwiankę gotuje nie wiem jak ją przełknę ale muszę -strasznie sie boję że coś złapałam w szpitalu i male tez będzie miec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamis ja zaczęłam sama podawać ale mi dwóch pediatrów potwierdziło że to jest najlepszy pokarm zastępczy.

Olu a czemu dawali pepti?? ma problemy z laktozą??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry kochane Wy moje 🙂
ale sie stesknilam 😘 😘 😘 kurcze mam do nadrobienia ponad 100 stron! 🤪 przede wszystkim dziekuje za wsparcie i gratuluje wszystkim nowym Mamuskom 🙂
a tu moje tlusciutkie Szczescie 🙂 [img size=375]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/marcccc-4556faf84c50e494bad907e547f7db5c.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.... 🙂

Co tam nowego?? Jak samopoczucia??

June cudny synus!! Taki maly pulpecik ale napatrzec sie na niego nie moge!! Ile wazyl po urodzeniu??

Cos sie dzis slabo czuje... Zmusilam sie na spacer do hipermarketu i potem z siatkami do domu i teraz cos brzuszek mnie pobolewa i mam takie bole jak podczas okresu... hmmm... Czyzbym zmusila go do wyjscia??

Boje sie porodu....bardzo sie boje...ech.. jakos bede musiala dac rade... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki

June synus sliczny taki okraglutki 🙂

Cruella ja tez daje mojemu Bebilon, a z Piotrem zostawiam malego juz od dnia wyjscia ze szpitala. Ja mam cos takiego ze sama muszezakupy robic, A on z kolei ma swietny dar do zajmowania sie malym. Takze wogole sie nie martwie. I w takich sytuacjach zostawiam mu butle. Robie ja tez gdy na dluzszy spacer idziemy, a tak gdy tylko jest mozliwosc to daje cyca.

Kasenn trzymam zaciebie kciuki zeby sie wkoncu te skurcze pojawily 🙂 jak cos to masz moj numer i pisz nawet 24/h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
U mnie nadal cisza 🙂 choć jak widzę to jeszcze trochę nas nierozpakowanych jest a już kwietnióweczki się sypią 🙂
June - piękny , śliczny i faktycznie duzi synek 🙂 🙂 🙂
Kasenn - teraz jak już wszystko wiesz, to pozostaje tylko cierpliwie czekać 🙂
Ola - spokojnie, zaraz minie Ci ta biegunka 🙂
A ja mam pytanie a propo macierzyńskiego - pisze się jakiś wniosek ?? i składa w pracy ?? jak to ma wyglądać ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June moj pulpet w brzuszku ma miedzy 3950g a 4250g 😆 Ciekawe ile faktycznie bedzie mial 🙂 Lekarka sie tylko martwi ze skoro w miesiac nabral 1kg to ile nabierze jak bede rodzic dlugo po terminie 🤔 Wiem ze bedzie wlochaty 🤔 :P
Tak masz racje widok ukochanego malenstwa pozwoli zapomniec o bolach porodu. Tak mowia wszystkie mamcie wiec cos w tym musi byc 🙂

Ide na kolacje...bole przeszly wiec dzis tez nie jest nasz dzien...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Caarolajna to prawda ze jak widzisz swoje malenstwo to zapominasz o bolu. Powiem ci szczerze ze ja mialam ciezki porod ale jak sobie dzisiaj nawet chcialam przypomniec jak to bolalo to nie moglam. Pamietalam tylko obraz ale bolu nie. Normalnie niewiarygodne a jednak.

A moja kruszynka dzisiaj zameczy mame ciagle tylko na cycu wisi i robi kupe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
19.51 pierwszy skurcz taki ,że już coś poczułam.


pozatym to hmm bola mnie nogi i plecy bo nałaziłam sie po sklepach i nic nie kupiłam .. beznadziejaaaa z tymi butami..

mały jest co raz nizej (czuuje!!!!) i sie niesamowicie mocno wierci dzis od badań w ciagłym ruchu 🙂

pojde chyba spac a jutro bde szalec 🙂 albo obejrze film w łózeczku 🙂
Marcelino pulpet 🙂 ty masz co kochac tyle ciałka do całowania 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduje sie jeszcze 2 w 1 ale ... nie wiem czy do rana tak bedzie... i wiem jedno tamte odejscie czopu to była namiastka calości bo...


...po wspaniałej relaksacyjnej kąpieli i umyciu mi włosów przez męża i masażu pleców odeszła taka ilość glutowatego śluzu z krwistymi zaciagami ,że hohooo ale skurczy brak... wiec po 22 ide sie położyć grzecznie spać wezme do siebie męża i bedziemy regenerować siły na jakby co skurcze i poród choć wole czwartek jak mam wybór z reszta mam to w nosie 🙂)
wazne by był zdrowy synek

kochane buziaki:* chce wam Ogolnie wszystkim i Kazdej z osobba podziekować za wsparcie... porady , słowa otuchy a czasami za doprowadzenie do pionu podziekować bo czasami bez WAS w tej mojej TYMKOWEJ CIĄŻY nie dała bym rady:*WYTRWAĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...