Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!
Kasen GRATULACJE doczekałaś się i Ty :laugh: Szybko wracaj do siebie i tul maluszka 😘

Mam pytanie do Was, przy porodzie pękła mi szyjka i mam założone szwy. W piatej dobie po porodzie położna zdejmowała mi te zewnętrzne i powiedziała że ten w środku szew jest na stałe.Tylko że ja dzisiaj zauważyłam wystającą nitkę z pochwy ☺️ i teraz nie wiem czy oni mnie zszyli rozpuszczalnymi w środku czy zwykłymi, nie wiem co mam robić! Czy czekać aż do kontroli po porodowej którą mam za dwa tyg??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

A my dzisiaj po pierwszej wizycie w przychodi 🙂 Oliwierek jest zdrowy, zoltaczka zanikla, ladnie przybiera na wadze 🙂 wazy 4270g.

a widze ze nikt nie wstawil zdjecia Tymka.

Wiec mi ten zaszczyt przypadl 🙂

Oto nasz wyczekiwany Tymus. [img size=252]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Tymek.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamusie.

Kasenn gratulacje!

My jestesmy po pierwszej wizycie w przychodni - Mati wazy 4200g czyli przez 2 tygodnie przybral prawie kilogram. Poza tym dostalismy kropelki na kolki i skierowanie do neurologa w zwiazku z drżeniem raczek i nozek.

Moje malenstwo nauczylo mnie cierpliwosci a teraz ja jego ucze bo kropelki ma dostawac pol godziny przed posilkiem... 🥴

Elwirko ja mialam wszystkie szwy rozpuszczalne - i te na szyjce i te na zewnatrz. Ale szyjke zawsze szyja rozpuszczalnymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam my tez nie śpimy od 7 i tak długo mi sie dzisiaj udało 🙂 moj mąż chodzi i mowi ze mnie podziwia za to siedzeni po nocach z małą ciągle na cycku itd. co zrobić tak trzeba 😉

Aśka dobrze ze wstawiłaś fotkę Tymka bo my z cruellą miałyśmy problem 😲 fajny chłopczyk z niego no nie?

dziewczynki które karmicie butla dopajacie czymś swoje pociechy ? ja mam podawać glukozę ale sie zastanawiam czy mogę od czasu do czasu dać jej herbatkę koperkową po 1mc. życia jest taka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

U mnie znowu dzis upalna pogoda pewnie caly dzien znowu bede za domem - wczoraj to wogole zaszalalam caly dzien na dworzu z mala 🙂

Ola73 ja cały czas podaje herbatki Nadii bo czasami mam wrazenie ze jej poprostu chce sie pic a cyc to za duzo 🙂

pojade z kopru, rumiankowa i teraz po 1mc na trawienie ale ta to zadko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
wpadam na chwilke bo Klusek jeszcze spi 🙂

Ola, mysle ze spokojnie mozesz Majce podac herbatke ale skoro na cycku caly czas wisi to chyba nie ma takiej potrzeby chociaz koper dobrze na kolki robi.

Elwira ja przy Liv tez mialam szyta szyjke i byly to szwy rozpuszczalne, jak zaczely wypadac to wygladaly jak takie napeczniale (grube) niebieskawe nici, wiec jesli cos takiego Ci wystaje to znaczy ze masz wlasnie rozpuszczalne.

A propos szwow to ja dzis na 14 jade do szpitala na zdjecie, boje sie troszke bo jestem zapieta na zszywki 😉 pierwszy raz mam metalowe klamry zamiast szwow i zupelnie nie wyobrazam sobie tego jak oni to beda wyciagac ale zapewniali ze to nic nie boli, taaa... znajac mnie to bede tam skakac z wrazenia 😉

Doti skoro Twoj Mateuszek w 2 tyg przybral kilogram to ja juz sie boje jaki Marcel bedzie wielki za 2 tyg bo on ciagle je! albo mame albo NAN, straszna z niego glodzilla 😉

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june co prawda Majka wisi i na cycku i dostaje butle ale mam ją poić aby lepiej filtrowała nereczki i nie dochodziło do zagęszczania moczu i tworzenia sie bakterii .
powodzenia na ściąganiu szwów .twoj jeszcze śpi moja wlaśnie zasnęła i zawsze mam plan sie jeszcze położyć ale to chyba bez sensu bo pewno pośpi godzinkę i chce isc z nią na spacer tak ładnie jest.a teraz sie wezmę za ściąganie firanek i moze uda mi sie umyć choć okno w pokoju 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej cudowny uśmieszek Elwirko 🙂 boże jakie słodziaki z tych naszych bobasków są co jedno to lepsze .

a wiecie co ja przestałam krwawić no raczej brudzić jakiś tydzień temu , a od wczoraj znowu sączy sie ze mnie niewielka ilośc krwi i tak myśle ze to moze początek okresu ? ale czy to nie za szybko tym bardziej ze karmie piersią ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
U mnie też bez zmian , 2w1 , ciekawe kiedy moja mała zdecyduje się opuścić mój brzuszek??
Elwira - śliczny bąbelek 🙂 🙂 🙂
A dziś kolejny dzień pięknej pogody , trzeba to wykorzystać na spacerki 🙂 🙂 🙂 🙂
Miłego dnia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...