Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie!!

Forum zamienilo sie w poradnie dla mamusiek 🙂 Fajnie sobie poczytac 🙂

Ja dalej dwa w jednym i zaczynam sie juz tym lekko denerwowac. Jutro jade z mezem do szpitala wymusic badanie i ogolna opienie co mam dalej robic... Dzis mija termin wedlug usg i nadal nic... Brzuch mnie boli ale to bol taki jakbym czegos sie najadla lub namieszala w zoladku niz porodowy...

Zazdroszcze wam spacerkow z dzidziami gdy pogoda taka piekna . Ja nie potrafie sie z nich cieszyc bo ledwo sie juz ruszam, mecze sie na nich niesamowicie... Pociesza mnie tylko to ze to juz ostatki... Mam nadzieje ze Tymek wykluje sie jeszcze przed wielkanoca. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Dzisiaj to nam się dał wyspać Nikoś 🙂 Ładnie budził się co 3h i nawet długo nie wisiał na cycu:P I tak wstaliśmy o 9 🙂

Tymuś śliczny, jak wszystkie nasze marcowe Dzieciaczki 🙂

A ja muszę się pochwalić że schudłam już 9kg 🙂 🙂 🙂 Nie wiem czy to dużo czy mało ale dla mnie dużo:P Do mojej wagi sprzed ciąży zostało "tylko" 8,5kg 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

A moj Oliwierus nie dal dzisiaj mamusi pospac 😞 od 21.30 do 1.30 nie mogl zasnac i cyca tez nie chcial 😞 zrobilam mu butle i jakos noszony na rekach usnal ale tylko na 40minut. I tak ciagle i wkoncu spalam tylko 1,5 godziny 🤢 A teraz sobie wlasnie slodko spi.

Elwirko śliczny usmieszek twojego robaczka 🙂

A oto usmieszek mojego kluseczka 🙂 [img size=293]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC00222.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my juz po spacerku,mala sie wlasnie przebudza.mi w czasie porodu spadlo 12 kg a teraz mam juz 53kg czyli zostaly mi 2 kg. a co do spraw łozkowych to mysmy dokladnie tydzien po cesarce rozpoczeli(nie wytrzymalismy dluzej czekac hehe)no i oczywiscie nic nie bolalo,bo te okolice nie ruszone a szwy jakos juz tez mnie nie ciagly.jedynie to co to sie obawiam zeby znowu nie zajsc w ciaze(ale podobno jak sie regularnie karmi i nie dopaja butlą i jeszcze sie leciutko oczyszczam to raczej nie ma szans na ciaze)oby bo by mnie rozerwalo jak bym znoeu zaszla,po cesarce trzeba odczekac rok a najlepiej dwa.za 2 tyg ide do gin to mi przepisze tabl anty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski uwazajcie z tym seksem szczegolnie po cesarce bo to ze karmicie piersia nie chroni was zupelnie przed ciaza!!! Moja bratowa zaszla 2 miesiace po cesarce i musiala usunac bo by doslownie pekla..... uwazajcie 🙂 chociaz wiem jak te ostatnie tyg abstynencji przed i po porodzie niezle portafia nam sie dac w kosc... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć laski ja tylko przelotem.
Pogoda piękna i my od przed 9 rano siedzimy na tarasie i śpimy 🙂
Małą jest jak anioł, zdążyła obiad zrobić wyprać firanki wysuszyć wyprasować i pomyć okna i ona nadal śpi, krótka przerwa na piciu i karmienie i śpi dalej 🙂

Noc też fajna lekki kryzys ok 1.30 w nocy ale zaraz zażegnany i spanko do rana 🙂

Zaraz biorę się za robienie torta urodzinowego bo w weekend mam gości zaległych 🙂

Co do zabezpieczeń na litość boską karmienie piersią to nie metoda antykoncepcyjna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie nastraszylyscie!!! ale jak jeszcze sie oczyszczam to nie mozliwe zebym zaszla w ciaze! ale i tak przez te 2 tyg jeszcze musze dodatkowo sie zabezpieczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis ja bym radziła, jeśli już zdecydowałaś się na współżycie jak jeszcze się oczyszczasz, korzystanie z prezerwatyw, bo skoro krwawisz, to musi być rana, a skoro jest rana to może dojść do zakażenia. W końcu seks jest często spontaniczny i nie zawsze przed biegnie się do łazienki umyć... zresztą mycie i tak nie zabija zarazków do końca...

A propos współżycia: mamusie na jaką antykoncepcję się decydujecie po porodzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella ma racje co za myślenie ze jak karmisz to nie wpadniesz ? moja bratowa zaszła tak w ciąże drugą po roku karmienia 🙂
ja chyba nie zdecyduje sie na żadną hormonalna antykoncepcję bo nie mogę -guzki w piersiach juz miałam raz usuwane i nie jest to wskazane . a przez 17 lat nam sie udawało stosunkiem przerywanym więc teraz chyba tez 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu jednak coś sobie załatw bo widzisz 17 lat się udawało a jednak... chyba że chcesz jeszcze zaryzykować 🙂
Ja się nie zapieram ale raczej już nie będę w ciąży, jestem uczulona na prezerwatywę a jednak ostatnio jak się kochaliśmy użyliśmy jej, wolę mieć krostki niż kolejną ciążę hihihi.

Chyba zdecyduję się na wkładkę jeśli nie będzie mi przeszkadzać, już raz miałam ale musiałam usunąć. Spirala mnie nie interesuje bo to nie antykoncepcja tylko wczesna aborcja.

Ewentualnie wrócę do tabletek, przez 13 lat były skuteczne.
Dziewczyny które wróciły do sexu po porodzie, czy odczuwacie jakąś różnicę niż przed bo u mnie jakoś tak inaczej i ciekawe czy tylko u mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi ginekolog tez proponował wkładkę ,ale ja jakoś boję się takich rzeczy nie wiem czemu , jeszcze nie byłam na wizycie po porodzie 😉 muszę sie umówić dopiero chyba po świętach bo tak nie mam co z małą zrobić .a chcialabym aby to bylą nasza wspolna decyzja z mężem -w końcu dotyczy nas obu a on sie sprzeciwia na razie wkladce-ale zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

my juz do seksu wrociliśmy 2 tygodnie temu chociaż dzis oficjalnie konczy mi sie połog 🙂

lekarz przepisałami pigułki cerezett - miałam założyc spirale ale lekarz mowi ze jestem za mloda i ze napewno chce miec jeszce dzieci a jest jakies tam male prawdopodobienstwo ze spirala moze prowadzic do nieplodnosci 😞

Dziewczyny a o jakiej wkladce mowicie ? podesliscie mi linka to sobie poczytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was serdecznie 🙂

Dziś wróciłyśmy do domu. Poród przez cc minął bez problemowo. W niedzielę w nocy dostałam skurczy, najpierw co godzine później co pół, i co 10min. Pojechaliśmy do szpitala tam podlączono mnie do KTG i skurcze były już co 7 min. I o 11.15 zawieziono mnie na salę a o 11.20 moja Zuza była już na świecie 🙂

Dziś pierwszy dzien i noc przed nami. Jestem przerazona 🤪 🤪

Teraz mała po karmieniu śpi już od 18.30 zobaczymy ile wytrzyma?

Karmie ją piersią, dziś w nocy przyszedł mi nawał pokarmu i wystarcza jak na razie w zupełności.

Dziękuję Wam za miłe słowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo widze ze powazny temat na stronie 🙂 ja juz wiecej ciazy nie planuje wiec temat zabepieczenia ciagle nade mna wisi i nie wiem na co sie zdecydowac 😞 moj ginekolog jest oczywiscie za spirala ale ja mam jakies opory, najbardziej pasowaly by mi pigulki ale juz tak dlugo je bralam... wiec mam dylemat

A tak w ogole to jestm po zdjeciu szwow i rana ladnie sie zagoila 🙂 jak dobrze ze juz po wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no temat jest poważny ale dosyć istotny.
Olu prezerwatywom nie ufasz a przerywanemu tak?? z takim samym skutkiem, ja bym nie ryzykowała chyba że planujecie jeszcze dzieci.

Ja albo tą wkładkę hormonalną albo wrócę do tabletek.

Olamat gratulacje jeszcze raz, dziękuję za prezent urodzinowy 🙂
Kasenn nie zdążyła hihihi

June a Twój Marcel duży chłopak, śliczny i cały do taty podobny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny wczoraj wróciłyśmy do domku z moją panią wiosną 🙂 strasznie mi marudziła ale to chyba zmiana otoczenia tak myślę. weszłam na chwilkę się przywitać i pogratulować mamą ich maleństw 🙂 i dziękuję za gratulacje. mała mogła by całymi godzinami wisieć na cycy więc mam mało czasu. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

Paulinko sliczna ta twoja pani wiosna, oby zdrowo rosla i byla spokojna 🙂

Olamat jeszcze raz gratulacje i witajcie spowrotem 🙂

A moje malenstwo juz nie spi od 5.00 i nie dalo siemamie wyspac. W nocy ma problemy z jedzeniem cyca 😞 nie moze go chwycic i sie bardzo denerwuje 😞 potem wpada wszal 😞 wiec zaczelam mu na noc robic butle. dzisiaj w nocy wypil az 2 po 180 ml. i nawet ladnie spal, ale krotko. A teraz sobie gawoży przy robiemiu kupki 🙂 hihi a mamie juz rece zdretwialy od tego bujania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuśki 🙂

Ja nadal nic i choć miałam mega bóle wczoraj wieczorem przez 2h to znów nic z tego nie wyszło , no cóż takie życie :P
Miłego dnia życzę wszystkim mamuśkom choć nie wiem jak u was ale u mnie było wcześniej ładnie a teraz choć ciepło to pochmurno i pewnie będzie padać.
Zmykam coś robić pożytecznego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...