Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aska nie za duzo 180 ml? ja pytaląm w niedziele pediatry to mowila ze po 100ml. co 3 godz malej powinno starczyć i cycek.

cruella masz racje nasze sposoby w dwóch przypadkach doprowadziły do ciąży , ale ufam mężowi a to był błąd w obliczeniach 😉 ale za to mamy kochaną Majeczkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!
Mój zuch już trzecią noc z kolei śpi nieprzerwanie po 6-7godzin 🤪 później przebieram Go, cyc i dalej śpi 3 godziny, także u Nas nocki są SUUUPER! W dzień nie chce bardzo spać ale nie płacze mi, leży sobie i gaworzy, na razie nie mamy na co narzekać z mężem, mały jest CUDNY!!! najbardziej się boję kolek mam nadzieję że nas ominą.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aśka88 napisał:
dzien dobry 🙂

Paulinko sliczna ta twoja pani wiosna, oby zdrowo rosla i byla spokojna 🙂

Olamat jeszcze raz gratulacje i witajcie spowrotem 🙂

A moje malenstwo juz nie spi od 5.00 i nie dalo siemamie wyspac. W nocy ma problemy z jedzeniem cyca 😞 nie moze go chwycic i sie bardzo denerwuje 😞 potem wpada wszal 😞 wiec zaczelam mu na noc robic butle. dzisiaj w nocy wypil az 2 po 180 ml. i nawet ladnie spal, ale krotko. A teraz sobie gawoży przy robiemiu kupki 🙂 hihi a mamie juz rece zdretwialy od tego bujania 😉


Witam
mój też ma problemy z tym ale ma laktator i odciągam trochę pokarmu aż pierś staje się miękka i potem już łapie 🙂 jest jeszcze trochę żółty i pediatra przepisała glukozę żeby wypłukać z niego tą żółć no i dawałam mu w butelce i potem jak dostał cycka to też nie umiał zakumać :/ więc nie daje już butli tylko sam cyc kiedy tylko chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn wychodzi do domku szczęśliwa i pełna optymizmu , w poniedziałek do nas zajrzy i napisze co i jak było-jak wytrzyma :laugh: :laugh: :laugh: pewno zjawi sie tu wcześniej jak Tymek jej tylko na to pozwoli 😉

monisiaczek
moja ciągnie i butle i ładnie ssie tez cyca a wczoraj dalam jej pierwszy raz smoczka na uspokojenie i tez załapała bo sie darła taka byla zmęczona ze nie mogla zasnąć kilka pociągnięć smoka i zasnęła na 3 godz -w czasie snu go wypluła wiec sie może nie przyzwyczai do niego

elwira nie daj mu tyle spać ja tez tak sie cieszyłam a Maja traciła na wadze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamuski, my dzis zmeczone okropnie 😞 Olivia dala mi w nocy popalic, a w zasadzie jej bol brzuszka, dalam jej sap simplex na kolki, potem polozylam ciepla poduszeczke specjalna na kolki, za pierwszym razem usnela z bloga mina ale w nocy znow to samo po karmieniu o 1 zaczela sie krecic, nie chciala wogole spac, po chwili zaczela plakac, polozylam znow ta poduszeczke chwilke mialam spokoj ale zaraz wrocil placz mojejgo dzidziusia i tak do 4 zesmy sie meczyly, potem chcialam jej zmierzyc temperaturke w pupci i wtedy dopiero zrobila kupke i zasnela, ale o 5 obudzila sie glodna i musialysmy karmic i zasnelysmy na fotelu i spalysmy tak razem do 8:30 .... teraz spi ale zaraz znow karmienie, a ja nie mam sil 😞 czy wasze bobaski tez maja takie bole brzuszka??? co robicie z tym bolem mamuski?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki 🙂

Olu jeśli możesz sobie pozwolić na takie ryzyko to Twoja sprawa 🙂 choć przyzna że odważna jesteś. Sorki za szczerość ale pytanie czy to odwaga.

Monixa my mamy problemy z brzuszkiem ale daję małej debridat 2x dziennie 2ml oraz kropelki sab simplex po nich pierdki idą eleganckie, wcześniej dawaliśmy espumisan.
Natomiast w momencie jak ja boli włączam suszarkę i grzeje jej brzuszek tylko uważaj żebyś nie oparzyła, pomaga też "rowerek" oraz leżenie na brzuszku. Polecam w kąpieli, amelia może tak nawet z godzinę leżeć 🙂

Aśka
180 ml to dla 3 miesięcznego niemowlaka, nie daj mu tyle max 120 ml powinien zjeść.
Elwira
maluch powinien przesypiać max 5 godzin raz na dobę. Tak że Ola ma rację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
U mnie też bez zmian ,nadal nierozpakowana,na jutro mam termin,może coś się jeszcze zmieni. Bo dziś w końcu mam jakieś bóle, choć nie mocne, ale jak czytam co pisze Moni, to pewnie za jakiś czas i u mnie one przejdą.
Ale zaraz zabiorę się do jakiś porządków, to może coś się rozkręci a jak nie to będziemy nadal czekać 🙂
U mnie już właściwie pada od rana ,nie mocno , ale ze spaceru nici 😞
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
u nas odpukac spokojnie, Mlody robi sobie coraz dluzsze drzemki wiec jakos ogarniam sytuacje 😉 a z dnia na dzien jest coraz bardziej kontaktowy i w ogole zakochalam sie strasznie! 🙂 Fajne sie nam te marcowe Maluszki udaly.

sciskam mocno i zmykam do rodzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taa ja już co nie co posprzątałam i trzeba teraz chwilkę odpocząć a nie długo za obiad się wziąć tylko co znów zrobić??
wiem nic wielkiego,tylko naleśniki machnę 🙂

Magdulka wcale nie musisz mieć tak jak ja ciebie może wziąć szybciej i w zasadzie ci tego życzę 🙂 a mnie juz nic nie ruszy więc czekam na wywoływanie
idę się legnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!

No i jestem spowrotem ze szpitala... Zrobili mi ktg ktore wykazalo ze mam regularne choc malo wyczuwalne skurcze ale zerowe rozwarcie....Takze odeslali mnie do domu...We wtorek mam pokazac sie znowu...jesli nie zaczne rodzic...czyli wychodzi na to ze te bole niby zoladkowe to sa skurcze...hmmm...
Przejscie z lekarka tez mialam...jak zwykle wytknela mi moja wage...ech co zrobic..zacisnac zeby i domagac sie tego co mi sie nalezy...
Musze sie polozyc bo jakas nieprzytomna jestem...chyba pogoda tak na mnie wplywa dolujaco...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam u nas pogoda jesienna czyli bez spacerku liczę ze jutro wyjdzie słonko bo mąz mi obiecał ze bierze Maję na spacer, a ja mam czas dla siebie aby mnie odciążyć trochę 😲

cruella może i będzie ryzyko ale zobaczymy na co sie zdecyduje z ta antykoncepcję -tak mnie tu straszysz ze sie aż boję - 😉

odwiedziła mnie dzisiaj koleżanka i zakochała sie w Majeczce naszej :laugh:

a to Majeczka wczoraj [img size=468]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_6959.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki, ja tylko wpadam na chwilkę zameldować, że wciąż o Was pamiętam 🙂
Po zapaleniu piersi mam mało pokarmu w jednej z nich i muszę dokarmiać ją z butelki. Mam straszne wyrzuty sumienia przez to 😞 Poza tym Martynka nie chce spać w dzień, więc zajmuje mi sporo czasu. Na szczęście w nocy śpi dobrze 🙂
Pozdrawiam Was serdecznie
Moni działaj już koleżanko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej dziewczynki 🙂 i dzieciaczki i brzusie 🙂
U mnie nadal cisza, nawet porządków mi się odechciało 😞 zaraz poskaczę na piłce 🙂
Moni - a jak u Ciebie ??
Caarolajna - spokojnie, już niedługo ,choć wiem ,że każda z nad by chciała mieć maluszki przy sobie. Czemu lekarka czepiała się Twojej wagi, a co jej do tego ?
Ola - śliczna maleńka, taka papusia , słodka 🙂 Tak samo Tymek - taki poważny,śliczny chłopczyk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to witam

18 stron nadrobione ale stwierdzam że mam krótka pamieć



CHCE WAM KOCHANE PODZIEKOWAC ZA GRATULACJE

JESTEM TROCHE ZMECZONA ALE SZCZESLIWA MAM 5 SZWÓW DO WYJECIA ALE NIBY ZSZYTA JESTEM PERFEKT TAK pAN ORDYNATOR POWIEDZIAŁ I PRZEPROSIŁ ŻE MUSIALAM 2 GODZ Z OSTRYMI SKURCZAMI NA IZBIE BYC ALE NIE BYŁO MIEJSC TYLE RODZILO TEJ NOCY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...