Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beznadziejne te zmiany na brzuszku 😠 wczoraj wieczorem cos napisalam i tez tego nie ma...

mam niestety wiekszy problem niz powyzszy 😞 moje dzieci sa chore... Marcel ma 39 st mierzone w pupie a Liv lekka goraczka wymioty i biegunka od czwartku 😞 jestem zalamana. Maz pojechal do szpitala zapytac co mamy robic bo tu na pogotowiu to tylko Paracetamol dadza i do widzenia 😞 co chwile rycze tak mi szkoda tych moich Babelkow zwlaszcza ze Marcel przeciez w srode antybiotyk skonczyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to nie dobrze june mam nadzieję że szybo dzieciaczki z tego wyjdą -życze im tego ,ja mialam do środy biegunkę i na szczęście mała nie załapała może też dlatego ze dostaje antybiotyk to ja trochę chroni ,ale uwierz mi bałam sie zaglądać w pieluszki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej ale ten nowy brzuszek jest dziwny - trzeba na nowo przyzwyczaic 🙂

A ja dzis znowu caly dzien na spacerze z mala - pozniej mielismy gosci 🙂

Juz wybralismy gosci i dzis ich wlasnie zaprosilismy - odrazu sie zgodzili 🙂 teraz tylko ustalic termin w kosciele i bedzie dobrze 🙂

Ojj widze, ze u niektorych mamusiek nie zaciekawie jest - June bedzie dobrze nie placz - wszyscy boimi sie o nasze szczescia i napewno jest Ci bardzo trudno ale dasz rade i nic nie bedzie

My jutro idziemy na szczepienie az sie boje jak mala da rade 😞 jeszcze musze z lekarka porozamiwac i wypytac sie bo malej kolo szyki zrobila sie taka sina plamka jakby bardzo mocno zylka jej wyszla ale taka na okolo 3 cm wiec spora 😞 bardzo sie denerwuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ,
June - nie płacz , wszystko się dobrze ułoży , a Twoje nastawienie odczuwają też dzieci.
Ja jestem dziś zmasakrowana,wróciłam z długiego spacerku, pleców prawie nie czuję 😞 , już by się to moje maleństwo mogło zdecydować na wyjście 🙂
Spokojnego wieczorku i nocki , szczególnie dla Ciebie June 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 🙂 u nas dzis ładna pogoda,bedziemy dzis dlugo spacerowac 🙂dzis w nocy dalam malej smoka,za niedlugo bedzie miala miesiac,to mysle ze juz z ssaniem piersi nie bedzie jej sie mylic.i dzieki temu nie plakala ,nie trzeba bylo jej usypiac,tylko sama ze smokiem zasnela i sama go wyplula jak zasnela.a wczoraj w nocy sie tak wystraszylam,bo mała budzi sie co 2,5 3 godz a wczoraj jak po kapieli zasnela to spala 5,5 godz,jak ja sie obudzilam ,patrze ta godz juz,wyskoczylam z lozka jak oparzona czy malej sie nic nie stalo,a ona dalej se smacznie spi,to ją obudzilam na karmienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
Ja rowniez dalej w dwupaku...Juz prawie tydzien po terminie...Jutro znowu jade do szpitala na badania i mam nadzieje ze nie zastane tej wrednej lekarki... 😠
Pogoda za oknem nawet nawet to dzis powedruje sobie do sklepu po chlebek...trzeba sie ruszac i sklaniac malucha do wyjscia...Robi sie coraz wiekszy...wazy juz 4100g... 🤪 Cala rodzinka juz zniecierpliwiona tym jego ociaganiem. Jak tak dalej pojdzie to swieta spedze w szpitalu... 🤨

June nie zamartwiaj sie tak bo szkodzisz i sobie i kochanym brzdacom... BEDZIE DOBRZE!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
My po przespanej nocce ;-) Co do przybierania na wadzę to moje maleństwo przybrało już 700 gram w 2 tygodnie więc chyba jest O.K Pytałam pediatrę o to czy powinnam go wybudzać a ona mi powiedziała że jeżeli dziecko w nocy chce spać to trzeba mu dać, inna sprawa jakby w dzień tyle spał. Tylko Damianek w dzień śpi bardzo mało po 1 godzince i dlatego w nocy pada ! Skoro lekarz mówi że jest wszystko w porządku to chyba nie będę go wybudzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

my idziemy w srode do lekarza mam umówione szczepienie po 6 tyg zycia ,ale Maja na pewno nie będzie szczepiona bo jest jeszcze na lakach po szpitalu 😞az sie boje ważenia ,no ale mysle ze ma więcej w końcu apetyt jej dopisuje bardzo. a dzisiaj ide szukac nowych butelek dla niej bo te co mam jej nie odpowiadaja smoczki i jest problem z karmieniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane co tam??


June skarbie uszka do Góry bedzie dobrze zobaczysz Livia jest duża już a MARCEL to silny chłopak 🙂

my mamy jakas dziwna kupke .. po smołce była normalna jak po mleku taka jasno brazowa ciapkowata a teraz takie grudki i ciecz pierwsza taka była po wyjsciu ze szpitala hmm nie wiem..

pozatym mało ich teraz robi do wtedy

dalej to slicznie spimy w nocy pobudka o 23, 2,6,8 ja wyspana doskonale teraz od 8 bawił sie ze mna czyli rozgladał i milczał do 10.30 i co chwilke wołal cycka ale on posusa i koniec mam tak wielkie piersi i twarde gruczoły że karmienie sprawia ból , ale tylko chwilke 🙂
nie moge się na niego napatrzec nacałowac tego pieknego ciałka ahhh



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane.
Brzuszek niby nowy ale chyba nie działa najlepiej... muszą go jeszcze dopracować...
Taka piękna pogoda dziś... Chciałam iść z moim Maluchem na spacer ale ciągle słyszę od babci, że w marcu się z dzieckiem nie wychodzi bo zdradliwa pogoda. Jakoś nie mam ochoty ani siły na użeranie się z nią 😞

Mam pytanko - w czym przechowujecie odciągnięty pokarm? Gdzieś czytałam że zamiast kupować specjalne pojemniki można przechować w pojemnikach takich jak na mocz do badań bo są tańsze. Tylko czy jakieś związki szkodliwe z plastiku nie przenikną do mleka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj kasenn , my po spacerku pogoda ładna, mała uwielbia spacery caly czas śpi w wózeczku a jak tylko znajdzie sie juz w domu to zaczyna sie kręcenie 😉 kupiłam butelkę Dr. Brown's anty kolkową ciekawe czy tym razem Mai podpasuje smoczek :ohmy 😁ałąm pierwsze zdjęcia do wywołania z Majką -trochę sie ich już nazbierało :obiadek dzisiaj mam już zrobiony wiec tylko lenistwo i zabawa z maluszkiem nam zostaje 🙂zaraz będzie ryk i cyc do roboty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...