Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Was 🙂

Miałam dzis ciężką noc. Mala obudziła sie o 24.00 zjadła położyłam ja do łóżeczka i się zaczęło!! Płacz w niebogłosy, uspokoiła się dopiero o 3.30! Karmię ja przez te nakladki i na początku je sobie zasysa pokarm do nakładek. Po zaspokojeniu pierwszego głodu odpoczywa sobie i potem już ciężko jej złapac nakładkę zaczyna sie denerwowac i płacze niesamowicie. Nie jest to kwestia braku pokarmu bo on aż wylatuje mi z nakladek. Poradźcie mi co to może byc? Myślałam, że może podrażniła sobie dziąsła od tych nakładek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej hej 🙂
U mnie nadal bez zmian, wygląda na to ,że zostanę mamusią kwietniową 🙂
Zresztą z USG wychodziła mi data na jutro , więc ciekawe jak będzie 🙂 Może już niedługo dołącze do Was MAmusiek 🙂 🙂 🙂 🙂
U mnie nadal za oknem piękne słoneczko ,czas się ruszyć.
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montusia dzięki za linki 🙂 maja DALA MI DZISIAJ POSPAĆ BO KARMIENIE O 6 I POTEM ŁADNIE ZASNĘŁA DO 9 .15 DZISIAJ NA 12,45 MAMY WIZ.LEKARSKA STRASZNIE SIĘ BOJE 😞CIEKAWE CZY DOSTANE BEZ PROBLEMU SKIEROWANIA NA USG I DO NEFROLOGA DLA MAŁEJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,u nas nie za dobrze,bylam z małą dzis u pediatry bo cały czas jest taka żóltawa(tzn wszyscy mowią jaka ona opalona)i bialka oczu tez zoltawe i dostalismy skierowanie do szpitala i bylismy w szpitalu i chcieli ją juz zostawic ale mowie ze dzis jedziemy na badanie sluchu wiec po tym badaniu sluchu mamy sie zglosic do szpitala i prawdopodobnie do piatku tam bedziemy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi położna powiedziała, że kolki jak są dziecku pisane to się pojawią bez względu na to co mama karmiąca będzie jadła. Nas to nieszczęście dopadło ale regularne branie leków pomaga.

Wiecie z czym mam największy problem? Z ubieraniem maluszka na wyjścia z domu. Zwykle ubieram mu body, pajaca, skarpetki, rękawiczki, czapeczkę i na to kombinezon polarowy. A co jak już będzie całkiem ciepło? Jak powinno się dziecko ubierać???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamusie 🙂 ostatni dzien marca...czy wszystkie marcoweczki sie rozpakowaly?????

my niestety tez przechodzimy kolki...w nocy 😞 daje malutkiej sap simplex i klade taka poduszeczke z pestkami wisni (cieplutki) na brzuszek, ale czasem to nie pomaga...szkoda mi tej mojej coreczki, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey..

my sie dziś z małym wietrzymy przy otwartym balkonie niestety własnie smród obiadu od sasiadów zaczyna wlatywać i chyba zamkne .. mały sobie śpi od 12.30 ja troszke posprzatalam i za raz sie kłade bo mnie nadal ciagnie wszystko pozatym wy dzwoniłyscie do osrodków że urodziłyście?? by przyszła polozna?? czy ze szpitala wysyłali zawiadomnienie?

bo ja juz nie wiem czy mam sama czy jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn ja wysłałam mojego faceta do ośrodka żeby zgłosił że my już po porodzie. A wcześniej - jeszcze przed porodem byłam u położnych.

Monixa mojemu synkowi na kolki najbardziej pomaga noszenie na rękach - koniecznie w pionie. Poza tym podaję mu Esputicon i Debridat i po tym ładnie gazy odchodzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki.
My byłyśmy dzisiaj u lekarza i mamy i dobre i złę wieści.
Dobre :
Amelia pięknie przybiera na wadze, teraz waży 3900 kg, jest zdrowa i została zaszczepiona. Moja bardzo dzielna dziewczynka , zapłakała tylko przy ukłuciu ale za to jak hihihi.
Złe:
Niestety nasze nie przespane noce to wynik zaczynających się kolek. Mamy nowe jedzenie, przeszliśmy na bebilon pepti, mam nadzieję że przyniesie efekt. Amelia już jedno jedzonko zjadła i wyobraźcie sobie że bez żadnego problemu. Teraz śpi mój aniołek na brzuszku, może nie powinna po jedzeniu ale widzę że taka pozycja przynosi jej ulgę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my tez dzisiaj po wiz. u pediatry szczepiona nie była bo dzisiaj ostatnia dawka antybiotyku .Majeczka wazy 3400g tak sie ciesze ze idzie w gore 🙂 cruella szczepiłaś Amelkę jednym kuciem czy 3? ile kosztuje bo zapomniałam sie spytac w punkcie szczepień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu szczepiłam ją 5 w 1 infanrix + hib kosztowała 107 zł, kupiłam też rotawirusy- Rotarix i kosztowała 289 zł i jest najtaniej jak znalazłam w Krakowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella dzięki za wiadomości strasznie drogie te szczepionki , a musiałaś je kupić sama w aptece na receptę czy w punkcie szczepień , muszę podejść do naszej poradni i sie spytać bo wczoraj byłam pod wrażeniem chyba i wszystkiego zapomniałam sie dowiedzieć. o rato wirusie tez myślę ze kupię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...