Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Ola u mnie w przychodni tej państwowej nie ma punktu szczepień więc szczepionek nie mogę kupować. Normalnie w aptece pani mi dała taką specjalną torbę do przewożenia.

Po za tym jesteśmy na bebilon pepti od wczoraj i jest bosko, Amelia spała całą noc z jedną pobudka o 2 w nocy, ale pierwszy raz od wielu dni po zjedzeniu od razu sama do spania a nie noszenie na rękach. Jesteśmy dziś bardzo wyspani. Teraz moja biedulka walczy z kupą, chyba będzie ogromna hihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale tu cisza, wszystkie chyba na spacerku z maluszkami , ja właśnie wróciłam Majeczka jeszcze w wózku chce aby pospała , bo jak ją wyjmę do łóżeczka to od razu sie obudzi. 🙂
Cruella z tego co piszesz widzę ,że samemu sie kupuje te szczepionki w aptece ,chyba sie też zdecyduje na tą na rota wirusy po tym co widziałam ile dzieciaczków leży na pediatrii -choć byłam im przeciwna 🤔

u nas pogoda wiosenna oby i w święta taka była chcemy jechać na spacer nad morze 🙂 piszcie cos dziewczynki bo nam forum pomalutku umiera 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu ja jestem, moje dziecko śpi na tarasie więc mam duuuuużo czasu.
Dziś jest bardzo grzeczna, widać że jedzenie jej poprawiło. Zastanawiam się tylko czy kolejna zmiana jedzenia nie spowoduje u niej zaparć, mam nadzieję że nie bo tyle co uporaliśmy się z nimi.
Olu dobra decyzja bo nawet jeśli załapie rotawirusa to przynajmniej łagodnie przejdzie a najważniejsze obejdzie się bez szpitala.
W ogóle nie mam co robić. Na święta się nie szykuje, bo ciasta zrobi mi koleżanka a sałatkę mam zamówioną. Obiadek tylko w pierwszy dzień ale zrobię na świeżo. Okna umyte a sprzątać będzie mąż w sobotę, tak że u mnie luzik.

Przygotowałam koszyczki, Amelii kupiłam taki śliczny malutki różowy, ale będzie wyglądać super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my po spotkaniu z połozna sciagneła mi szwy i czuje ze moge latac to one mnie tak bolały 🙂 ale .. mały jest grzeczny cały czas spi chodz dzisiejsza w nocy budził sie co 1godz na choc troche cycka 🙂

teraz jest tesciowa sprzatneła mi kuchnie i robi obiad szokkk 😁

pozatym to wszysto dobrze tylko jakoś tak dziwnie mi malego w łożeczku zostawiać i nie lezeć z nim przez cały dzień ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂 Mamusie i Brzuszki , o ile ktoś został poza mną 🙂
Ja się nadal toczę, no cóż moja mała rządzi się swoimi prawami i się nie śpieszy. Ciekawe tylko,czy uda mi się rozpakować do świąt czy po świętach do szpitala.
Nie ma Caarolajny ani Aniołka - to chyba się rozpakowały 🙂 🙂 🙂
Ja na święta też za wiele nie szykuję , jest sprzątnięte jak jest, jutro jeszcze jakieś ostatnie zakupy a tak do będziemy jeździć do jednych lub drugich rodziców 🙂 🙂 🙂 no chyba ,że będę rodzić to wtedy czeka mnie szpital 🙂 🙂 🙂
Miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kochane,
my dzis wreszcie w domu po kolejnej wizycie w szpitalu 😞 Marcel po tym antybiotyku ostatnim zalapal od Livii jakiegos wirusa i od niedzieli znowu byl na antybiotyku, jestem zalamana 😞 taki duzy chlopak a tak choruje, chociaz lekarz mnie pocieszal i mowil ze to nie znaczy ze jest slaby tylko mial pecha ze wyjalowiony tamtym antybiotykiem mial kontakt z wirusem Livii. Teraz jestesmy w domku i mam nadzieje ze wreszcie Mlody dojdzie do siebie i odzyska apetyt bo przez te antybiotyki bardzo malo je. Mam pytanie do mam ktore karmia butelka- ile jednorazowo wasze maluszki wchlaniaja ml? mi lekarz powiedzial ze maly powinien jecs 80 ml co 3 godz a on max wypija 60 😞
pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june ja karmię butelka ale i tez cycem , no i Maja jest starsza ale za to mniejsza od Marcela i wczoraj pytałam pediatry ile powinna zjadać gdyby nie dostawała cyca to 6-7 x dziennie po 120 ml.ona je rożnie raz zje 40-80 raz 120 jej mało i sie drze , ale spisuje sobie co i ile je i o ktorej godz i mam kontrolę ,ogólnie średnią wyrabia 🙂pediatra sie dziwił ze mala jeszcze chce ssać cycka jak dostaje butle z bebilonem albo moim pokarmem , ale ssie i sie bardzo ciesze z tego bo sie uspokaja przy piersi i spokojnie zasypia ona i ja takiej bliskości potrzebujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula tez sie tego boję bo najpierw mala słabo jadła i traciła na wadze to teraz boję sie przeholować w druga stronę 😞bo wiem ile zjada z butli, a ile z cycka to wielka niewiadoma 😞 😲ale jest tak że czasem jadla by co godzinę raz cycek raz butla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola jednej dawki tym rotarixem, ale jeśli chcesz szczepić teraz to tylko tym. Powtarza się dwa razy teraz i w 3-4 miesiacu. Jeśli ROTATEQ to szczepisz 3 razy

June nie możesz porównywać karmienia butlą i dokarmiania.
Mały powinien zjadać ok 720 ml na dobę ale jeśli zje mniej to nic mu nie będzie, wskaźnikiem jest przyrost wag!!!!
Amelia je 90- 100 ml ok 6 razy na dobę ale łądnie przybiera i to jest ważne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane a u nas ten komplet szczepien na 6 kosztuje 720 zł

a pozatym to połozna powiedziała ,ze wcale te szczepienia nie sa jakies dobre dla maleństwa ale to tylko indywidualna sprawa. my nie bedziemy wkońcu nie wiadomo czy sie zarazi a szczepic na 5 róznych chorób to duże obciażenie dla dzidzi a i szczepionki nie sa jeszcze dobrze oczyszczone w porównaniu do dostepnych na zachodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasenn no właśnie te 5 w 1 i 6 w 1 są lepiej oczyszczone niż gdybyś szczepiła tymi zwykłymi.
Po za tym rotawirusy pewnie i tak złapią ale w łągodniejszym wydaniu. Widziałam dzieci odwodnione po wirusie i nie chce by Amelia tam wylądowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie i Brzusie 🙂


AngelFire jestes jak kapitan na statku dlatego moze zostalas na koncu 😉
u Nas Malalena zalozyla watek Luty2010 i rowniez urodzila ostatnia jak sie nie myle 🙂
glowka do gory trzymam kciuki aby do piatku sie ruszylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulab84 napisał(a):
june witaj w klubie 😞 Mój mąż mówi, że skoro w ciąży czułam się rewelacyjnie i nie miałam żadnych problemów, to teraz to nadrabiam. Najpierw poród koszmar, potem zapalenie piersi, teraz mało pokarmu... Buuuu 😞

Kochana ja cala ciaze miala przerypane porod koszmar ale teraz Olafek jest ok 🙂 glowka do gory to wszystko minie i poczujesz sie naprawde szczesliwa 🙂
Przesyla duzo pozytywnej energii Kochana 😘 tez mialam zalamke kilka dni a teraz jest super 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...