Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej hej 🙂
Moni już w domku 🙂 Super 🙂
A ja nadal w dwupaku 😞 myślałam ,że wczoraj się akcja rozpędzi , bo mnie skurcze męczą ale nic , skurcze skurczami i nadal nic, zero rozwarcia 😞.
Ale nie ma co narzekać ,w końcu i ja wcześniej czy później urodzę 🙂 Ciekawe jak tam Angel ?? A Caarolajny nie widać wiec pewnie już też urodziła 🙂
A teraz życzę wszystkim pogodnych , radosnych , rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy w gronie rodziny i przyjaciół 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaa to dobrze wiedzieć,może moja tez tak ze mną pogrywa 😆
Jak będe u lekarza na ważeniu to się okaże czy jest waga odpowiednia jeśli tak to wszystko jasne 🙂
Lekarz w szpitalu powiedział jeśli chodzi o owoce że można oprócz truskawek wszystkie jeść tylko nie za często i w małych ilościach
Mówili tez że jak dziecko śpi w nocy np 4,5h to żeby na karmienie nie budzić specialnie co 3h bo to znaczy że nie jest głodne
Albo że jak jet na dworze już 20stopni na plusie to nawet zaraz po wyjściu ze szpitala można na spacer spokojnie wyjść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Magdulka 🙂 biedactwo jeszcze czekasz ale doczekasz się tak jak i każda z nas 😘
Mnie chwyciło w niedziele przed 21 najpierw się puściła krew ale nie czop! i czułam że chyba zaraz mnie weźmie i faktycznie w ciągu 10min zaczęły się skurcze pierw co 8min ale tylko ze 4 razy i nagle co 5min przeczekałam tak 3h w domu i o 24 pojechałam do szpitala
w szpitalu jaż były z trudnością do zniesienia ale jeszcze z 2h dałam radę natomiast później już była makabra 🙂 a jak było już rozwarcie na 9cm to dali mi oxy i to była dopiero porażka 😁 i to trwało jeszcze z 40min i urodziłam ale w srodku jestem strasznie porozrywana tylko przez to że mała sobie trzymała rączką pępowinę tak mocno że jak wyszła na swiat to nie umieli jej wyrwać z raczek pępowiny . także tą rączko mnie w srodku uszkodziła 🙂 a na zewnątrz to już normalka nawet nie wiem ile szwów jest 😁 ale czuje się super!! no i mała dostała 10pkt więc jestem szczesliwa. acha a wody mi w ostatniej chwili położne przebiły 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂
Wracam chyba do swiata żywych, hehehe 🙂
Przede wszystkim dziękuję Wam za gratulacje 😘
Przez pierwszy tydzień to nie znalazłam chwili by tutaj zajrzeć - i podziwiam Was jak Wy się potraficie zorganizować, by jeszcze miec czas na komputer.
W drugim mąż coś pokombinował i neta nie mieliśmy 😞
Poczytałam trochę zaległości, ale i tak zostało mi jeszcze 70 stron, więc nie wiem czy nadrobię.
Z tego co się zorientowałam to chyba prawie wszystkie już urodziły 😆
Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym Mamusiom, które po mnie rodziły.

Mój Mały jest bardzo absorbujący. Od 3 doby życia bolał go brzuszek do przedwczoraj - ale całymi dnaimi i nocami. Ponoć było to zwiazane ze zmianą kupki ze smółki na normalną lub ze zmiana mojego mleka z poczatkowego na tłuste. Objawy jak na kolkę tylko trwały ciągle... Więc w szpitalu przez 4 doby w ogóle nie spałam. Wróciłam do domu już wykończona, a tutaj byl ciąg dalszy. Próbowaliśmy Małemu ulżyć jak mogliśmy (masaże brzuszka, plecków, ciepła kąpiel, termofor, itp.). Minęło samo w czwartek. Teraz boli go brzuszek tylko jak się zbliża kupa - jest niespokojny, pręży się, płacze. Bo wcześniej były dni, ze kupy w ogóle nie robił, a teraz robi 3 razy na dobę.
A poza tym wszystko super. Ja już czuję się dobrze. Szwy zdjęte, hemoroid przestał dokuczać. Jedynie cyce wielkie jak balony. Nie sądziłam, ze takie mogą być 😜

No ale nasz Kurczak od początki wisi na cycu. W szpitalu powiedzieli, ze nie dość , ze jest żarłoczkiem, to jeszcze ma silną potrzebę ssania. I tak: 1,5 godz. ssania, max godzina przerwy. Powiem Wam, ze na początku naprawde byłam wykończona. Ale prawdą jest tez to, ze jak sie patrzy na to swoje Maleństwo to wszystko przechodzi i człowiek znajduje w sobie dodatkową siłę. A mój ssaczek jak chce ssać, to niech ssie. Całe szczęście, ze kupiłam rogala do karmienia 😉
Nieoceniona tez jest dla mnie pomoc męża, który ma 14 dni opieki. 🙂
Wczoraj mieliśmy pierwszą wizytę u pediatry. Nasz Mały urodził się z wagą 3810g, przy wyjściu ze szpitala miał 3550g, a wczoraj - po 9 dniach od wyjścia ważył 4090g 🤪
Z problemowych kwestii to walczymy z ropiejącym oczkiem od tygodnia i kąpiemy Małego w nadmanganianie, bo ma rumień noworodkowy. Na szczęście już mu zaczyna zanikać.

Kochane, życzę Wam wesołych, spokojnych Świąt.

To nasze pierwsze Święta z naszymi małymi kurczaczkami 😁 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_____§§____________§§
____s§$$§__________§$$§
___§§$$$$§_________§$$$§
__§$$$_$$$§_______§$$$$§
_§$$$$_$$$$§_____§$$$$§
_§$$$§_§$$$$§___§$$$$§
__§§§___§$$$§§_§§$$$§
___$$____§$$$$_$$$$§___§§_§§
________§$_________$s_§§§♥§§§
_______§____@___@___§_§d§§§
_______§______()______§__$§§
_______§______///___§___§
________§____§§§____§____§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§$§$§_____§_______§__§__§$§$§
§$$$$§_____§_____§__§__§$$$$§
_§$$$$§____§_____§_§__§$$$$§
__§$$$$§§_§_______§§_§$$$$§
___§$$$$§___________§$$$$§
____§$$$$§_§§$$$§§_§$$$$§
______s§§§$$§§§§§$$$§§§s
♥¸.•*´*•.¸♥•.¸♥¸.•*´*.¸♥♥

Niech czas wielkanocny
utrzyma nasze marzenia w mocy
a wszystkie nasze życzenia
aby okazały się do spełnienia ...
aby nie zabrakło nam
wzajemnej życzliwości ...
abyśmy przez życie kroczyli
w ludzkiej godności
a niech symbol Boskiego Odrodzenia bedzie dla nas - celem do spełnienia.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Życzą Mamusie Listopadowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na święta Wielkanocne,
przesyłamy koszyk
pełen świątecznych
życzeń wielkanocnych
wplecionych pomiędzy
wiosenne kwiaty,
lukrowane babki,
kolorowe pisanki,
cukrowe baranki i bazie 🙂

Anita z Mezem i Synkiem Olafkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie i Brzusie 🙂

Angel POWODZENIA!!!!!!!! 🙂

Kamis no widzisz ja mam infacol i jest tak napisane 🤔 dziwne hehe 😉
Cruella mam nadzieje ze w koncu znajdziesz "złoty srodek" ma te kolki bo naprawde szkoda dzieciaczka 😞
Karka na ropiejace oczko masz krople??? to taka dolegliwosci ktora dziecko sie zaraza przechodzac przez kanal rodny i na to musza byc krople z antybiotykiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki tu Aśka88, musialam sie na nowo zarejestrowac bo mi blad przy logowaniu wyskakiwal 😞

Angel powodzenie czuje ze to twoj dzien.

Karka to masz ten sam problem co ja. Mojemu Oliwierkowi to oczko ropieje juz od urodzenia czyli ponad 3 tygodnie i zadne przemywanie przegotowana woda i sola fizjologiczna nie pomaga. Bede musiala kupic jakies kropelki.

Ale mnie ten nowy brzuszek wkurza 😠 😠 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniołku do boju oby juz mała była z wami 🙂

WESOŁYCH RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY
BY NASZE MALE KURCZACZKI PRZYNIOSŁY NAM WIELLE JESZCZE RADOŚCI
I BYSMY TO MY W PONIEDZIAŁEK OBLAŁY PIERWSZE MĘZÓW A NIE ONI NAS 🙂


a pozatym jejku ja dziś spałam niby 6 godzin ale z ciaglymi pobudkami i spaniem po pół godz wiec umeczona jestem niesamowicie mały dopiero teraz zasnoł bo predzej w południe tylko godz spał to wszystko przez ta babke której oprzec sie nie mogłam ciagle tylko przewraca gałami i mrauczy i ciagnie cycka 🙂jest kochany naprawde ale na dziś by sie wyspać sciagnełam pokarm by raz moj mąż wstał a nie ja tak na ta pobudke około 3 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka I Aska88 ja mam to samo z moim malym i dziś bede próbować czarna herbata przemywać dokładnie to zaparzona torebka przecierac.

pozatym u nas w tym roku świat nie bedzie bo ja nie mam jak sie ruszyc do sklupów moj kochany ma lenia e tam bedziemy jesc rosół i babke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn ja tez nic nie robie bo tesciowa nas zaprosila na swieta.

A jestes pewna ze ta herbata mu pomoze?? ja juz nie moge patrzec na to oczko jego. Musze kupic te kropelki.

A co do kolek to moj tez ma od paru dni. Kupilismy ESPUTICON i powinno sie dawac 2 krople 2 razy dziennie, ale to nie pomagalo i teraz daje mu rano 4 krople i tak ladnie pruta po nich ze wczoraj dojrze spal cale popoludnie i wieczo to jeszcze nie mial kolki 🙂 super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziewczynki przemywałam Mai oczko rumiankiem i jej przestało ropieć ,a teraz zaczęło łzawic ale tylko jedno i czasem jeszcze po nocy lekko jej ropieje -to może też być przez to ze są kanaliki łzowe zapchane 😞 ja też świat nie przygotowuje , jutro zjemy tylko śniadanko świąteczne i jedziemy do Gdańska do teściowej a poniedziałek do moich rodziców więc nawet nic nie piekłam i tak bym nie dala rady tylko kupiłam gotową babkę maślaną .Ale jestem leniuch, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 😘

Ale stęskniłam się za Wami:P Po pierwsze chciałabym złożyć Wam życzenia świąteczne w imieniu moim, Męża i Nikosia oczywiście 🙂 Tak więc życzę Wam spokojnych świąt spędzonych w powiększonym gronie rodzinnym a tym nierozpakowanym cierpliwości w oczekiwaniu (korzystajcie ze snu póki możecie 😁).

U nas wszystko dobrze, choć Nikoś jakiś marudny się zrobił, w dzień coraz mniej śpi:P Weekend dla mnie lżejszy bo Mąż zajmuje się Małym ja tylko daję cyca 😁 Byliśmy dzisiaj do święcenia całą rodzinką, ale to było faaaajne uczucie 🙂 🙂 🙂

Pozdrawiam Was i całuję 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane te krople na oczko nazywaja sie GENTICIN i sa tylko na recepte...Powiem tez tak szwagra brat jest pediatra i mowi ze jesli przemywanie sola fizjologiczna herbata itd nie pomoze w ciagu 3dni to trzeba isc do lekarza po te kropelki bo to samo nie przejdzie...
Szczegolnie jesli ropa jest koloru zielonego lub zoltego...
Olu przemywanie rumiankiem to tez nie jest dobry pomysl bo uczula niestety i lekarze coraz czesciej to odradzaja.
Monza przemywac herbata zwykla (bardzo mocną) ale tak jak napisalam jesli nie minie to niestety trzeba brac te kropleki 😞
Olafek mial to samo niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Sopran. Mielismy wyznaczony ten sam termin. Niestety wczorajsza wizyta w szpitalu okazala sie porazka. Mam skurcze i to cholernie bolesne. Cala noc nie przespalam. Ale odprawili mnie spowrotem do domu i kazali przyjechac jak bede miala skurcze co 4 min przez conajmniej godzine, trwajace conajmniej minute. POki co spedzilam cala noc na pilce oparta o lozeczko dziecka. a skorcze pojawialy sie co 10, 7, 4 min pozniej znowu 8 itd... Nie wiem ile to potrwa ale jestem wykonczona a wyglada na to ze nic sie nie ruszylo 😞(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...