Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak do łożeczka badz na rogówke w salonie jak coś tu roie głosnego i bym go nie słyszała a teraz tym bardziej jak tak wymiotuje..

Moni spokojnie dasz rade .. ja też ciagle czuje ból takie ciagniecie a szczypanie najbardziej i swedzenie jak spojenie łonowe sie schodziło i nie wiadomo co zrobić by przestało..

a mam pytanie co do KAPIELI W WANNIE!!! kiedy bo ja słyszałam ,że do póki sie krwawi to nie wolnoo 😞 a ja bym tak chciała w letnia wode wejsc i sie zrelaksowac.. i tylko szybki prysznic a co to za frajda 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a u nas sa w 3 miejscach robieone i tam gdzie najtaniej (50zł) trzeba czekać ponad miesiac , potem 80 zł ale niby baba jest okropna i w tym co ja jestem to przyjezdza ordynator z gdyni i co czwartek 120zł i dodatkowo bada malucha i tylko rano trzeba zadzwonić do osrodka..

a ja szczepic bede normalnie raczej nie wiem mam jeszcze czas by o tym pomysleć wkońcu my tez miałyśmy tyle kuc i żyjemy a szkoda mi dziecko meczyc dodatkowymi dawkami tych innych szczepionek ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie w Łodzi USG stawów biodrowych robi się w szpitalu ortopedyczno-rehabilitacyjnym i nie trzeba płacic. Byc może w jakims NZOZ bądź prywatniei trzeba by było zapłacic. Ja się zastanawiam nad szczepionkami i chyba też zaszczepią ją normalnie, czyli tak jak My byłyśmy szczepione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn to nie chodzi o dodatkowe szczepienia tylko normalnie wg. kalendarza szczepienie dziecko kują 3 razy a odpłatnie 2 lub 1 zależny co wybierzesz te obowiązkowe , a dodatkowo mozesz zaszczepic na pneumokoki i rota wirusy ja sie nad tymi zastanawiam koszt 290 zl + 120 lub 170 zł , a bioderka usg u nas tez odplatnie, aLE ja wolałabym isc do ortopedy fachowca niz radiologa na usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski mam pytanko,czy wasze dzieciaczki tez maja problem ze zrobieniem kupki????moja oliveczka prezy sie prezy ale kupki zrobic nie moze,nie wiem jak moge jej pomoc,
... wczoraj mialam zapalenie piersi 😞 tragedia, goraczka bole jak przy grypie i jeszcze ten cholerny bol piersi, dzis jest znacznie lepiej ale piers wciaz nabrzmiala i piecze, nakladam stluczone liscie bialej kapusty ale to nie pomaga na tyle, znacie jakies jeszcze domowe sposoby??
moja oliveczka nie wyprozniala do konca piersi dlatego ten stan, uwazajcie na to 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a puszczacie swoim maluszkom kołysanki -ja tak i powiem wam to na nią działa uspokaja sie a nawet zasypia , dzisiaj mi strasznie marudziła dałam ją Elizie do łózka i puściła jej chyba 3 -4 razy tą samą kołysankę i Maja zasnęła i śpi dalej, ale już ją przełożyłam do łóżeczka , w ogóle lubi jak jej śpiewam, a czasem to śpiewam takie głupoty byle melodia była spokojna i ona słucha i jest cisza 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=knjXGnR8MDE

http://www.youtube.com/watch?v=BLhGzehgDHE
to jej ulubione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ściągałam bo to bylo w ciąży czułam twarde i bolące piersi jakby kamienie w nich były i tez tak jakby grypa dreszcze , gorączka ogólne rozbicie , u mnie trwało 1-2lub 3 dni , jak bylam u ginekologa to kazał tylko zimne okłady robić na pierś 🙂a po porodzie strasznie sie tego bałam ale lekarz wtedy powiedział ze można zastosować jakies leki -antybiotyki a w ciąży absolutnie nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...