Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dostałam ostrzeżenie od Pana Administratora i nie mogę wklejać linka.
Ale link znajduję sie w moim podpisie wiec zapraszam.

p.s przypominam że "lepsze" pukty są za głosowanie ze strony konkursowej. Więc kopijemy, wklejamy do paska wyszukiwarki i głosujemy. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella to ja bede Cie prosic o porade co do lokaty 🙂 bo mamy troche leżacych w domu pieniażków i mogły by zaczać zarabiać na siebie a nie takie darmozjady skrzynke zajmuja 🙂


my bylismy ponad godz na spacerze mały spał ale własnie sie budzi i tylko zdazylam herbate wypic i herbatniki zjesc ..

pozatym jak ja sie dziś rewelacyjnie wyspałam 😁

buziaki jak nakarmie żarłoka to zajrze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my mamy super, bo amelia jest cały dzień na polku. Z przerwą na karmienie i znów na taras, jest zachwycona 🙂
Kasenn teraz to niewiele Ci pomogę, niestety przez to że nie pracuje jakby nie jestem na bieżąco z oprocentowaniem po za tym moją specjalnością są kredyty hipoteczne i fundusze inwestycyjne.
Lokaty tak średnio. Polecam Co open finance oni się specjalizują w lokatach. Po za tym na rynku mają największą liczbę możliwych. Przyznam że ja sama skorzystałam z ich oferty.
Ale moja droga śpiesz się bo nie szanowany pieniądz ucieka a trzymanie w skarpecie może go obrażać 🙂 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie jutro czeka właśnie siedzenie w domku i czekanie na kuriera , ale na szczęście Eliza szybko kończy lekcje i w razie czego mnie zastąpi a my na spacer jak pogoda dopisze.Majka marudzi spi mi ma reku a jak do łóżeczka ja wkładam to po 5 min . płacz 😞 i kupka mi sie jej nie podoba może to efekt zmiany mleka albo ja cos zjadłam nie tak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,
widzę że dziś ja pierwsza 🙂
My po super nocce bo połowę mała zajmował się tata, więc ja wyspana 🙂
Zbieramy się zaraz i jedziemy w gości i posiedzieć na polku, dziś równie piękna pogoda.Życzę wszystkim słoneczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas za to deszczowo i nici ze spaceru 😞może później .
anula my tez na bebilonie comfort , a i kupiliśmy bebilon dla dzieci z tendencja do ulewania bo ulewa nam mocno ,ale chyba zrezygnuje z tego bo ma luźniejsze kupki niz zwykle 😞 aMaja by ciagle jadla czasem robi sobie przerwy do 5godz a czasem drze sie co 2 godz. i zjada tez róznie 90-120a niekiedy 120 jej mało , spisuje ile i o której je i srednio wychodzi ze te 840-860 ml dziennie zjada w tym mojego odciągniętego pokarmu jest ok 400ml -tylko 😞. 6-8 karmień na dobę + cycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko ile ona zjada moja zjada na dobę ok 620 ml i przybiera tak że w oczach widać hihihi.
Powinno chyba 720 zjadać dziecko w tym wieku, idę dziś do pediatry i na usg bioderek to się dopytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...