Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia mam taką samą herbatkę ale położna mi narazie kazała jej nie podawać skoro dziecko nie ma kolek
i powiedziała że zwykłą bardzo słabą lekko tylko żółtą (lurę) ale nie wiem ile mogę na dzień i na razie raz tylko jej daję
czyli z dwa razy jej pewnie spokojnie mogę dać
No i kupuję jej specialnie wodę zródlaną zamiast kranówy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moni28 moj miewa kolki i czesto boli go brzuszek wiec daje mu herbatke kiedy tylkoma ochote sie napic i potem ladnie pruka 🙂 hihi i jeszcze raz dziennie krople esputicon rano.

dobra maly sobie zasnal to ja sie ogarniam na spacerek z nim. Buziaczki

A zwykla ja tez mu robilam ale nie chcial pic bo za gorzka byla a tez taka slaba robilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zlamałam swoje postanowienie o nie dawaniu smoczka wczoraj jak wracaliśmy z pierwszych urodzinek chrzesnicy męza w połowie drogi mały sie obudził i zaczoł tak krzyczeć ,że uuuuuuuuuu i nie wytrzymałam dałam mu smoka i co cisza i spanie w momecie i w nocy tez bawił sie ze mna w ciuciu babke zasypial i jak go kładłam to krzyk i udawał szukanie cycka a jak mu dałam to z 3 pociumkał i zasypiał i tak pare razy i złapałam nerwa na małego ,że mnie w konia robi i dałam mu smoczka 😁 i dzis w dzień tez juz raz .. ale tylko jak mocno płacze przed zasypianiem tak mu nie będe dawać 🙂

pozatym chyba mi pokarm ucieka .. a może to tylko takie wrażenie ponieważ mam juz takie zeschłe sliwki a nie napiete jak na poczatku.. lub przez to tak jest że mleka nie pije teraz ..

dziś nie idziemy na spacer bo jest brzydka pogoda i wole nie ryzykować przewietrzyłam w domu i styka .

W piatek na 9 idziemy na pierwsza wizyte w ośrodku 🙂
dowiem sie ile mój grubasek waży ( na 2 brode i to jaka 🙂

ehh ten brzuszek obecny to masakra dla mnie przez niego nie chce mi sie tu wchodzić 😞 jak by nic nie zmienili to wszystkie mammusie częsciej by tu były!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wogóle MONTUSIA gratulacje już Twoje maleństwo ma 2 miesiace kiedy to mineło 🙂 takie tepo teraz z tymi dniami nie wiadomo kiedy czas mija!!!

MOJ TYMCIO JUŻ WKROTCE 3 TYGODNIE 🙂

a nie tak dawno z brzuszkami chodziłyśmy 🙂

ja mam czasami jeszcze takie cos jak się przytulam do męża to tak dziwnie że można tak się wtulić 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam my tez po spacerku choc pogoda lekko wietrzna opatuliłam małą i już... 😉bynajmniej pospała spokojnie bo uwielbia takie wycieczki 😁 ,co do smoczka też byłam przeciwna -Elizę wychowałam bez, a teraz Mai daje jak mój cycek juz nie pomaga ,bo sie uspokaja z nim. Ale jak zaśnie to wypluwa wiec mam nadzieję ze na dłuższa metę sie nie przyzwyczai 😉 co do herbatek to czytałam ze więcej niż 100ml dziennie sie nie daje .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak dziś Nadia kończy 2 mc 🙂 w nagrode na urodziny dostala od mamy 4 h spacer wlasnie wrocilam nog nie czuje ale jestem zadowolona 🙂

W niedziele teraz mamy jej chrzest 🙂 juz wszystko zalatwilam obiad w restauracji tez juz zaklepany 🙂

A smoczka daje Nadii bo znajoma nie dawala i dziecko ssało najpierw raczki jak były malutkie a pozniej jak podrosło to paluszek i tak ma do teraz a ma juz 5 lat i wszystko robia maczaja w roznych rzeczach a i tak dzicko ssie - wiec wole smoka odłuczac ssania niz paluszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

My też niedawno wróciliśmy ze spacerku, trwał 2h 🤪 Nikoś spał jak aniołek, a w domku dostał cyca i znowu śpi 🙂

A w sobotę zaliczyliśmy pierwsze wesele (nie licząc naszego, Nikoś był wtedy w brzuszku 😜) Poszliśmy bo nie było na sali tylko w domu także dla nas była to wygoda 🙂 No i ja też złamałam postanowienie co do smoczka, dostał w sobotę w kościele bo zaczął ryczeć na całego podczas przysięgi 🤪 Ale przyznam się szczerze że ogromna wygoda ze smoczkiem bo tak to Nikoś ciągle na cycu wisiał i nie chciał spać bez niego a teraz jak widzę że przysypia przy cycku to daję mu na chwilę smoczka a jak uśnie głęboko to albo sam wypluwa albo mu wyciągam.

No faktycznie strasznie szybko leci ten czas przy naszych Dzieciaczkach 🙂 Mój Aniołek w sobotę skończy miesiąc 🤪 A ja pamiętam jakby to było wczoraj 😜 W ogóle każdy dzień tak leci, dopiero co wstałam a tu już 17.

Pozdrawiamy z Nikosiem 🙂 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
My po spacerku 2 godzinnym dzisiaj. Niestety mam mało pokarmu i zaczełam małemu dawać butlę bo już było tak że ssał jedną pierś 20 min i drugą 20 min, i za chwilę ryk i szukanie jedzonka!!! mam nadzieję że pokarm napłynie jeszcze , bo nie chciałabym małego całkiem na sztucznym tylko trzymać... ale cóż zrobić!
Co do smoczka to ja też daję ale tylko jak chcę go uspokoić i nie jesteśmy w domku, bo mały za chwilę go wypluwa i muszę stać nad nim i wsadzać co chwilę do buźki, żeby się uciszył...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂
Moja Mała fakt zrobiła nam dziś pobudkę o 5 rano , ale teraz co zje i to w 20-25 minut, zasypia przy cycolku i śpi 🙂 🙂 🙂 i tak cały dzień 🙂 ciekawe jak będzie wieczorem ???
Co do smoczka - to ja też daje w momencie dużego krzyku na uspokojenie lub gdy mi wieczorkiem lub w nocy nie chce zasnąć,ale ona go i tak jak zaśnie wypluwa 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro nasz Kubuś będzie miał 10 dni, jest bardzo grzecznym synkiem, już wykruszył mu się pępek.
W większości karmimy go butelkę, bo żonka ma mało mleka...

Ciekaw jestem czy już mnie widzi lub chociaż wyczuwa moją obecność?

A tak wygląda szkrabek 🙂



Pozdrawiam
Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
Moja Majeczka ssie smoka od wyjścia ze szpitala, tzn, zasypia ze smokiem i wypluwa-to taki uspokajacz 🙂 🙂
Wrócił mi pokarma (nie zapeszam) ostatnio mam z nim problem, kiedy tylko sie zdenerwuje albo jestem bardzo zmeczona znika - zanika 🙂

Jutro szczepienie Majeczki, zobaczymy ile przytyła 🙂 🙂

Jakie te nasze skarby są cudowne!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem,
My dziś po badaniu bioderek. Doktor był pod wrażeniem jak taki maluch może mieć tak dojrzałe bioderka, super się cieszę.
My nocki w ogóle nie przespane, ma smoczek pomaga ale na chwilę. Dziś odstawiłam jej wszystko. Co dziwne ona nie ma już kolek albo jeśli ma to sporadycznie, espumisan działa, oby tak dalej 🙂

Elwira najbardziej zbliżoen mleko zastępcze do mleka mamy to bebilon 🙂

Sopran maluch Cię słyszy, widzi zarysy sylwetki. Załóż bardziej jaskrawe ubranie to Cię zobaczy wyraźniej 🙂

Idę bo moja już koncertuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sopran Kubuś jest śliczny 🙂 dzieci lubią ubrania w wyraziste wzory a najlepiej paski- na moją to działa 😉
my jutro na pierwsze szczepienie idziemy ,az sie boję tego płaczu Majki pewno poplączemy razem 😞
dobranoc spokojnej nocki dla każdej mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monisiaczek sama spuść sobie poczatek pokarmu u mnie to dział bo mnie też aż wygina jak mały zaczyna ciągnąć a ja się zagapię i tego prędzej nie zrobię poza tym chyba zacznę ściągać pokarm i małego z butelki karmić by jedno nocne karmienie mąż przejął 🙂 ok znikam już by chociaz pospac poł godz nim mały sie obudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wam dziewczynki. u nas nocka nawet przespana. Pobodki czesto bo co 1-1,5 godz ale nadal w swoim lozeczku i teraz tez sobie spi. sposob na usypianie dziecka zawinietego na scislosc zeby mialo ciasno jak w brzuszku jest super. malego zazwyczaj usypiam bujajac go w nocidelku a teraz tylko go do niego wlozylam tak zawinietego i sam zasnal od razu.

Sopran synus sliczny jeszcze raz gratuluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...