Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą w tv podawali że takich maleńkich drobinek jest bardzo maleńko, a te które są zatrzymają się w nosie, więc szkodliwość jest znikoma 🙂

Olu grunt to dobra panika, media z tego żyją.
Ja bym to chłodno oceniała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiem że media roztrząsają takie wiadomości ale nie wiadomo co lepsze czy być przesadnie ostrożnym czy nie . O siebie się tak nie boję co o malutką 😞 a jeszcze mam teściową panikarę ktora podobno wczoraj czuła siarkę nad morzem i widziała wielka chmurę 😲 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
u nas nocka pierwsza przespana w całości super oby tak dalej ale za to w dzień mamy dziś godzinki czuwania i nie spania 🙂 i przez dom przewijają się babcie 🙂
Ja mam i Linoman i Sudocrem i Nivea SOS ,a w zasadzie używam albo Linomagu albo Oliwki albo Nivea ,sudocremu jeszcze nie używałam, ale Linomag chyba najlepszy .
AAA my dziś załatwiamy księdza do Chrztu , ciekawe jak nam pójdzie, tym bardziej ,że ja tu gdzie mieszkam nie miałam okazji jeszcze kolędy przyjąć ☺️
Cruella - to Wam lekko drogi podremontują 🙂
Zmykam na obiadek , póki się inni dzieciątkiem zajmują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki!!
Nawet nie probuje nadrabiac zaleglosci w czytaniu bo nie wiem kiedy ostatni raz tu bylam... Moj synuś jest bardzo wymagajacym czlowieczkiem i nie chce dac mamusi spokoju w ciagu dnia ani na chwilke...Czasami udaje mi sie go polozyc do lozeczka wowczas w dzikim tempie zalatwiam najpotrzebniejsze sprawy....ech...cale szczescie ze w nocy spi ladnie i daje mi sie choc troche wyspac...
A pokarmu dalej za malo jak na jego potrzeby....chyba juz tak niestety zostanie ze bede musiala go dokarmiac sztucznym z czego nie jestem zadowolona...Jakies pomysly na zwiekszenie laktacji?? Piszcie jak cosik na kom 880123045
Pozdrawiam i do nastepnego razu!!
Karolina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
A moja dziś cały dzień spi i spi ,tylko budzi się na amciu amciu i dalej nynu 😜
w poniedziałek na ważenie ciekawe jak tam z wagą bo do opasłych bobaskow nie należy 🙂 mam nadzieję że nie za mało
kurcze nie wiem czemu moje szwy sie jeszcze nie rozpuściły 🥴 toż to już 3tydzień będzie skonczony a chyba wcześniej powinny ?? jak to było w waszym wypadku ? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musze sie Was zapytac czy to ze mną jest cos nie tak?

W czerwcu mamy isc na wesele (wesele w Warszawie, my mieszkamy w łodzi) i Mała najpewniej będzie musiała zostac z teściową. I jak tylko o tym pomyslę to ściska mnie w żołądku. Jestem tak zazdrosna o Małą, że najchętniej nie opuszczałabym jej nawet na minutę!
Z drugiej strony nie wiem ile pokarmu będę musiała odciągnąc i czy dam radę zostawic taką ilośc?!?!
Nie wiem czy Zuzka nie jest jeszcze za malutka, abym zostawiła ją na całą noc samą, szczególnie, że karmię tylko piersią?
Co o tym sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat zapomniałaś dodać _ i bede musiała ja zostawić z TESCIOWA ( dla mnie to by byla najwieksza trauma)

pozatym nie jesteś inna mam to samo... ja mam problem zostawić małego pod opieką męza .
z reszta on sie dzieckiem nie zajmuje no jedynie jak chce sie przed kimś popisać. a jak płacze to umywa rece albo kładzie obok i odwraca sie do kompa ... tak,że ja do łazienki chodze tylko jak mały śpi i jest ze mna bo wiem ,że jest bezpieczny jak płacze w nocy to tylko ja sie zajmuje nim. a dzis przed 19 zostałam zburczana ,że go obudziłam by przyniusł mi wanienke z woda bym Tymka wykapała. mały zasnoł 15 min temu. i chyba to wykorzystam i sama też pojde bo i tak nie ma co ogladać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat ja tez jestem zazdrosna o mała to chyba naturalne.
kasenn współczuję ci ze masz tak mało pomocy od męża , ale nie mnie go oceniać, u nas wygląda to zupełnie inaczej -jak tylko wraca do domu maz to on przejmuje mała , kąpie ją i usypia i bawi sie z nia abym ja mogła cos zrobić dla siebie i odciągnąć w spokoju pokarm. u nas pogoda słoneczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was w sobotni poranek 🙂

Kasenn współczuję Ci, że nie masz wsparcia ze strony męża. Wiem jakie to ważne i potrzebne, szczególnie w tych pierwszych miesiącach 🙂

Ola pocieszam się, że to normalne zachowanie. W końcu instynkt macierzyński się ujawnia 🙂

Cruella bądź dzielna. Współczuję tylu ograniczeń 🙂
Milego słonecznego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Jutro mamy chrzciny Nadii - dziś prasuje zabytkowy becik 🙂 ktory w mojej rodzinie jest od ponad 100 lat i przekazywany z pokolenia na pokolenie i teraz moja córka bedzie szła w nim do chrztu 🙂
Jest ręcznie szyty i haftowany 🙂

Kasenn bardzo Ci wspólczuje braku wsparacia ze strony meża - ja na mojego nie moge nawet pół złego słowa powiedziec sam cały czas sie zajmuje mała jak ja musze cos zrobic lub poprostu jestem zmeczona.
Dzis sobie jada na spacer i ja mam czas wolny dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montusia to fajnie ze macie taką pamiątkę rodzinną 🙂 i Nadia będzie w tym w tak ważnej dla niej chwili przyjęcia chrztu św.
ja teraz też odpoczywam posprzątałam mieszkanko ,a teraz Eliza bawi Majkę 😉to dobrze mieć taką dużą córcie do pomocy 🙂
buziaki pozdrawiam w sobotni piękny dzień

Majeczka dzisiaj ma 2 miesiące ,a mi sie wydaje ze jest z nami już długo , długo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Mój Maluszek śpi i nawet gulasz udało się mi ugotować, super 🙂 🙂 moje szczęście kochane 🙂
Kasenn - współczuję ,bo druga osoba jest niezbędna do pomocy przy tak małym dzieciątku 🙂
Olamat - ja Cię jak najbardziej rozumiem, aczkolwiek ja już pierwszego dnia zostawiłam Malutką z jedną babcią na godzinkę a sama poleciałam po zakupy i było ok. Moje obie babcie są the best i stale od narodzin Małej pomagają mi i wiem ,że krzywdy jej nie zrobią a Mała od razu przyzwyczaja się do wielu osób w jej otoczeniu 🙂 Ale nie wiem jak to by było,jakbym miała ją zostawić np.na cały dzień??
Montusia - powodzenia na Chrzcie 🙂 🙂 🙂 My też załatwiliśmy wczoraj i Chrzest za miesiąc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...