Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej hej 🙂
A ja powiem ,że na tę herbatkę Hipp to trzeba uważać, ja pijąc ją tylko przez 2 dni doprowadziłam do przeczyszczenia Malutkiej, dostała biegunki, na szczęście dobrze się skończyło. Jak ją odstawiłam , to wszystko wróciło do normy a i mam wrażenie że teraz mam nawet więcej pokarmu, dlatego wydaje mi się że to winowajca całego zajścia . I teraz piję teżmnóstwo wody, jakąś herbatkę owocową i jest ok,na brak pokarmu nie narzekam.
Ale mam pytanie czy jak karmicie piersią to dajecie jeść obie czy tylko z jednej - mi położna mówiła,że dobrze by było opróżniać obie ale czasami to się nie da ,bo tyle w nich pokarmu. Jak jest u Was??
Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni28 Ja daje obie ale to dlatego ze mam malo pokarmu. Oczywiscie wskazane jest zeby obie piersi oprozniac bo potem moze ci sie jakis zator zrobic badz zapalenie. Jesli masz tak duzo pokarmu to poprostu po karmieniu reszte odciagnij i schowaj do lodowki badz do zamrazarki na kiedy indziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki jak u Was ??
Dziś była taka piękna pogoda , że my się tarasowałyśmy prawie w negliżu, po raz pierwszy mała miał samego bodziaka i spodenki bez żadnych wkładek. Najgorzej było z czapką, wiem że muszę jej zakładać ale we wszystkich jej za gorąco. Masakra

Olu pokarm nie musi być gęsty by był wartościowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 🙂

Moja Zuzka zaczyna miec swój rytm dnia i nocy. W nocy budzi się raz na karmienie o 3 i potem juz rano o 6 lub 7. Powoli zaczynam się wysypiac 🙂

A dziś rano wymiotowała, tak się bidka umęczyła, że ze zmęczenia zasnąc nie mogła i cały czs ją bujam w leżaczku, aby zasnęła 🙂

Czekam na położną ( moja ma przyjśc do mnie 6 razy), dziś jest 4 raz. a potem na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Moja Małą już właśnie zasnęła po 1,5 godzinnym oglądaniu mieszkanka i nie spaniu i też jedzonko w nocy było koło 2 a potem pomiędzy 6-7 🙂
Ja kupiłam taki leżaczek : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1002365274 , typ taki jak Cruelli tylko w zielonym kolorze 🙂
Miłego dzionka , czas coś zrobić dla domku póki dzidzia śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
u nas nocka średnia, ani gorzej ani lepiej 🙂 ale już się w miarę wysypiamy 🙂
Dziś jadę po karnet na fitness 🙃 🙃

Olamat do mnie położna przychodziła dwa miesiące 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki bardzo!! u mnie karmienie w nocy jest przeważnie raz koło 3:00 a potem wstaje łobuz koło 6 chyba tatę wcześniej do pracy budzi. Po ostatnich bólach brzuszka tydzień temu mała poraniła mi brodawki i z jednej nawet mocno krwawiłam, położna poradziła żebym z niej odciągała pokarm do butelki i nie przystawiała małej bo jak będzie piła krew to będzie wymiotować!! byłam w szoku!! tak w ogóle to karmię przez nakładki avent bo mam wklęsłe brodawki więc mój żarłok jak jest rozdrażniony to gryzie i wariuje przy piersi!! Julka nauczyła się najpierw zasypiać tylko przy piersi, a teraz woli spać jak ją po prostu tulę i wiecie co?? Lubi też zasypiać na rękach tatusia!! Więc w nocy jak ściagam pokarm z jednej piersi (bo tylko jedną mam tak poranioną) to tatuś ją bierze na beku i tuli i usypia 🙂 także jest super!! dajemy mu pospać jeżeli ma mieć służbę albo zmianę w pracy a tak chociaż na trochę go do usypiania budzimy, chyba że już na beknięciu zasypia tak jak dziś to tata śpi do rana 🙂 a powiedzcie kochane mamusie jak ze szczepionkami, my się zdecydowaliśmy na 5w1 i teraz będziemy się na nie umawiać.
I powiem Wam ciekawostkę!! Moja Julia ma już ponad miesiąc a pępuszek jeszcze nie odpadł!!! nic się z niego nie sączy ani nie śmierdzi więc niby mam nie panikować, ale tak długo to rzadkość!! tak grubą pępowiną była z mamusią złączona!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!!

Mesia rzeczywiście , szok 😉

Powiedzcie mi te które karmia tylko butlą jak wy sobie radzicie bo ja już sama nie wiem
Daję małej 100ml a chyba powinnam już 120 ale daję 100ml i co 3h a ona już po 1,5h ,2h jest chyba strasznie głodna bo płacze w niebo głosy i próbuje zjeść rączkę lub cokolwiek pod ręką ma np pieluszkę także te 3h to jest ciężko z nią dotrwać ale kombinujemy jakoś żeby nie wcześniej no i jeśli by miała jeść 120ml to co 4,5hchyba nie? to wtedy to ona całkiem już nie wytrzyma takiej odległości czasowej no i mam pytanie dlaczego?? czy nie rozepchałam jej żałądka że ciągle głodna?? a brzuszek ma taki szeroki jak żaba to normalne? chyba że ma kolki ale jak zje to jest cicho jakiś czas więc chyba nie. No i co robić?? a znajomi mówia że jak jest głodna to nie trzymać się sztywno tych godzin tylko dać jej butlę i tłumaczę że to chyba nie jest mądrę bo później może mieć dziecko kłopoty żołądkowe ja będę na każde zawołanie z butlą 🤨 co wy na to ? co wy byście zrobiły na moim miejscu mamuśki lub te co karmią butlą jak wy robicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moni mi lekarka kazała małej dawać 100-110 ml, ale moja tak samo ciągle głodna więc daję jej 130 ml co 3-3,5 godziny. Trudno czasem mi się uda oszukać smoczkiem ale też nie długo , max pół godziny. W nocy natomiast je mi po kąpieli potem za 4,5 godz a potem za 6 godzin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie położna była na razie raz, ale teraz czeka nas wizyta u pediatry i pewnie potem zaś położna przyjdzie 🙂
Moja Malutka śpi i śpi, zrobiłam pranko i zupkę ,przewinęłam ją na śpiąco i nadal śpi ,mały śpioszek.
Olamat - pisałaś o zupkach , jesz każdą zupkę czy na razie tylko wybrane , jakie??
Mojej też jeszcze pępuszek nie odpadł ale to dopiero 2 tygodnie i powoli widać ma się chyba ku odpadnięciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja juz tez fajnie spi jak po kapieli usnie to spi 5 godz czasem 6 a potem po 3 godz sie budzi. ola mi pediatra powiedziala ze nie ma czegos takiego jak jałowy pokarm(ze kiedys nasze babcie tak uwazaly ze niektore mają niewartoeciowy pokarm,taki wodnisty a ze to bzdura) moj pokarm,szczegolnie na poczatku tez wyglada na taki wodnisty,a mala super przybiera na wadze.w sobote bylam z moim mezem na kolacji i zostawilam Nadie z moją mamą,ona ją potem okąpala nakarmila(zostawilam odciagniety pokarm w butli)i uspala.a wczoraj bylam z mezem i Nadia na takim dlugim spacerku w parku,spala 5 godz w wozku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane

my wczoraj od 14-20 byliśmy na dworzu na poczatku nad morzem a potem nad jeziorkiem jak wróciliśmy to kąpiel maly zasnoł o 22 wstał o 1.30 zasnoł o 2 i potem o 3.15 się obudził straszne problemy z kupka i piardkami mamy, ale sa one przez srodek na pleśniawki na języku musze wymyslic inny sposób by sie ich pozbyc nie bede dziecka meczyć!!!

laski wy też macie delikatne kreski na brzuszkach??

poatym po tym weekendzie mam takiego lenia ,że daje na kilometr 🙂

Cruella i jak tam Obama koło CIebie nie jechał ehheh

Jak pięknie właczyłam tel około 12 i tam nie było nic o kaczkach ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...