Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzien dobry dzisiaj ja pierwsza 🙂

U nas nocki coraz lepiej. Oliwier zasnal wczoraj o 22.15 i obudzil sie o 2.20 potem o 4.20 i o 5.30 teraz jest 6.45 i wlasnie zasypia.

Dziewczynki nam na buzce tez wyskakuja krostki ostatnio mial caly lewy policzek w takich drobniutkich czerwonych krosteczkach blisko siebie. czasem jakies pojedyncze mu wyskakuja takie tradzikowe z bialym w srodku i zaczerwienione dookola, takie jak dziewczyny czesto wyciskaja.

A wasze dzieciaczki maja ciemieniuszke?? ja powiem szczerze ze moj nie ma. na poczatku kapalam go w Oilatum bo mial strasznie sucha skure na ciele i mu schodzila i zawsze tez glowke tym mylam i teraz po kazdej kapieli glowke oliwka smaruje i nic nie widac.

Wiecie co mnie martwi?? moj synek ma strasznie duzy ciemien ten z przodu nad czolem. jak sie urodzil to normalnie palec mozna bylo zanurzyc w skorze i chyba mozgu dotknac 😞 balam sie zeby mu przypadkiem czegos nie uszkodzic. lekarka mowila ze te platy sie zejda. ale dzisiaj mija 6 tyg a ten ciemien jest taki jak byl tylko odrobine sie skrocil, normalnie wjednym miescu nie ma czaszki 😞

A jutro smigamy na szczepienie. Ciekawe ile wazy moj brzdac i czy urosl cos od urodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia wszystkie dzieci mają ciemień ale to mu sie teoretycznie do roku zrośnie 🙂
Mały dresiarz jest śliczny, rośnie jak na drożdżach ihhihi. To dobrze tak trzymajcie.
My dziś idziemy na kolejną dawkę szczepień bo ostatnio lekarka nam podzieliła na dwa razy 🙂 mam nadzieję że przejdzie bezobjawowo jak ostatnio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jednak uspokoiła się 😆

aśka śliczny ten twój Oliwierek i faktycznie duże chłopisko z niego 😆
Jak tam wasze wagi po ciąży ??
Ja się mogę pochwalić że zaraz po urodzeniu zostało mi na plusie 2kg a już 2tyg później nic, wyszłam na prostą. Mam tylko kilka małych rozstępów ale raczej wiele nie będą się rzucały w oczy i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie, ja mam dosc przyjemne nocki,najpierw karmie o polnocy potem o 4 a potem o 7 😁 a powiedzcie dziewczynki czy w nocy po karmieniu dlugo nosici dzieciaczki zeby sie odbilo?? bo ja nosze ale jej sie nie odbija w nocy ani nie ulewa, wiec klade z glowka na boczek zeby czasem sie nie ulalo , a w dzien dosc duzo jej sie ulewa, wiec zastanawiam sie dlaczego w nocy nic...
a jesli chodzi o wage to mam mniejsza nim ta z przed ciazy, a przed ciaza nie bylam zbyt chudziutka, taka raczej normalna wiec teraz sie ciesze ze waga idzie w dol, to pewnie od karmienia piersia, pozdrawiam cieplo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja juz tez ma uregulowany tryb spania w nocy,jak zasnie o 21.30 to budzi sie o 2 a potem o 5.30 i juz jej sie nie chce spac wiec musze sie z nia troche pobawic tzn pogadac bo gaworzy sobie tak fajnie,a potem probuje ja uspac jeszcze(bo mi sie chce spac) i zazwyczaj pospi jeszcze od 6.30-8.30.teraz tez znowu spi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przed ciaza mialam 51 a teraz 53kg i juz chudnąć nie chce bo wczesniej bylam za chuda,a jem teraz duzo i słodyczy tez(straszna mam na nie ochote i niegdy nie umiem sie oprzec).mam wokol pepka troche roztepow ,ale cale szczescie one sa tylko pod swiatlo widoczne i smaruje je CEPANEM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trzymam kciuki(wiem jak to jest). cale szczescie jak teraz zrobilam jej ogolne badanie moczu to wyniki wyszly w miare dobrze i mam dawac jej bactrim tylko do jutra a za tydzien znowu posiew zrobic czy nie powrocilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze 12 kg na plusie, mam nadzieję że fitness pomoże.
Wczoraj miałam iść pierwszy raz, niestety dostałam okres więc nie poszłam.
Tak więc przy okazji muszę się pochwalić że to mój pierwszy okres i bynajmniej nie dlatego że mam smaki na wątróbkę hihihi.
Cieszę się bo już mogę zażywać tabletki do czasu decyzji o spirali 🙂
Okres dostałam tak jak lekarka powiedziała, 3 tygodnie od skończenia karmienia 🙂

Co do nocek , Amelia jak nie ma kolek to po kąpieli o 19 budzi się o 24-1 a potem o 6-7 rano, tak że jest ok, czasem o 4 na piciu a czasem po prostu na smoczek.
Gorzej niestety wygląda jak są kolki, wtedy budzi się właściwie co godzinę.
Na szczęście kolki pojawiają się coraz rzadziej i coraz słabsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella dziwne ale prawdziwe z ta wątróbką 😁 😁 😁 😁 , nas kolki na szczęście omijają mimo ze nie trzymam sie ścisłe diety , oczywiście żadnych wzdymających warzyw ani cytrusów 😉
pytałam mojego gin. o spirale cena zabójcza 950zł. u was tez tyle kosztuje ? chodzi o ta z hormonem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczynki i Dzieciaczki 🙂
U nas nocka ok, jak Mała zasnęła koło 23,oo to spała do 9,00 budząc sie tylko na karmienie.
Za to za dnia ma dziś trochę gorszy dzień,zasypia mi na 15 minut lub wcale nie zasypia i jest już po prostu zmęczona ,teraz znowu zasnęła pytanie na jak długo .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia - dzielna z Ciebie dziewczyna 🙂 trzymamy kciuki za maturkę 🙂
Asia - synek śliczny 🙂
Ola - to dobrze ,że nic się nie wyhodowało nowego 🙂 Ja jak byłam wczoraj u pediatry to mi nie dała skierowania na USG bioderek bo stwierdziła że nie ma na razie potrzeby,że wszystko jest w porządku.
A co do wagi - moja się popsuła przed samym porodem i teraz jest w reklamacji więc się nie ważę i żyję w błogiej nieświadomości 😜 , choć oponka mi została 🙂 . Po porodzie zrobiły mi się trochę rozstępy 😞 Cruella mogę stosować te środki , które polecałaś przy karmieniu ??


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Kochane 🙂

jak ja się dziś wyspałam 🙂
maly zasnoł o 22 razem z mamą o 24 jak się przebudziłam dałam małemu przez sen jesc i spał do 4 🙂 ale potem to juz co godzine bo poranna kupka się zaczeła 🙂 potem miedzy 7-8.30 drzemka na mamie potem szaleństwo do 12.30 jedzonko i nie zdarzyłam go włożyć do łożeczka i juz spał 🙂

gdyby nie ten straszny bol gardła to była bym w świetnej formie 🙂
Niestety pogoda jest bebe bardzo co chwile mocno zawiewa popaduje i tak ciapowato jest 😁

właśnie ugotowałam ogórkowa ale mialam tlko 1 marchewke i dla mnie ma przez to braki.
co tyczy sie wagi mam 54 kg tyle co przed ciaża bo potem jak zaszlam spadłam do 50kg
i tak narazie 3ma się ta waga bo ani nie ćwicze i szczerze teraz jem za dwoje 🙂
a co tyczy sie kolek mineły 🙂 a jem wszystko łacznie z kalafiorem , brokulami smażonym itd.

dziewczyny bierzecie jakies witaminki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
My już po wizycie pediatra powiedziała, że to wygląda na skazę białkową ale nie była do końca pewna mam na tydzień odstawić mleko i śmietanę i za tydzień do kontroli.
W przyszłym tygodniu mamy też szczepienie nie wiem czy brać to darmowe czy płacić200zł . Najlepszy interes na uczuciach młodych mam :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My juz po spacerku, zdążyłysmy przed deszczem 🙂

A co do wagi, to ja ważę tyle co przed ciążą, czyli 56kg. W jeansy weszłam już tydzień po porodzie. Ale ciało już nie jest takie jędrne jak przed ciążą. JAk tylko przestane karmic to zacznę cwiczyc. Teraz nie moge bo podobno gromadzący się kwas mlekowy czyli potoczne zakwasy zmieniają smak mleka i dziecko pije je niechętnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...