Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamis21 napisał(a):
monisiaczek ja tez planuje ale za 2 lata zajsc znowu w ciaze a ty juz??


ciężko się nad tym zastanawiam za 2 lata chce na studia wrócić myślę tak żeby zrobić we wrześniu to urodzi się w czerwcu i będzie miało 14 miesięcy jak wrócę na studia czyli już będzie jadło dużo innych rzeczy i mąż da sobie radę 🙂 przynajmniej tak mówi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to szybciutko,ja za 2 lata bo po pierwsze mialam cesarke to tak szybko bym nie mogla,a po drugie wtedy kiedy bede mieszkac juz we wlasnym domku a nie tak jak teraz w jednym pokoiku u rodzicow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak byłam jeszcze w ciazy to tez myslalam ze nastepne tak za min 6 lat , ze nie wytrzymam bez pracy,a odkad sie urodzila Nadia to wcale do pracy mi sie nie spieszy,siedzenie z dzieckiem w domu i macierzynstwo tak sie mi podoba ze chcialabym juz drugie a praca przestala miec jakiekolwiek znaczenie i zobacze jak nie bede musiala do pracy wracac ze wzgledow finansowych to nie wracam ,dopiero wtedy jak po drugim dziecku beda juz do zerówki chodzic to wtedy wróce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella ty juz masz dwojke,za duzo bys chciala hehe i jeszcze parka ci sie trafila hehe super. moj maz nastepne by chcial chlopca ,mi to obojetne moglaby byc nastepna dziewczynka ale ja juz mam to co chcialam wyczekaną coreczke wiec jak chce syna to bedziemy probowac ,jak sie nie uda to trudno,trzeci raz nie bede probowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nie wiem czy bedziemy miec tylko Tymka czy tez postaramy sie o rodzenstwo 🙂 Ja i maz chcielibysmy zeby druga byla corcia. Miejmy tez nadzieje ze drugie dziecko bedzie spokojniejsze... 🙂

Lezy w lozeczku i czeka w napieciu az nakrece mu karuzelke 🙂 Jak za dlugo karze mu czekac krzyczy 😁 Ale ma radoche 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
wpadam tylko na moment podziękować za zaproszenia na NK 🙂 🙂 🙂 😘
Przeczytałam w locie Karki - głowa do góry , nie jesteś sama , u mnie jest podobnie, jak wykąpiemy Małą to tatusia nie ma, pojawią się po chwili jak trzeba podać witaminki , dobrze że w ciągu dnia po południu chwilę się nią zajmie ale jak jest ciężki ryk to Mała ląduje w rękach mamusi 🙂 no i u mnie przynajmniej babcie są, wtedy idę do sklepu ale spożywczego 🤪 bo za ciuchami to za daleko , muszę w końcu dorwać się do autka 🙂 , tylko ta sama śpiewka cyc potrzebny co 2-3 godzinki.Zmykam robić zupkę , póki niunia śpi 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kinia 3,4 fajnie ,monisiaczek 6 😁 to bys byla mamuska pelną parą. ja bym tez 3 chciala ale ze mialam pierwsza cesarke i zalezy co przy nastepnej ciazy bedzie czy tez cesarka czy naturalnie bo jak cesrka to juz trzeciego dziecka bym nie mogla miec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podziwiam moją znajomą ma 31 lat a ma 6 dzieci juz dokladnie 3 chlopcow i 3 dziewczynki,nie pracuje bo mąz dobrze zarabia,ale mimo ze 6 dzieci to tak dba o kazde dziecko z osobna,fajnie je ubiera a sama tez bardzo zadbana kobietka i figurke ma ze szok ze 6 dzieci urodzila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis - oczywiście, ze wpycham smoczek, ale BARDZO rzadko zostaje zaakceptowany. Raz na 200 prób... 😠 Mały tak go mocno wypycha jęzorem, że szok. Ja się nie poddaję i delikatnie wpycham spowrotem to jak już jest mega zły to aż się krztusi i raz nawet zwymiotował. Od tego czasu jak nie chce po 3 próbach to na siłę nie wpycham... i noszę podskakując i śpiewając, hehe. A po kilku godzinach wyglądam jak prawdziwa matka polka. Blada, rozczochrana i podłamana tym, że on nadal nie śpi.
Ale dziś jest jakiś boski dzień. Od 14.00 Maluda śpi jak dziki. Mam go w wózku, by mieć na oku. Wstawiłam obiad i teraz śpi przy szumie okapu 😁 Jeju, jak jednak dzieciak trochę pośpi w ciągu dnia to zaraz czlowiek ma inne nastawienie do świata 😆

Dziękuję za rady co do ubioru. Ja naczęściej zakładam bodziaka z długim i na to śpiocha bez rękawków albo pajacyka z rękawkiem-tak jak dziś. A w domu mamy ciepło, bo najmniej 23 stopnie.


Wy tu już o kolejnych pociechach? Ja też chcę parkę, wiec córcia by się przydała... Jak nie będzie w drugim sorcie to kto wie... Może i trzeci raz spróbuję, bo BARDZO chciałabym miec córeczkę 🙂 🙂 A skoro urodziłam w 26 minut po dotarciu na szpitalny parking to nie ma się czego bać. Ponoć każdy kolejny poród jest krótszy od poprzedniego... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdulka - mój tez witamin pilnuje, hehe. No i jeszcze szykuje mi jedzonko. Gotuje obiadki, itd. Dopiero jak razem zamieszkaliśmy odkrył, ze lubi siedzenie w garach i ciagle coś pichci. A chudy jak szczypior 😁

Pytanie kolejne. Z jakich przypraw korzystacie/-łyscie podczas karmienia piersią? Gotuję udka kurze i zrobię zaraz biały sos z koperkiem, do tego marchewka i ziemniaczki... Tylko zastanawiam się czy poza solą mogę czegoś jeszcze do takiego sosu użyć? Bo położna zakazała kostek rosołowych, vegety i takich tam. Na razie korzystam z soli, pieprzu, majeranku, bazylii i oregano... Czy Wy wrzucacie kostkę czy żadnej takiej 'chemii'?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo Karka nie wiedziałam że miałaś taki ekspresowy poród 🤪 Mój od przyjazdu do szpitala trwał niecałe 4h więc też nieźle 😜 Ja mimo że planuję 3,4 może i nawet 5 dzieci to stwierdziłam że jak nie będzie córci to do upadłego 😁 😁 😁 CÓRCIA MUSI BYĆ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki gaworzą? Bo mój Nikoś jeszcze nie i nie wiem czy już powinien czy masz jeszcze czas. No i nie interesują go za bardzo grzechotki kołyszące się nad głową. Niektóre z Was pisały że maluszki łapią już grzechotki a mój w ogóle nie zwraca na nie uwagi. Jedynie gapi się na karuzelę czasami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis Tobie ubywaja oklaski a mi przybywaja 🙂 cuda sie dzieja 🤪

Ja mialam wywolywany porod trzy razy. Dwa razy nie bylo ZADNYCH skorczy a za trzecim razem odkleilo mi sie lozysko i maluszek byl niedotleniony do czasu jak mi go wyjeli podczas cesarki... Cale szczescie ze nic mu sie nie stalo i nie ma powiklan po niedotlenieniu....ufff..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...