Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej hej 🙂 🙂 🙂
Anulka - sto lat 🙂 🙂 🙂 🙂 ,spełnienia wszystkich marzeń i samych radości z życia 🙂 🙂 🙂
Karka - nie Ty jedna masz problem z ubieraniem Maluszka 🙂 🙂 🙂 ja też mam 🙂
Ola - mojej też dziś zaczeło ropieć oczko ale my zaczynami najpierw solą przemywać ,może się uda 🙂 Majeczka boska 🙂
Carolajna , Karka , Ola - ja wczoraj zaś jadłam smażoną młodą kapustę 🙂 i schaboszczaka i chyba jest ok 🙂 Uff 🙂
U nas pogoda w kratkę , duszno jak nie wiem co i padało już 2 razy 😞 ale udało się nam dług spacer zaliczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
Anulabku wszystkiego najlepszego i jak na ten portal przystało to życzę dużo dzieci i łatwych porodów 😁

Ja wprowadziłam do diety truskawki nie mogłam się powstrzymać za pierwszym razem była kupa co dla mojego Filipa było najlepsze co może być a teraz już nawet truskawki nie działają na kupę:p wysypki też żadnej nie ma czyli mogę jeść 🙂 po smażonym też nic mu nie było 🙂 nie próbowałam jeszcze tylko kapusty jeść ale ja jej nie lubię więc problem z głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisiaczek napisał(a):
Witajcie
Anulabku wszystkiego najlepszego i jak na ten portal przystało to życzę dużo dzieci i łatwych porodów 😁

Ja wprowadziłam do diety truskawki nie mogłam się powstrzymać za pierwszym razem była kupa co dla mojego Filipa było najlepsze co może być a teraz już nawet truskawki nie działają na kupę:p wysypki też żadnej nie ma czyli mogę jeść 🙂 po smażonym też nic mu nie było 🙂 nie próbowałam jeszcze tylko kapusty jeść ale ja jej nie lubię więc problem z głowy 🙂



a to zdjęcie Filipa z wczorajszej kąpieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my już po kąpieli i śpimy
Pogoda piękna , dzień się udał.
Nawet wieczór zaliczam od udanych, amelia dziś kąpała się w nowej profilowanej wanience i o dziwo nie darła się
Tak więc muszę przyznać że moja córeczka dorasta, bo jak do tej pory bała się tej wanienki hahahha 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANULKA sto lat dla ciebie dużo szczęscia i radości
no i co najważniejsze dalszej wytrwałości w robieniu brzuszków 🙂


no dziewczyny ja wreszcie byłam u ginki dała mi azalie i za 2 miesiace maks mam przyjsc na zmiane . a pozatym powiedziała mi ,że mam sie cieszyć że mam jeszcze pokarm o ile małego wcale nie dostawiam do piersi i miałam dużo pokarmu , bo normalnie po 3 tyg takie kobiety same zasychaja i nic nie pomaga .. ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Wpadłam tylko się przywitać. Nie było mnie troszkę bo długi weekend poświęciłam Mężowi a później zepsuł się laptop 😜

ANULKA WSZYSTKIEGO NAAAAAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN 🙂 ŻYCZĘ CI JAK NAJWIĘCEJ TAKICH WPSANIAŁYCH POCIECH JAK MARTYNKA 😜 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przystawiam ją do piersi też 🙂 i ssie niedługo ale zawsze cos tam wypije , a tak to odciągam Dzisiaj strasznie mnie bolała lewa piers przystawiłam Majke tak mi ładnie odciągnęła ze ból zginął-kurcze ile taka mała buziulka ma sily więcej niz odciągacz elektryczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was serdecznie 🙂
My dziś wróciliśmy z działki, małą wykąpałam i śpi sobie od pół godzinki. Wypoczełyśmy niesamowice 🙂 Jutro nadrobię zaległości.
Kassenn to może pij więcej wody, teraz jak jest ciepło, to trzeba pic więcej, aby na pokarm wystarczyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ!!

Tymek spi juz od 20 min 🙂 Przesnela mu sie godzina zasypiania z 22 na 21.30 🙂 Pol godzinki wiecej dla rodzicow 😁
My mamy problem z kapaniem...Od tygodnia nie kapiemy synka tylko dokladnie wycieramy wacikami zmoczonymi w wodzie z mydlinami...Powod?? Okropny placz po wyjeciu z wanienki...Mama miala dosc tych okropnych wrzaskow i postanowila myc dziecko w ten sposob...Za pare dni sprobujemy sie znowu myc w wanience tym razem w pokoju...Moze w lazience mu za zimno? Wanienke mamy duza niebieska i profilowana a i tak nie lubimy sie kapac...
Po wizycie u neurologa tez jestesmy. Tymek zdrowy a przykurcz lewej strony ladnie zanika samoistnie. Mamy tylko spac na lewym boczku jak najwiecej. Pani doktor ztwierdzila ze brakuje nam wit.B1 i B6 bo lata nam strasznie brodka gdy patrzymy za glowke. Za 6 tyg kontrola i mamy lykac witaminnki 🙂 heh a mama myslala ze taki zmarzluch ze mnie 🙂
Takze jutro idziemy na 13.40 na szczepienie :/ Miejmy nadzieje ze przejdzie bez placzu lub z placzem minimalnym i nie bedzie zadnych komplikacji.
Mamusia zmyka poprzytulac sie do tatusia 🙂 Spokojnej nocki!!
DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Zuzka wcześniej spała w pajacykach, ale teraz przy takich temperaturach śi w rapmersie z krótkimi rękawkami i bez stópek. Jak byliśmy na działce to dziennie oprócz cyca wypijała 60 ml wody tak się pic chciało bidulce 🙂
Zuzka potrafi pic tylko ze smoka z Aventu, z innych nie umie bo sie krztusi. Jak wcześniej ktos mi opowiadiał, że jego dziecko nie potrafi pic z takiej czy innej butrelki. A tu życie mi zrobiło niespodziankę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczor mamuski.

U nas dzionek taki troche marudny, cos mojego babelka ostatnio brzuszek boli ale kolek juz narazie nie ma 🤪

Teraz juz sobie spi od 20.30

Jutro jedziemy na szczepienie i znowu beda go kluc 4 razy 😞 😞 ale bedzie ryk 😞 😞 moj maly placzus.

Zmykam do lozeczka. Dobranoc 😘

Anulka wszystkiego naj dla ciebie.Przedewszystkim aby Martynka ci sie zdrowo chowala i nie sprawiala ci problemow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi wczoraj bylam ostatnia a dzisiaj jestem pierwsza

U nas nocka super bąbel zjadl o 20.00 zasnal o 20.30 i zjadl dopiero o 2.30:woohoo 😞6,5 godziny) a potem 5.30 zmiana pampersa i jedzonko i dalej spi, a mama juz sie wykapala.Dzisiaj idziemy na szczepienie 😞 beda go kluc 4 razy 😞 obie nozki i obie raczki, ale bedzie ryczal 😞 😞 bidulek moj malutki.

a to moj brzdac tak sie wczoraj smial do taty 🙂

[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/2a583879.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja też już na nogach 🙂
My nocka też super Amelia poszła spać o 19 a obudziła się o 6 rano zjadła pobawiła się i teraz śpi 🙂 😁 😁 😁 😁

Piękną mamy pogodę, zaraz się zbieramy i jedziemy na spotkanie brzuszków 🙂

Kinia Doti gdybyście kiedyś chciały to zapraszam, mamy nową koleżankę ze stycznia, okazało się że też jest z Krakowa i dziś ją poznamy 🙂
Bardzo się cieszę że jest nas coraz więcej 🙂
Po za tym życzymy wszystkim mamusiom i skarbusiom miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez na nogach juz 🙂Majka dzisiaj o 2 obudziła sie na jedzenie potem 6 😲potem znowu zasnela po marudzeniu i wielkim kręceniu w łóżeczku 😜 i właśnie sie obudziła , po marchewce na razie ok.bąki wali , brzuszek chyba nie bolał bo nie plakała .
olamat moja Majka tez wybredna zanim jej podpasywał smoczek w butelce kupiłam 3 rozne az trafilismy na idealny dr.brows
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu jak jej nie bolał brzuszek to daj jej dziś 4 łyżeczki, możesz z tego samego słoiczka co wczoraj otworzyłaś pod warunkiem że z nie jadła z niego bezpośrednio a słoiczek w nocy stał w lodówce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...