Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja małą w gondoli oczywiscie bez czapki,bo to by byla przesada w taki upal ale jak ją wyciagam z gondoli zeby z nią pochodzic to ubieram czapke bo nie wiem jak u was ale u nas wczoraj byla mega wiatr i dzis tak strasznie wieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie upalnie jak wczoraj 😲
majka wczoraj zasnęła ok19 i pierwsza pobudka o 1 w nocy ale jej wybaczam bo po kąpieli zjadła tylko 100ml. i teraz o 7 pobudka i nie ma ochoty na spanie tylko zabawę 🙂
spała w samym boby z kr. rękawkiem tez biegałam sprawdzać czy jest ciepła 😁 i powiem wam ona nawet dostała potówki dwie -pierwszy raz w zyciu 😉 😲 musiało jej byc bardzo ciepło bo spociła sie podusia była wilgotna .
na komary mam tez Orinoko w aptece ok 18 zł kosztuje -ja pryskałam na razie tylko wózek 😉
któraś kupiła faktor 30 Dax cosmetic tez ten oglądałam , ale czy on nie jest od 1 roku życia? no chyb a ze ja inny oglądałam 🤨 Aśka a za Zajke to nieźle cię skasowali w Rossmannie ok 18 zł kosztuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez czytalam ze dla niemowlakow tylko te mineralne bo zwykle z faktorem moga prowadzis do tego ze komorki niemowlaka moga sie mutowac i zmiany nowotworowe w przyszlosci moga byc,a ciekawe czy ten z ziaji jest mineralny skoro pisze na dni od 1 miesiaca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z rana!
My wstaliśmy o 6, Szymon przebudził się o 3 na jedzonko. Teraz już powoli usypia po zabawie na macie i śpiewaniu piosenek.
Kurcze z tymi komarami to rzeczywiście problem. Oglądałam w tv jaka plaga jest, u nas póki co spokój, ze dwa w mieszkaniu zabiłam. Ale jutro wyjeżdżamy na wieś więc chyba dzisiaj jeszcze skocze po ten preparat o którym piszecie 🙂

Ja synka kładę spać w bardzo cienkim pajacyku. Jak zasypia to go w ogóle nie przykrywam, dopiero jak kładziemy się spać to przykrywam go kocykiem, bo otwieram na oścież wszystkie okna w domu (u nas w nocy jest 19 stopni więc kocyk jest ok). JA śpię w nocy pod kołdrą i jest mi ok, więc on pod kocem też się nie zgrzeje. Oczywiście sprawdzam to jak się budzi na jedzonko i jak na razie nie był ani zimy ani spocony więc wszystko pod kontrolą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂 powiedzcie mi jak Wasze maluchy znosza taka pogode? bo Marta fatalnie wczoraj troche pospacerowalysmy i ona byla tak oslabiona ze szok o wiele mniej mi pozniej jadla chciala spac a nie potrafila ze zmeczenia zasnac a wieczorem zrobila sie tak marudna ze az ciezko bylo ja wykapac bo cala kapiel przeplakala... jak sobie przypomne wczorajszy dzien to dzisiaj az sie boje wychodzic no chyba ze dopiero popoludniu.. no i oczywiscie na spacerze byla w samym bodziaku bardzo cieniutkim a i tak pokazaly sie potowki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry laseczki

u mnie na termometrze w cieniu jest 35 stopni 😲 😲 😲 normalnie sie usmazymy dzisiaj

u nas nocka dobra maly zjadl po kapieli o 21.00 zasnal o 21.30 pierwsza pobudka o 2.15 potem o 5.30 pampers i amciu i na dobre obudzil sie o 7.30 i teraz lezy w lezaczku i bawi sie swoja zabawka 🙂

[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/6648e85e.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

U nas nocka dziwna. Wczoraj pojechalismy na zakupy (ach ten dzien wyplat 🙂 ) i wrocilismy o 21.30 (co za korki!! 😠 ) Maluszek sam zasnal na lezaczku o 22. Myslalam ze zaraz sie obudzi na jedzonko a tu nic! Spal do 2 w nocy i wkoncu na sile go wzielam do karmienia bo juz mnie tak cycki bolaly ze szok! Ale i tak malo mi spil i musialam odciagnac bo bym nie zasnela. Potem budzil sie co 1.5godz i o 6.30 obudzil sie gaworzac ale znowu zjadl i spalismy do 8.15, zjadl i dalej spi 🙂 Chyba ta moja melisa na wieczor tak na niego dziala. Sama nie moglam zasnac jakas podminowana bylam.. Spal w samym cienkim body i skarpetkach bo nauczyl sie rozkopywac i w nocy mial zimne nozki a przykryty byl tylko lekkim kocykiem. U nas w nocy lekki chlodek byl i balam sie zeby nie zmarzl ale bylo ok.
Dzis tez nie pojde z nim na spacer tylko posiedzimy popoludniu na balkonie bo cos zle sie tu czuje na sloncu a i dla niego to zadna frajda gotowac sie w gondoli :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej u nas nocka super, bez pobudki dopiero 6 jedzenie i spanie dalej, teraz też śpi hahaha.

Co do ORINOKO pisałam wczoraj bo ja go mam, jest fajny i faktycznie same zioła ale nie psikam na Amelię tylko na rękę a dopeiro ją smaruje w odsłoniętych miekjscach i po włosach, pocieram też troszkę na ubraniu. Chyba działa bo ja cała opuchnięta a Amelia jak na arzie nic.
W domu włączam raid na komary i codziennie rno odkurzam bo cała podłaoga zasypana owadami.

Ziajka ma filtr 30 i jest od pierwszego dnia życia, jeste abslutnie bezpieczny polecam wczoraj Wam wkleiłam link, po za tym jest tani.

Anno mam zamiar porobić zdjęcia, tylko się zastanawiam czy do tego basenu włożyć jej tą " foczkę do kąpieli czy po prostu położyć głowę na pieluszce.

A z upałami sobie poradzimy, tato po pracy jedzie kupić klimatyzator 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella czekam na zdjęcia, to będzie słodki widok 🙂, z klimatyzatorem super pomysł, bo jest masakrycznie gorąco, ja chyba dzisiaj zrezygnuje z jakiegokolwiek wychodzenia z domu.
tez czytałam, ze dziecka nie można pryskać tylko na rękę i smarować, pryskać można ewentualnie wózek (np budkę, aby odstraszyć owady)

Szymon śpi od 8, ja już posprzątałam pranie wywiesiłam (jest jeden plus takiej pogody, pranie schnie w oka mgnieniu 🙂)

mój słodziak się budzi na jedzonko, dzisiaj znowu brokuły 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moj brzdac przed chwila sie super bawil z melodiami pod swoim stoliczkiem i nagle zasnal 😲 😲 🤔 🤔 hihi

[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/53fcb5e3.jpg[/IMG]

Olu wiem ze w rossmanie jest tanszy ale ja mam kawalek od domku apteke a rossman 10 km od domku 😞 a samochodu juz nie mamy 😞

Zaraz sie musimy zbierac do bobasa po parasolke do wozka. ale juz jest upal chyba sobie dzisiaj wlacze wiatrak w domku bo stoi w szafie od zeszlego lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze jak gorąco chyba zrezygnuję ze spaceru bo padniemy 😞 Majka zasnęła po trudach , męczy ja to ciepło 😞 zdjęłam poszewkę z pierzynki i tylko ją tym przykryje
z basenikiem fajny pomysł mamy tez na działce u rodziców jeszcze przetrwał po Elizie naszej 😲kurcze jakbym miała do nich blisko do ogródka to pewno bym sie wybrała i posiedziała caly dzień w cieniu drzew z Majką , następnym razem muszę o tym wcześniej pomyśleć i z rana juz sie wybrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...