Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzieki laski za pomysly ale urodzinki wyszly w ostatniej chwili (rodzice malej mieli jechac na wakcje ale cos i m nie wyszlo) i prezent musi byc na jutro. Ligia UWIELBIA czytac ksiazeczki wiec kupilm jej 5 ksiazeczek, sliczna rozowa pizamke i takiego misia ktory ladnie spiewa 🙂 Ciekawa jestem jak Tymek bedzie sie jutro zachowywac czy bedzie grzeczny.
Dzis zrobilam eksperyment z rana i jak narazie synuek czuje sie dobrze. Otoz zjadlam garsc czipsow LAYS Z PIECA i chyba bede mogla od czasu do czasu sobie pogrzeszyc 🙂
Pogoda sie popsula na wybrzezu. Rano takie ladne sloneczko bylo a teraz qrcze mzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek Moni piękna profilowa fotka, nie widziałam wcześniej 🙂
Ślicznie wyglądacie 🙂
U nas plaża nadal, dziś chyba jeszcze cieplej niż wczoraj, wychodzę z siebie.
Byli też goście i była kąpiel w basenie ,a le uwaga... dziś TYLKO na siedząco tak aby łapać wodę na leżąco nie była zainteresowana 😁 😁 😁 😁
Ja popijam sobie teraz zimne winko i zrobiłam dziś prze prze przepyszną tartę z owocami więc ją zajadam, dieta dziś poszła w zapomnienie bo i grill był 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Ola 🙂

Moja wreszcie zasnęła ale był problem i 3podejscia uspania małej ,myślałam że juz nie zaśnie tak marudzila strasznie 🙂 ciekawe czy dzisiaj kolejny raz zrobi mamie niespodziankę i prześpi 9 lub 10godzin
taaa trzeba zjeść jaką kolacyjkę a taki zaduch że chyba będzie burza ! normalnie nie ma czym oddychać ino wentylator łazi a i tak źle 🥴 masakra mam dziś w domu aż 27stopni 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas jest już fajnie chłodno i dobrze się oddycha , mam otwarty balkon a Majka śpi przykryta tylko poszewką od pierzynki i jest cieplutka 🙂
szukam jakiś fajnych nowych zabawek dla Majeczki -może coś polecicie ? chcę też kupić pałąk do fotelika i wózka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni ja mam w salnie na dole 33 stopnie a u góry na poddaszu 28 stopni.
Ola ja mam taki
http://www.allegro.pl/item1012009822_palak_pluszowy_przywieszka_do_wozka_na_prezent.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Moni - śliczne zdjęcie 🙂 Moja Karolinka też jest tatusiowa, przynajmniej nikt nie mówi,że listonosza 🤪 bo podobieństwo do tatusia duże 🙂 ponoć 🙂 a i tatuś pewny że jego 🤪
My zaliczyliśmy dziś 2 spacery w tym jeden do moich rodziców. Dziadowie uchachani,że zaś mają wnusię ,tym bardziej że dojechał brat z rodzinką i było rodzinnie i wesoło. Tylko powrót mieliśmy w mega ulewie, ale już wracaliśmy autkiem więc nie tak źle 🙂 Ale dobrze ,że spadł deszcz, bo trochę to powietrze od razu inne 🙂 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...