Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nie wiem czy powinnam to pisac...ale...nie wiem czy zdecyduje sie na drugie dziecko...miedzy mna a mezem przy Tymku nie jest najlepiej...egoista jeden mysli tylko o swoich przyjemnosciach i wypoczynku...nie mowiac juz o seksie...ostatni raz kochalismy sie jak ja bylam w 5 miesiacu ciazy...mam dola laski...mega dola...ide sobie poplakac do sypialni bo w dziennym synek mi przysnal 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Caarolajna trochę Cię rozumiem wiesz? Jak byłam w ciąży to mąż nie chciał nawet słyszeć o seksie, mimo, że lekarz nam nie zabraniał. Byłam pewna, że się mnie brzydzi, bo zawsze byłam szczupła a tu uda jak pnie, brzuch jak balon, a potem jeszcze zaczęłam puchnąć. Po porodzie nie było lepiej, minął czas połogu a on nic... Wyłam do poduszki. Ale wszystko się odmieniło po pierwszym razie. On zwyczajnie się bał...
Może Twój również? Tylko inaczej to okazuje i wydaje Ci się, że szuka odpoczynku i przyjemności???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jednak jeszcze jestem, mężuś ogląda mecz

Carolajna a może porozmawiaj z mężem, dziecko bardzo dużo w życiu zmienia. Nie każdy łatwo sobie z tym radzi. Siądźcie razem i porozmawiajcie szczerze, powiedz mu to co nam. Zobaczysz wszystko się ułoży 😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anna ma rację. Rozmowa czasem czyni cuda. Tylko bez kłótni!
Mi wszyscy powtarzali, że po ślubie wszystko się zmienia. Guzik prawda, zmienia się gdy pojawia się dziecko. Teraz ono jest najważniejsze, dlatego trzeba uważać, by nie zaniedbać drugiej osoby. Caarolajna spróbujcie porozmawiać, powiedz mu, bez wyrzucania sobie, co Ci leży na sercu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
popieram pomysł rozmowy ,płakanie w poduszkę nic ci nie da 😞 a tylko jeszcze bardziej ZDOŁUJE .a może on boi sie drugiej ciąży dlatego unika zbliżeń, widzi ile czasu musisz poświęcać TYmkowi i niechcialby cie obciążać drugim dzieckiem 😞
my czekaliśmy chyba 8 tyg. po porodzie strasznie si e bałam tego pierwszego do tego psychicznie tez nie najlepiej bo malutka w pokoju , ale wszystko powoli wróciło do normy , kochana a ja jestem 17 lat po ślubie i z każdym rokiem jest coraz lepiej 😉 główka do gory powodzenia , a wypłakać sie możesz nam a nie moczyć poduszki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadam tylko na chwilkę 🙂
Jeszcze muszę pranie ściągnąć z balkonu .
Caarolajna - głowa do góry , ułoży się 🙂 porozmawiaj z mężem o ile się uda. Mnie czasami się nie udaje i po prostu leci monolog skarg i zażaleń np. dziś poszedł , bo moja druga połowa zachowuje się jak Mały chłopiec, któremu wszystko ale to wszystko trzeba 1500 razy powtarzać i to może być za mało 😠. Dziś to mnie wpienił ale to może też dlatego że Mała nie chciała zasnąć 😞 ale w końcu zasnęła a jemu się oberwało.
Moni - moja pomimo obcinania pazurków też ma kreseczki czasami na buźce , dobrze ,że one się tak szybko goją 🙂
Dobranoc i kolorowych snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Dziś pierwszy raz nosiłam Filipka w chuście takiej wiązanej 🙂 bardzo mu się podobało 🙂 chodziliśmy po ogródka aż zasnął 🙂 super sprawa 🙂 i jeszcze obiad zrobiliśmy razem i prasowaliśmy razem hehe tylko muszę uważać żeby w drugą stronę się za bardzo nie przyzwyczaił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz z nim rozmawialam i to nie raz...on sie mnie brzydzi bo ja przez ostatnie 2 lata bardzo mocno przytylam..i potem jeszcze doszly kg w ciazy...fakt ze te ciazowe (z nadwiazka) juz zgubilam ale dalej mu sie nie podobam...ech...nie wiem co z nami bedzie...

Tymek ladnie zasnal o 21.30 🙂 Ciekawe jaka bedzie nocka 🤨

Ogladam Usta Usta na tvn. Znam ten serial na pamiec a mimo to i tak mnie smieszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja teraz położyłam karole i co z tego jak zamiast spać to marudzi , oby zaraz usnęła 🙂

Ola nosidełko tylko w domu przećwiczone i nigdzie poza tym bo stwierdziłam że musi najpierw główke dobrze trzymać bo omęcze się ciągle jej przytrzymując,ale pewnie już niedługo bo coraz silniejszą ma
ale tyle co po domu to mogę stwierdzić że fajna to jest sprawa i jej się wtedy to strasznie podobało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab daje mi do zrozumienia ze jestem tlusta 😞

Uwazajcie na noszenie dzieciaczkow w chustach..no chyba ze jest w pozycji pionowej. W stanach byl przypadek ze matka nosila dzieciatko w chuscie w pozycji lezacej i maluszek sie udusil bo byl za bardzo zgiety 🥴 Moj Tymek uwielbia nosidelko ale mama za dlugo go nie nosi w nim bo po pierwsze plecy ja bola od tego kochanego ciezarka a po drugie jeszcze troche za wczesnie i boje sie tak obciazac plecki i bioderka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...