Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulabku gratulacje dla Martynki, moja ma w nosie obroty,jak chce zmienić pozycje to am gardło hahahah.
Za to siada i to jest super bo Adrian np chodził a nie umiał samodzielnie siedzieć hahaha.

Olu taką mamy dużą rodzinę, tylko rodzeństwo i rodzice chrzestni z rodzinami oczywiście 🙂

Anno Kinia ma problem z netem, pisałam wczoraj, jestem jej ustami hahaha.
Wszystko u nich ok 🙂
Jak tylko będzie mogła napisze na pewno 🙂
A i moja jadła brokuł nic jej nie było, za parę dni wprowadzamy pora a potem szpinak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella a moja za to nie siedzi 😁

Słuchajcie jak już tak sobie szczerze gadamy, to mam intymne pytanie. Otóż chodzi o wydzielinę. Nie podczas seksu ale ogólnie w dzień. Bo ja jakaś dziwna jestem od tygodnia. Strasznie jej dużo i wygląda... jakby mi czop odchodził 🤪 Tylko bez krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula gratulacje dla Martynki 🙂 zuch dziewczynka prześciga inne na głowę we wszystkim 😲 Majce lepiej wychodzi z brzuszka na plecki, ale ze strachu mocno trzyma się maty 😁
a może ta wydzielina to po tych lekach które brałaś na zaschniecie pokarmu poczytaj w ulotce jakie mogą być obiawy niepożądane.
Majcia zasnęła, robię szybko obiadek i prasowanko bo o 12 mamy gości
















Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Te upławy są raczej normalne, wręcz bym powiedziała że to dobrze że są bo to znaczy że flora bakteryjna po porodzie wróciła do normy! Chyba że te upławy mają nie przyjemny zapach to do lekarza bym radziła się zgłosić!

Wiecie mój synek zaczął robić takie gęste kupy.. Kamis ty tez karmisz tylko piersią też macie takie kopy?? Bo my do tej pory mieliśmy wodniste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab to i tak Tymon martynke przebił ale wiadomo to facet i wczoraj było z plecków na brzuszek i z brzuszka dalej na plecki i dobrze że mama dobiegła do kanapy bo by była benc
na podłoge a ogwróciłam sie tylko po mleko do podgrzewacza. także teraz jest eksmisja na podłoge
a co do siedzenia to tylko jak sie podeprze poducha bo tak to mu sie nie chce ale sama pozycja sprawia wielka radość

moj zjadł 100ml zageszczona i spi
a wprowadzam po malutku moj pediatra powiedział ,ze o ile nic sie złego nie dzieje to czemu nie tylko malutko do smaku raz na jakis czas..

a pytanie do mam prowadzacych auta nie macie problemu z koncentracja i dosłownie z nie kontrolowaniem siebie nie pamietaniem jak sie przed chwilą wyjechało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab ja podaję obiadki od Bożego Ciała, Szymon nie miał wtedy nawet 16 tygodnia 🙂. A szpinak mu bardzo smakował, cały słoiczek zjadł. Ja uważam że 6 m-cy to stanowczo za późno na pierwsze inne jedzonko niż mleko mamy 🙂 (to jest moje zdanie oczywiście 😆 ). Lekarza nie pytałam, bardziej radzę się siostry (ona ma dwójkę dzieci, syna prawie 4 lata i córkę 6 miesięcy, oboje karmiła (córę jeszcze karmi) piersią).
Jemy też kaszkę kukurydzianą robioną wieczorem, gęstą, podaję ją łyżeczką (robię ze swoim pokarmem, bo mały ma podejrzenie skazy białkowej 🥴 ) i deserki zaczeliśmy od poniedziałku, maluch miecie aż szok 🤪 . Bardzo się z tego cieszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
Ja nie mam jak na razie takowych upławów ,ale Anulka poczekaj jeszcze trochę i jak się nie zmieni to lepiej sprawdź u lekarza 🙂 Gratulacje dla Martynki - silna dziewczyneczka 🙂
Moni - no widzisz i pazurki obcięte i chyba tata ma nowy obowiązek 🤪 🙂
Caarolajna - mam nadzieję,że dziś już lepsze samopoczucie 🙂 🙂 🙂 🙂
Miłego dzionka - my zaraz na spacerek , tylko zjemy i spadamy i zaś kilka godzin 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak Magdulka to nowe zajęcie taty 🙂
Dziewczyny jak to możliwe że wasze dzieciaczki tyle wytrzymują jednorazowo na spacerku 😲 moja 2h i koniec zaraz płacze że głodna i muszę z nią szybko wracać i jak zje to znów góra 2h wytrzyma 🥴 i nie śpi już od dawna tylko się cały czas patrzy a co widzi to nie wiem może kawałek nieba i drzewa ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni Majka tez na spacerkach coraz mnie spi woli oglądać świat , wiec nie masz się czym martwic nich dziecko ogląda i poznaje nowe rzeczy 🙂Właśnie sie Majeczka obudziła 😞 cale 45minut snu 😲 teraz znowu 2 godzinki zabawy , ok 12 przyjdzie jej chrzestna z prawie 2 latkiem to Majka będzie zachwycona bo będzie miała z kim pogadać 😁 a on ją strasznie lubi, całuje itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elwira nie biorę jeszcze tabletek, bo nie dostałam okresu. Ale masz rację, jestem przewrażliwiona. A to dlatego, że moja mama tak szybko wpadła po porodzie. Też nie miała okresu i nie starali się. Tzn. używali prezerwatyw jak my i nagle wpadka. Do dziś nie wie jak to się stało 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach ten mój dzieciak, położyłam go w łóżeczku poszłam się ubierać (chciałam iść na spacer) wracam a on śpi 😁, no i nici ze spaceru, przy najmniej na razie.

Co do kupek, właśnie miałam do Was pisać, Szymon od jakiegoś tygodnia robi kupki jak dorosły 🤨, robi jedną dziennie lub co drugi dzień i bardzo stałej konsystencji. Nie męczy się przy tym więc wnioskuję, że jemu to nie przeszkadza 🙂, ale ja tak na wszelki wypadek zaczęłam podawać oliwę z oliwek do jego zupek (tak kapkę), żeby mi dzieciaka nie zatkało. On zawsze robił mało kupek, ale jak go karmiłam to robił tak co 3 lub 4 dni małą kupkę, ale raczej wodnistą, a teraz ... Sama nie wiem co o tym myśleć?? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab Ty nie musisz dostac okresu by braz azalie .. bo ja sie pochłacia ciągle ja zaczelam w tamtym tygodniu w połowie jak by cyklu bo to mini pigułka a nie taka normalna z reszta lekarz Ci powie!! bo wytłumaczyła wszystko mi ginka choc ja tez zrobiłam oczy ,że to tak można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...