Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania bo twoje mleko całe wchłaniał znaczy sie w wiekszosci a obiadki treawi juz normalnie ... u nas np. kupki sa oliwkowe od czasu kiedy podaje ponad 50% sztucznego i niby to tez normalne i nie mam się tym martwic... bo po tej 2 tyg meki w szpitalu ja ze wsystkim dzwonie i latam do lekarza... paranoja mnie złapała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kassen dzięki, a Twój synuś będzie już zdrowy i nawet nie myśl inaczej 🙂. W sumie to CI się nie dziwię, jak piszesz że tyle w szpitalu byliście 😞. Ja mam takie udogodnienie, że moim pogotowiem technicznym jest moja starsza siostra, dzwonię do niej jak tylko mam jakieś wątpliwości 😉

No to mój jest już prawie dorosły, a prawie robi dużą różnicę 😁 (przynajmniej jeśli chodzi o robienie kupki he he 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn każda z nas się boi o zdrówko maluszka swojego 🙂, wiesz ze my tez miałyśmy problemy i nerki i serducho 😞 teraz za tydzień badanie uk.l. moczowego i w sierpniu echo serca i mam nadzieje ze wszystko będzie ok . i przestane latać po lekarzach .
Majcia sie obudziła, zjadał no i byla kupa wiec mała kąpiel pod kranem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elwira moja kiedys robila jedna dwie dziennie a od jakiegos miesiaca robi raz na 4 dni i pediatra powiedziala ze wszystko ok ,ze mleko matki jest tak dobrze dostosowane do dziecko ze jest prawie cale wchłaniane i teraz jak narobi raz na 3,4 dni to jest gesciejsze,jest jej wiecej i ciemniejsza ,juz nie taka pomaranczowa. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anno Kasenn ma rację maluch po prostu teraz trawi i je stale pokarmy, podobnie ja Ty więc i kupa musi być" dorosła"

Moja właśnie podciąga się do siadania za zabawki z maty hahahah, kurczę , naprawdę muszę kupić kamerę, chyba się posikam ze śmiechu hahahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Kamis to my pewnie też już weszliśmy w ten etap 😁
Anulab to może rzeczywiście zrób ten test i będziesz miała z głowy zadręczanie się 🤢 My też narazie tylko z gumkami, ja tabletek nigdy nie brałam i nie chcę brać. Mam nadzieję że nie wpadniemy za szybko... ;-) A z drugiej strony jeszcze jedno dziecko i z głowy !! Wszystko by było po Damianku 🤪 i mama już wprawiona!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo zapomniałam, Anulabku pamiętasz o bracie dla Martynki hahahah.
Będzie dobrze, uszy do góry 🙂
Ja też biorę Cielst, na razie od dwóch dni nie krwawię, zobaczymy jak długo, a i zmieniam lekarza.
Moja gin powiedziała że nie będzie m i tabletek przepisywać bo to nie zgodne z jej sumieniem a ona się starzeje. była do spowiedzi na Święta i coś się jej podziało. 😮 😮 😮 😮
Tak więc idę szukać pociechy gdzieś indziej 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA na razie tabletek nie biorę, gumek nie lubię, więc natura niech robi swoje 😜, nasza antykoncepcja to stosunek przerywany, czyli zerowa antykoncepcja 😁. Zobaczymy i tak w ciągu 2,5 roku chcę urodzić kolejne dziecko więc wcześniej też może być.

Ja na szczęście z receptami nie mam problemu, jak coś chcę to dzwonie do siostry, ona jest weterynarzem i mam co chcę (tylko sobie nie pomyślcie, że sama sobie coś dobieram, nie taka mądra to ja niestety nie jestem), ale jak wiem co i po co to po jaką cholerę mam do tych lekarzy chodzić, zwłaszcza że teraz nawet na witaminę D3 kazali mi receptę przynieść 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny. Mala spi wiec moge sobie chwilke poklikac. Ja tez nie biore tabletek bo nie chce zatruwac swojego organizmu sztucznymi hormonami. Uzywamy gumek. Ogolnie mam takie silne uczucie ze moglabym znow zajsc w ciaze ale na razie musze zrzucic nadwage bo nie moge zaczynac ciazy w obecnym stanie. Takze mysle ze z pol roku minie zanim powaznie podejdziemy do tematu. Poza tym nie wiem czy maz chcialby juz drugie - nie sadze. Nasz aniolek jest bardzo spokojnym dzieckiem choc jak zacznie plakac to daje na maksa 🙂) i wlasnie wtedy maz ma dosyc, wiec co tu mowic o dwoch krzykaczach 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angel ja tez mam taki instynkt macierzynski mocno rozwiniety ze juz bym mogla miec drugie,ale z roznych przyczy;cesarka,budowa domu,musze poczekac przynajmniej 1,5 roku.a moj mąz wspomina ze długo nie bedziemy czekac z nastepnym dzieckiem 😆 a angel ty karmisz piersią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karmilam do 6 tygodnia. Bol popekanych brodawek jeszcze moglam zniesc. Zaciskalam zeby lub krzyknelam zeby sobie ulzyc kiedy mala sie przyssawala ale placzu mojego dziecka juz nie moglam zniesc. Alicia plakala czasem w czasie karmienia i nie byla to kolka. Od jej urodzenia tylko 2 noce poswiecilam na bole kolokowe. Zaczelam ja dokarmiac butelka i tak stopniowo przeestalam karmic piersia. Musze przyznac ze nie tak to sobie wyobrazalam. Przeszlam lekka depresje, czulam sie zla matka. Nie moglam wykarmic swojego dziecka... Teraz wiem ze to hormony a ja w zaden sposob nie powinnam czuc sie gorsza. Mala jest zdrowa i szczesliwa i o to chyba generalnie chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulabku w takim razie transakcja wiązana, mam 2 puszki pepti wyślij mi adres na nk a jutro Ci je wyśle 🙂
Zazdroszczę Wam możliwości kolejnego dziecka, my niestety mam już stres bo mamy dwójkę a z 3 byłoby bardzo ciężko, mówię tu oczywiście o względach finansowych 🙂
Anno podziwiam Twoją beztroskę w wychowaniu dziecka, ale chyba tak jest lepiej.
Zwykle dzieci wychuchane mają gorzej i wszystko gorzej znoszą.
Tak więc może fakt że nie chodzicie do lekarza bo po co?? Wam wyjdzie na dobre.
Ja szczerze nie mam schizy ale jednak gdyby kiedyś coś tfu tfu odpluć nie będę sobie w brodę pluła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostałam wczoraj od szwagierek w prezencie bujaczek i mała jest bardzo zadowolona huśta się sama i nawet właśnie w nim usnęła 🙂
nowy wyczyn mojego dziecka to grzechotkę sama sobie wzięła do rączek potrząsając sobie nią a podczas karmienia które trwa ok 15,20min dalej mocno trzymała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angel dlaczego więc tu nie zaglądałaś? Miałam to samo, ryczałam jak bóbr gdy brałam Małą do piersi. I z bólu i z bezsilności, że nie potrafię swego dziecka wykarmić. Karmiłam mieszanie prawie do 3 miesiąca, ale nie najlepiej to wspominam i nie wiem co będzie przy drugim dziecku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulko zupelnie zapomnialam o forum. Przez pierwsze 3 tyg byla ze mna mama. Ze szpitala wyszlam juz 2 dnia po urodzeniu (jest tutaj taki program dla matek ktore chca wyjsc do domu wczesniej, wtedy polozne odwiedzaja takie matki codziennie przez 5 roboczych dni). Polozne bardzo dbaja o mlode mamy. POwiem szczerze ze wizyta mamy byla bezcenna. Kiedy mala ryczala w nocy i nie moglam jej uciszyc, mama przychdzila zeby j uspokoic. Raz nawe skonczylo sie to tak ze na jednym ramieniu trzymala Alicie na drugim mnie... Wtedy wlasnie maz powiedzial ze mam sie nie maltretowac z tym karmieniem piersia bo i Ala to kiepsko przechodzi i ja rowniez. Powiedzial ze nie mozze patrzyc jak obie cierpimy. Wtedy zaczelam czesciej karmic butelka a tylko dokarmialam piersia. Po jakims czasie mala zaczela traktwac brodawki jako smoki uspokajacze. Uwielbiala sie tulic. No i tak stopniowo coraz rzadziej ja dostawilam skoro i tak nie polykala mleka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki a jawlasnie nadrobilam ponad 50 stron z 3 dni 😲 😲 i nic nie pamietam

u nas noska standardowa obojetnie o ktorej zasniemy to pierwsza pobudka jest po 5 godzinach i kolejna po 3 godzinach a potem rano to zasypia gdy jeszcze jest zmeczony.

caarolajna nie przejmuj sie waga i swoim facetem ja moze w ciazy przytylam tylko 16 kg ale i tak zostalo mi jeszcze 10 kg 😞 bo jak przestalam karmic piersia to zaczelam tyc 😞 ja dla mojego tez jestem gruba. Jego tluste laski nie kreca. co chwile slysze ze mam sie za siebie wziac bo sie zapuscilam 🤨 on to by chcial zebym wygladala tak gdy mnie poznal 😞 czyli 57 kg na 176 cm wzrostu 😞 ale wtedy to mi wszystkie mozliwe kosci wystawaly i jak to moze sie podobac facetowi. Tak sie spaslam przez ciaze i ja tego nie zaluje ale niestety niektorzy faceci nie doceniaja tego poswiecenia i tego cuda ktore im dalysmy i patrza tylko na to zebysmy bylypiekne, szczuple, jedrne i seksowne ale jak to zrobic tak z dnia na dzien??:: a poza tym to nie szata zdobi czlowieka lecz jego wnetrze.

Olu ja jestem za imieniem Magdalena bo Majka to skrót-zdrobienie od Marii

Anulab gratuluje Martynce przewrotow.

Kasenn swietnie mlody wyglada w tej zabawce. Ty juz mu podajesz sloiczki?? ale jak dobrze je przyjmuje to czemu nie.

Ja zaczelam tydzien temu brac tabletki Yaz i dobrze sie po nich czuje ale i tak jak bedzie seks to z gumka. Az tak im nie zaufam

A my kilka minut temu zasnelismy po walce z mega bolacym brzuszkiem od 8.00 rano 😲 😲 masakra jakas. A mama wkoncu sciagnie sobie z glowy recznik bo juz go trzymam z 1,5 godziny i pewnie mi wlosy zaschly 😁 😁

Ale sie rozpisalam buziaczki i milego dzionka.:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...