Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzis dopiero teraz pisze bo mielismy goscia 🙂 Moja mama zrobila mi niespodzianke i wpadla oczywiscie z walowka dla mnie 🙂 Odciazyla mnie troche bo qrcze leci ze mnie jak cholera!! 😞 Takiego okresu to ja jeszcze w zyciu nie mialam 😞 Dzwonilam do ginekolog bo sie wystrszylam ile krwi ze mnie wylatuje ale ona powiedziala ze to normlane i niektore kobiety tak maja 🤨 Chyba ze zacznie mnie bolec to wowczas mam jechac do szpitala 😞

Nocka u nas taka sobie...nie wiem co sie stalo ze maluch budzi sie prawie co godzinka....jak zasnal o 21.30 to obudzil sie o 23.30 3.00 4.00 5.30 7.00 i wstalismy o 8.45 Doslownie rano jestem jak zombie a najgorsze jes to ze w nocy jak przystawie go do piersi to tylko troszczke pociagnie i odlatuje...nie idzie go dobudzic zeby sie porzadnie najadl i dal mamie pospac...ech..musze byc cierpliwa :/

heh...powiesilam mu na palaku jego ulubionego misia jak sie do niego wdzieczy!! jak gada!! 😁 SZOK!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angel mi wszyscy w koło powtarzali, że mam się nie męczyć, ale ja uparciuch jeden nie chciałam się poddać. Nagadali nam na szkole rodzenia o tych wszystkich zaletach, że czułam się złą matką a gdy podawałam jej pierwszą butlę to wyłam. Wariatka normalnie 😁 W końcu po 2 miesiącach odciągania laktatorem poddałam się. I nie żałuję. Moja córcia jest zdrowa i uśmiechnięta. I niezły z niej pulpecik 😁
Co do forum, to mnie też nie było tu 3 tygodnie po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab, Angel mi się udało karmić piersią chociaż początki były straszne. Jak urodziłam miałom 0 pokarmu, cycki jak wata. Nawet mi w szpitalu powiedzieli że cienko to widzą, ale ja się zawzięłam. Przez 3 dni przystawiałam małego do obu cycków (przynajmniej po 15 min każdy), a potem butelka (żeby nie był głodny). Potem odstawiłam butelkę i się zaczęło, miałam mało pokarmu więc mały wisiał na cyckach jak mała przyssawka, małego glonojada miałam, non stop. W nocy prawie to samo było. Nawet byłam u lekarza sprawdzić, czy mały przybiera odpowiednio żeby się nie okazało że chudnie. Cycki bolały, noce nieprzespane, ale udało mi się. Może dlatego że ani na chwilę nie pomyślałam że mi się nie uda. (Trwało to 1,5 miesiąca)

Ale powiem Wam że jak bym miała dzieciaka karmić odciąganym pokarmem, to bym szybko zaprzestała karmienia (nie lubię odciągać, brrrrr 😮 ).

Wiecie ja uważam, że każda z nas jest doskonałą mamą, bo przecież to my kochamy nasze szkraby najbardziej na świecie, a czy są karmione piersią czy mleczkiem modyfikowanym, jakaż to różnica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella aż taka beztroska nie jestem, ale uczę się racjonalnego myślenia, i jestem bardzo asertywna. Do lekarza chodzimy tyle co trzeba, czyli do szczepienia. Byłam 2 razy z wysypką (pisałam chyba już o tym) to mi lekarki (byłam u dwóch różnych) mówiły żeby się nie martwić, że to normalne itd. A ja na własną rękę odstawiłam białka krowie i wysypka zeszła. I co mi Ci lekarze pomogli nic. A tylko malca narażałam na wszystkie zarazki z ośrodka (chodzimy do dziecka zdrowego, ale to przecież jeden budynek). Teraz pierwsze myślę zanim idę z nim do ośrodka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nam odparzenie zdarzylo sie raz pod jajeczkami Tymka bo zrobil kupe w nocy przez sen i kiedy go przewijalam to juz niestety dupcia sie zdazyla odparzyc...teraz jak juz to mamy odcisniete gumki od pieluchy nic wiecej 🙂
Znowu przysnal...
Moze po obiadku wyjde z nim na spacerek juz nie leci ze mnie jak rano to trzeba wyjsc z dzieckiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mały zasnął, co do karmienia to my mieliśmy 3 kryzysy laktacyjne ale jakoś się przemęczyliśmy i było dobrze, ale teraz już małemu nie wystarcza cycuś i na noc dostaje sztuczne i czasem w dzień. Nie robię sobie wyrzutów z tego tytułu , robiłabym sobie jakbym go głodziła!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my sie dzisiaj meczymy z brzuszkiem 😞 ciagle placz od 8 rano z jedna drzemka polgodzinna o 17 i to wszystko. Nawet sniadania ani obiadu przez to nie zjadlam 😞 i padam na twarz 🤨

Aga ja tez niczym nie smaruje pupci chyba ze zaczerwieniona to tylko zwylkym kremem bambino na podraznienia i to wszystko, ale rzadko sie zdarza i tez mamy sliczna pupcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majcia też już śpi , tylko za dużo mleczka to ona nie wypiła 😞
a my jutro mamy 4 mc. i chyba ktoś jeszcze tu obchodzi z nami miesięczniczkę 😉 chyba Kinia z Nikosiem i ktoś jeszcze z 17.marca jest ? jutro będę dopiero wieczorkiem , no chyba że uda mi się tu zajrzeć jak będę u teściowej 🤔 jade jutro do Gdańska do pracy załatwić urlop i wychowawczy , najgorsze jest to ze już o 7 rano wyjazd czy ja wstanę? 😞 😞 😞 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szymon wykąpany i już śpi. Dzisiaj znowu przespał większość dnia. Niestety znowu mu powychodziły jakieś krostki na buźce, i teraz pytanie czy od czegoś co ja zjadłam czy od czegoś co on zjadł. Ehh 😞.... A było tak fajnie z tym jedzonkiem. JA zaraz wskakuję pod prysznic. Do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...