Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Anno o wizytach u lekarzy jest jakaś racja, ja też nie chodzę tyle co do szczepienia do ośrodka a jak potrzebuje mała skontrolować ( wagę bo przybierała w dolnej granicy) to idę do kliniki prywatnej tam nie mam ryzyka kontaktu z chorym.
Chodziło mi o całokształt tego co piszesz bo tyle wiemy, że sugerujesz się siostrą która jest weterynarzem, że dajesz dziecku karmionemu piersią pokarmy stałe w nawet jeszcze nie 4 miesiącu, i tak sobie myślę że ktoś latami prowadził doświadczenia co do czasu kiedy i co powinno się wprowadzać to chyba ma rację??
Ale to moja uwaga a Ty rób jak uważasz 🙂 ja też zaczęłam wcześniej ale o 2 tygodnie 🙂

Anulabku moja leń totalny w ogóle się nie przewraca ani na boki ani na plecy ani na brzuch, nie musi bo umie krzyczeć hahahaah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamuski wieczorowa pora 🙂

Ale mi dzis zlecial dzien - goscie juz poszli - Nadia ładnie juz sie od 20 i teraz mam czas dla siebie 🙂 zaraz tylko jeszcze kapiel, telefon do meza do Londynu i siadam przed tv i nic nie robie dzis 🙂
Ale Nadia mi nawija cały czas - rozgadała mi sie laska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulabku samowystarczalna 🤪 🤪 🤪
Z jajami 🤪 🤪 🤪 zajebiste określenia hahahah

Kinia prosi żeby Was pozdrowić wszystkie i ucałować a Tobie Olu podziękować z pamięć o miesięcznicy. Majeczce przekazuje życzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam ok 22 stopnie mimo ze kaloryfery pozakrecane. Niestety nie moge otworzyc okien bo mamy takie straszne grube czarne pajaki i chyba bym umarla jakbym zobaczyla takiego potwora u siebie w pokoju. W irlandii nigdy nie bylo takich upalow. Klimat sie zmienia. Moja spi w spioszku i przykrywam ja azurkowym kocykiem - zastanawiam sie czy nie za grubo ale pajacyk jest zrobiony z cienkiej dzianiny wiec chyba jest ok... W ciagu dnia ubieram ja raczej w bodziaka zeby sie nie zgrzala.
A wczasie spacerku jakich kremow uzywacie i jak czesto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella 🙂 pytałam sie Ciebie czy Ty już wrociłaś do pracy ze niania przyszła do Amelii 🙂

AngelFire ja uzywam Nivea na kazda pogode jak nie ma slonca a jak jest slonce to uzywam Nivea na slonce 30 faktor smaruje mala przed spacerem a jak ide drugi raz na spacer to juz nie smaruje 2 raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂
Moja podobnie jak Agi śpi jak jest gorąco w rampersie a tak na codzień w pajacykach 🙂
A buźkę smaruję jej jak jest słońce Nivea z faktorem 30 a tak to pielęgnacyjnym Nivea .
A niunia też śpi a mamie już nic się nie chce 😞 i już chyba dziś sobie odpuszczę prace domowe 🙂 jutro też jest dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia do pracy nie wracam, raczej coś w firmie męża podziałam a niania się pzryucza ale to taka z doskoku bierze Amelię codziennie popołudniu na spacery, czasem zajmuje się nią w ciągu dnia, zależy 🙂 🙂 🙂
Fajnie jest bo mam czas dla siebie 🙂

Aniołku ja na co dzień smaruję nivea na każdą pogodę.
A mam pytanie czy Wy rano po nocy myjecie buzię dzieciakom i smarujecie kremem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja rano myję i kremuję właśnie tym pielęgnacyjnym i wieczorem po kąpieli też i goją się ładnie jej wszystkie ewentualne ranki powstałe za dnia 🙂 🙂 🙂
Ale i ja mam pytanie - jak czyścicie uszka, ja na razie za pomocą patyczków i bardzo ostrożnie ale może jest coś innego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OK ja mam NIvea na kazda pogode ale nie mam nic na slonce wiec musze dokupic. niestety tutaj nie ma za duzo produktow nivea baby wiec bede musiala poszukac jakis innych w aptece. Dzieki!

A tak z innej beczki - wczoraj pierwszy raz wyszlam sama z domu. Mala zostala w domu z tata a mama poszla z kolezankami na "Seks w wielkim miescie 2" 🙂 Przyznaje ze czulam sie conajmniej jak bez reki i co 30 min zastanawialam sie jak sobie daja beze mnie rade, trzymajac komorke w rece w razie gdyby maz zadzwonil 🙂 Okazalo sie ze mala byla troche placzliwa ale w koncu poszla spac, a wiec nie bylo tak zle 🙂 a swoja droga filmik z jajem - polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAA to Twoja niania jest cos jak moi rodzice hihi tez zabieraja Nadke na spcery lub do siebie i ja mam wtedy czas dla siebie 🙂 teraz jak moj maz jest w Londynie to moja mama prawie caly czas sie zajmuje mala bo mowi ze ja musze sobie teraz pozadnie odpoczac 🙂

Jeśli chodzi o buzke to ja nie myje z samego rana - ale w ciagu dnia to myje raczki i buzke pare razy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przemywam jej okolice ust po karmieniu zeby resztki mleka nie obklejal jej skory a cala buzke obmywam tylko raz dziennie - przewaznie rano. Nie kremuje jej buzi chyba ze zaczyna byc sucha ale moze gto moj blad... Sama nie wiem jest tyle szkol... Mowia ze im mniej chemii tym lepiej. Kremuje jej buzke jak wychodzimy na spacer.
Jesli chodzi o uszka to uzywam patyczkow. Mysle ze nie ma sie co bawic jaimis spray'ami - wystarczy wytrzec nadbiar woskowiny nie zaglebiajac patyczka w srodek ucha, zeby go nie uszkodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jej oczka przemywam żeby ropek nie było.
Montusia no pewnie tak, zastanawiam się jak moją nianię do garów zagonić hahhaha bo sprzątać to już będę sama hahaha
To bardzo ważne że ma się czas tylko dla siebie, ja mam popołudnia 1,5 godziny minimum.
Aniołku ja też patyczkiem przemywam tylko z zewnątrz, choć wiem że na lutym dziewczyny jakieś specjalne krople mają, ja nawet nie wiedziałam że takie są 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...