Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja na sek i uciekam spac....musze wykorzystac ze skarbek spi...chyba katarek nam sie znowu zaczyna albo dalej przytyka go moj pokarm tylko teraz wyzej :/ sama juz nie wiem...bidulek meczyl sie i nie mogl zasnac...dzisiejsza nocka pewnie bedzie taka ama jak poprzednia czyli taka sobie...a ja dalej krwawie..jej takiego okresu to ja w zyciu nie mialam 😞
Spokojnej nocki! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!

Dzis ja jestem pierwsza 🙂 Maluszek dalej spi po jedzonku o 4.40 ale mamusia nie moze spac bo qrna leci z niej okronie 😞 Moze za chwilke sie zdrzemne jesli bobo sie nie obudzi.
O dziwo maluszek spal dobrze obudzil sie o 1.30 3.00 i 4.40 🙂 nawet jestem wyspana 🙂 cos mu tam furgocze w nosie i wyciagnelam kozy przed karmieniem. Zeby mu sie to nie rozwinelo 🥴
Do pozniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki!
My nie śpimy już od 6, czyli normalka. A teraz Szymon zasypia w łóżeczku.

Ja buźkę myję 2 razy dziennie, rano i wieczorem, i smaruję kremem Emolium, a to dlatego, że mam małego wrażliwca i ciągle mu na tej buźce coś wychodzi, a ten krem ślicznie łagodzi wszystkie podrażnienia. A tak to przed spacerem kremem z faktorem jak jest słońce i to za każdym razem jak wychodzę, bo to nie działa przez cały dzień 🙃

Cruella z tego co zauważyłam ty dajesz swojej królewnie też jedzonko nie od końca 4 miesiąca, czyli coś podobnego w nas jest 😜. Dla mnie najważniejsza jest reakcja dziecka, a nie jakieś tam badania. Patrze i widzę, jakbym miała w niego na siłę wmuszać, a on by nie chciał, albo nie tolerował to wiadomo że bym wszystko odstawiła. Ja robię wszystko co najlepsze dla mojego bąbelaska, a nie po to żeby się chwalić że już je 🙃, bo jeszcze się przez całe życie naje 😁. Niestety coś nam jakieś krostki na buźce powychodziły, więc nie wiem czy nie będę musiała wrócić do jednoskładnikowych jedzonek (tak to jest przy tym cycku, że nie wiadomo czy ja coś zjadłam, czy to co mu dałam go uczuliło 🤢 )
A te zaproszenia śliczne wybrałaś, już Ci wczoraj pisałam że te mi się podobają najbardziej, i wzór nr 2 jest the best 🙂

Ola wszystkiego najlepszego dla Twojej córci z okazji ukończonych 4 m-cy życia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carolajna nie martw się, może w nosku mu furczy jakaś koza która się gdzieś przykleiła, mojemu często tak się dzieje. A jak podejrzewasz że to katar, to nie przegrzej teraz maluszka, bo tak łatwiej się wszystko rozwija. Nie martw się, będzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam maluszki i mamuski 🙂

Na początek zyczenia dla Majeczki i dla Ciebie Olu z okazji 4 mc 🙂

Ojjj dzis sie pieknie wyspalam chociaz o 6 miałam pobudke bo w lozeczku to jakas "Hanka Bielicka" nawijała chwile posluchalam i poszłam dalej spac do 7 🙂 bo o 7 juz Nadia kopała przewijak tak brykała w lozku 🙂

Musze sie ogarnac plus mieszkanie bo przychodzi do mnie kolezanka ze swoim 3 mc synkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki 🙂
Dziecko się naprawiło obudziła się 5,30 zjadła i spała do 9.15 tak że jesteśmy wyspane 🙂

Anno
nie jesteśmy podobne, bynajmniej 🙂 ja dałam wcześniej owszem tak jak Ci napisałam o 2 tygodnie wcześniej a nie o ponad 2 miesiące, tu jednak subtelna różnica 🙂

Anulabku
kochana na pepti możesz od razu przejść w drugą stronę musi być po trochę, ale teraz spoko 🙂

!00 lat dla Majeczki z okazji 4 miesięcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...