Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Olu dzięki za pamięć ale ja jestem styczniowa 🙂 upomnę się na pewno ahhahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Anulabku no nie było cały dzień chyba bo nie znikały a teraz już 2 z rzędu hahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff...nareszcie zasnal...ale byl bunt "ja nie bede spaaaal" 😞

Dzieki za wspolczucie. Jedyna dobra strona jest to ze dostalam zastrzyk antykoncepcyjny na 3 miesiace 🙂 mam tylko nadzieje ze nie bedzie skutkow ubocznych 🤨

Ola faktycznie bedziesz niedaleko mnie! Daj cynk kiedy to strykniemy sie jakos na kawusie czy co tam my karmiace pijemy 🙂 Piwo karmi?? 😜

Zmykam spac bo po calym dniu bieganiny i nerwow glowa mi peka, plecy lamia sie w pol 🙂 zartuje
Spokojnej nocki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam a ja wlasnie nadrobilam 19 stron

Wiec tak, moj maluch byl dzisiaj od 10 rano do 15 u tesciowej a ja moglam sobie posprzatac mieszkanko na spokojnie i zrobic zakupy na chrzest. A i juz zaklepalam do konca wszystko w restauracji. Maly juz spi od 21.30.

Olu buziaczki dla Majeczki za 4 mc hihi jeszcze zdazylam bo jest 23.45 😁 😁

Calusy tez dla Nikosia i Filipka za 3 mc

Agus wspolczuje ci tej operacji ale jak trzeba to nic nie poradzisz, ale napewno bedzie wszystko dobrze 😉 😉

Ja myje tylko buzke na noc przy kapieli i smaruje ja oliwka. A w dzien gdy jest slonce to ziajka 30 faktor.

Dobra ja lece spac bo padam 🙂

Dobranoc mamuski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam jako pierwsza 😲
nie śpię juz od 6 , bo najpierw karmienie , odciąganie pokarmu a potem już nie mogłam zasnąć bo tak słonko świeci i przygrzewa od rana 🙂Majka śpi na szczęście jeszcze 🙂
anulka ty zazdrośnico 😁 😁 😁
Aśka dziękujemy za pamięć
carolajna dam ci znać i może uda nam sie spotkać 😉 choc na razie nie mogę obiecać 😞 może mój maż będzie jeździł do pracy to będę wolniejsza 😁 😁 😁 namówimy wtedy jeszcze kasenn i mnie odwiedzicie może ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki!

Po pierwsze zaległe życzenia dla Filipa i Nikosia!!!

Miałam wczoraj bardzo zakręcony dzień, mój malec był wczoraj bardzo niespokojny i mimo tego że śpi ok 18 godzin na dobę to i tak zdążył dać mamie popalić 😁. Chyba zjadłam coś co mu zmieniło smak mleka, bo był głodny, a za cholerę nie chciał jeść (dwa łyki i koniec i w ryk 🤢). Tylko nie bardzo wiem co, bo uważam na to, bo kiedyś wystarczyło, że zjadłam korzeń pietruszki gotowany i już miał fochy. Ale już nie ważne.

Zaległości nadrobię później, bo teraz powoli zbieram się do pracy. Muszę zabrać Szymka ze sobą, bo nie mam go z kim zostawić. Tak to już jest jak obydwie babcie mieszkają w innym miejscowościach, a tatuś w pracy nie może wziąć wolnego 🤢. Będę miała chwyt psychologiczny, bo muszę iść na rozmowę ze swoim dyrektorem he he. Mam nadzieję, że będzie grzeczny i da mi pogadać 😮.

Niestety wysypka na buźce mojego szkraba się pogłębia, dzwoniłam do lekarki dzieci mojej siostry (mojej lekarce nie ufam) i się pytałam co mam robić, ona kazała mi ograniczyć swoją dietę i dawać słoiczki jak najmniej składnikowe. Więc dzisiaj znowu tylko marchewka 🙂.

Buziaki kochane i do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mała wstała w dobrym humorze jak co rano 😆 i gada ze sobą a przy tym robi takie bańki.a wczoraj miała dzień piszczenia,piszczała ze by ucho odpadło.śpiewaczką zostanie 😁 no i własnie robi kupe po 5 dniach a miny przy tym niezłe strzela 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

U nas nocka fajna. Maluch po walce zasnal o 22.00 Potem pobudka na jedzonko o 1.30 4.30 5.45 7.30 i spalismy do 8.30 🙂 Mamusia i brzdac wyspani. Szalejemy wlasnie z karuzelka.

Pogoda super, tata wczoraj skosil trawe w ogrodzie to chyba pojdziemy troche na zewnatrz. Spacerek rowniez na Zukowo bo mamusia musi zrobic male zakupy.
Do pozniej! Juz mnie wola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie. Mi się dzisiaj w nocy dziecko psuło 😮 Co półgodziny marudziła, że nie ma smoczka, bo wyleciał. I co pół godziny wstawałam, żeby jej tego smoka wsadzić 🥴
Teraz znów zasypia.
A jej nową zabawą jest "płukanie gardła śliną" 😁
Moni, Cruella żyjecie po tej nocy? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
My wczoraj zaliczyliśmy 2 spacerki ale że Karolka nie spała po południu 😞 wiec wieczorkiem było ciężko ale w końcu zasnęła i pospałą dziś do 9,00 z 2 jedzonkami 🙂
Teraz bryka koło mnie 🙂
My zaraz zaś na spacerek 🙂 choć pogoda średnia a ja ;poprałam pościelowe 🤢 mam nadzieję ,że nie będzie jednak padać.
Ola - Majka to Mała modelka 🙂 🙂 🙂 śliczniutka 🙂
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej u nas nocka zła, ale ze względu na sen, bo na inne rzeczy baaaardzo dobra.
Nasz robaczek dziś się co chwila budził, na szczęście wystarczyło dać smoka, chyba te zęby nas męczą.

Anulabku żyjemy żyjemy i jakże przyjemnie, rano były powtórki z rozrywki tak że czuję się świetnie 🙂
Ciekawe jak Moni?? może jeszcze się podnieść nie może hahahah.
Teraz kolej na kebab 😁 😁 😁 😁


A my zaraz się zbieramy idziemy na pogrzeb, nie wiem czy Wam pisałam ale mąż mojej koleżanki się powiesił no i idziemy z Adrianem. Tata zostaje z Amelią a potem idziemy an szczepienie więc dowiem się ile mój robaczek waży bo mierzy 63 cm, 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Ale ta Majeczka śliczna 4 miesiące -poważny wiek 🙂
My wczoraj pierwszy raz jechaliśmy pociągiem w chuście 🙂 co prawda tylko 20minut ale mały zasnął 🙂 super sprawa uważam 🙂 jak zasnął to od razu zmieniłam pozycje na leżącą bo jak nie śpi to wszystko chce widzieć 🙂 ludzie trochę dziwnie patrzyli bo to nie jest jeszcze tak popularne chyba w dużych miastach bardziej. Zawitkowski też je poleca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

A u nas upałłłłłłłłłłl że nie wiem co. NAdia teraz zasnela po porannej zabawie wiec szybko wykorzystam ten czas i sie ograne 🙂

Monisiaczek ja tez mam chuste i chodze z mala tak do sklepu osiedlowego i tez ludzie sie na mnie patrza - bo mysla ze to ta chusta w ktorej sie dziecko udusilo i mnie mowia o tym ;/

Ale Nadia denerwuje sie w tej chuscie poniewaz ma mala swobode ruchow - chyba jednak kupie nosidelko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...