Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie w ten piękny słoneczny dzień 🙂
Moja Karola bije rekordy o 21 zasnęła i o 6dopiero pobudka ale tylko na amciu i z powrotem spanko do 10tej 🙂 wspaniale 😜
Anulabku my też żyjemy 🤪 to teraz ty się zabieraj za swojego 🙂
Majeczka słodko wygląda w tym ręczniku ??nie przyglądnęłam się dokładniej czy to ręcznik był 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my wlasnie wrocilismy z mini spacerku w nosidelku do sklepu 🙂 Maluszek przysnal ale jak tylko wyjelam go odrazu oworzyl oczka. cos qrcze marudny jest. mam nadzieje ze to nic powaznego sie nie rozwija. heheh bombadowanie w pieluszce wlasnie ma 😁 to chyba jedna wlasnie brzuszek 🤨
heh nikt nie chce mi wierzyc ze Tymek ma 2,5 miesiaca taki duzy jest 🙂 ciekawe ile wazy...hmmm chyba sie zaraz zwazymy na domowej by mniej wiecej wiedziec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angel moja tez waży 5,85 ważyłam ja tydzien temu wiec moze teraz już jest 6 kg 🙂 z jednej strony to dobrze miec takie lekkie dziecko 🙂

Ostatnio jak byłam w parku to usiadłam sobei na ławce a koło mnie była też matka z chlopczykiem myslałam ze on ma tyle miesiecy co Nadii ale on mial 8 mc a wygladal tak samo jak Nadii i ważył tylko 7 kg był bardzo szczuplutki ale babka mowi ze wszystko dobrze sie rozwija.

W domu mam wszystkie zaluzje spuszczone zeby mieszkanie sie nie nagrzewało - musze teraz isc pranie wywiesic az strach wyjsc na ten upal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab a ja mam w odwrtotna strone mowia jakie malutkie dziecko 😞 a jak mowie ze skonczyla juz 4 mc to mi nie wierza 😞 a jak miala 2 mc i poszlismy na zakupy do centrum handlowego to ciagle byly komentarze ze ledwo urodzila a juz szlaja sie z dzieckiem po sklepach 😞

Wiec tak tez nie jest za fajnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Anulab masz tak jak ja! Mi też wszyscy mówią że wygląda na 6 miesięcy 😁 Ale ja jestem zadowolona z tego bo mój synuś jest zdrowy jak rybka i dobrze wygląda! Nie da się takiego dziecka utuczyć mlekiem! Poprostu jedne dzieci są drobne i małe a drugie większe i grubsze! Więcej ciałka do całowania 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już od pewnego czasu jestem w domku, ale chciałam trochę rzeczy przed weekendem zrobić. W pracy było ok. Szymon był grzeczniutki na maxa, aż się zdziwiłam. Rozmawiałam z dyrektorem, i mam wychowawczy do końca listopada tego roku. Potem szukam niani i chyba wracam na dobre do pracy. Jak coś będzie nie tak to zawsze mogę na wychowawczy wrócić. Tak myślę, że nie mogę sobie pozwolić na nie pracowanie teraz zwłaszcza, że planuję niedługo drugie dziecko.

Co do wagi, mój jest malutki, mimo tego, że chłopczyk, więc jak na mój gust nie ma różnicy czy chłopczyk czy dziewczynka. Dzieciaczek jest jaki ma być, byle był zdrowy i uśmiechnięty 🙂.
Szymon jak się urodził ważył 2 690 g (50 cm), był takli malutki, a 5 tygodni temu 5 555 g 🙂 (chłopak na piątkę 😁 ). A teraz nie mam pojęcia, za tydzień na szczepieniu się okaże. Za to jest już długi, bo nosimy ubranka na 68 i 74 (są troszkę luźne, ale ok). Każdy bąbelasek rośnie po swojemu i tak ma być 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Je bede musiala zaczac szukac pracy jak babel skonczy 6 miesiecy bo z jednej pensji meza cienko przedziemy a potrzeby rosna...Zreszta w 2011 odbieramy mieszkanie ktore bedzie trzeba wykonczyc i umeblowac...ZNOWU 🤨 To co teraz miszkamy bedziemy wynajmowac...nie powinno byc problemu ze znalezieniem chetnnych bo Zukowo pod tym wzgledem jest puste tzn.brak mieszkanek do wynajmu a chetnych pelno 🙂 Mam tylko nadzieje ze znajde cos dobrego (praca) i za w miare dobre pieniazki...zaczynam sie tym martwic bo widze co sie dzieje na rynku... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carolajna właśnie dlatego ja zdecydowałam się na tak krótki wychowawczy. Nie chce zostać bez pracy, poza tym dwie pensje to nie jedna.
A dodatkowo nie chciałabym uzależnić się w 100% od męża, może to dziwnie brzmi, ale ja nie chce być od kogoś zależna, i chcę mieć swoje życie oprócz tego w domku. Dodatkowo jeszcze nam trochę kredytu zostało do spłacenia za mieszkanie, na szczęście niewiele. Carolajna jak ja sobie przypomnę jak w zeszłym roku na wiosnę wykańczaliśmy nasze 4 pokojowe mieszkanko to chyba już nie chcę wykańczania i urządzania po raz kolejny 🙂. No chyba że dom wybudujemy, co mamy w planach, ale to za jakieś 5 lat pewnie. Więc Cię podziwiam, ja jestem zbyt leniwa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my po udanym spacerku 🙂
anula czy ty do jutra dasz radę ? 😉 😜
u nas podobnie jak u montusi wszyscy mówią ze Majeczka mała jak na 4 mc 😲 no ale ona faktycznie tu najmniejszy szkrabik jest 😁 gdzie 7 kg jak u tymka carolajny /? 26 maja miała równe 5 kg. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesli chodzi o mnie to urlop konczy mi sie 10 wrzesnia. Nie mozemy sobie pozwolic na bezlatny macierzynski wiec wracam do pracy pod koniec wrzesnia po wykorzystaniu kilku dni urlopu. Reszte zostawie na grudzien dzieki czemu bedziemy znow mogly odwiedzic babcie. W polowie wrzesnia przylatuje do nas niania ktora bedzie z nami mieszkala przez 3 miesiace. A od stycznia albo znow ta sama osoba albo postaramy sie znalezc na miejscu kogos kto mieszka i zajmuje sie dzieciakami u siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...