Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Carolajna mój tak sięczasem budzi. Wtedy go ciężko okiełznać, bo ani spać, ani jeść, nic, zły humor i tyle.
A ja mam pytanie, czy dzieje Ci się tak jak karmisz piersią?
Czasami, w sumie rzadko, ale się zdarza, jak karmię maluszka, on w pewnym momencie się odrywa i w ryk 🥴, nie wiem czemu, bo nie słychać żeby mu się źle przełknęło, albo żeby w brzuszku coś się działo. Ale jak go tylko uspokoję, z reguły za kilka sekund, je znowu w najlepsze. Czasem się zastanawiam dlaczego tak się dzieje 🤔.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anna moj tak robi podczas jedzenia ale wina jest to ze zle zassnie i lyknie powietrza albo zakrztusi sie i potem zalepia mu gardlo i bidak nie moze jesc ani oddychac. Tylko ja slysze ze u niego w brzuszku "biega" powietrze wiec wiem o co chodzi. 😞 U Ciebie nie wiem czym to moze byc spowodowane...czasami moze byc ze zaboli go gardelko i jak przelyka to go boli i placze albo...ze slabo mu leci z piersi 🤨 moj ma wowczas MEGA nerwa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej marcóweczki która z nas to jest Ilona Zalewska??


Moja zjada o 6 120 ml potem o 10.00 - 100 ml potem ej zupę ok 200 ml potem ok 15 deser ok 75 ml potem o 16.00- 100 ml i o 19.00- 200 ml 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też już wykąpane śpimy, ale było cudowania przy jedzeniu.
W wannie już pływa hahhaha, jak na desce na brzuszku, dziś moje dziecko podkurczyło nogi jak do raczkowania i się przesunęła do przodu, nie wiem czy to było incydentalne czy co 😮 😮 😮 😮

Zbieram się do lekarza, jadę na ten rezonans, zobaczymy co mi powie, może już jakieś info będzie choć orientacyjne. Noga mnie dziś baaaardzo boli.

Anulabek chyba na usg, wieczorkiem doczytam co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilona to niuniorka chyba , ale chyba tu prawie wcale nie zagląda .
aga Amelka zjada 200ml. zupki -kurcze to tyle co ja 😁 😁 😁
my byliśmy na spacerze bo u nas dzisiaj zaczęły sie obchody 750 lecia Tczewa i poszliśmy na paradę na stare miasto 😉
Majka po kąpieli właśnie tatuś karmi szkrabka 😉a ona bardziej interesuje sie tv a nie butlą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Filip właśnie zasnął do 1 powinien spać 🙂 nareszcie trochę odpocznę 🙂 chyba ostatnio trochę zmądrzałam i wychodzi mi druga 8 (ząb) masakra jak to boli 😞 nie wyobrażam sobie jak Filipowi zaczną wychodzić 😞 muszę się zaopatrzyć w coś dobrego dla niego bo jak mnie to tak denerwuje i boli to co dopiero takie maleństwo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. My po usg bioderek. Wszystko dobrze 🙂 Za 3 miesiące do kontroli 🙂
Ale lekarz było rąbnięty! Rozebrałam Małą a on :"Ale mamusia dobrze karmi! Rośnie nam małe sumo!" Czaicie?????????? Co za debil!!!
No. A teraz poczytam sobie co piszecie, bo Mała już wykąpana i najedzona, próbuje zasnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisiaczku nie ma się co oszukiwać , z wiekiem się już tylko głupieje hahahah 😁 😁 😁 😁( żart)
Olu tak właśnie dziś pomyślałam że za dużo, jutro jej dam mniej, tylko ona naprawdę lubi sobie zjeść hihihihi
Niniuorka to Ilona?? hmm, no kurcze nie wiem, może zajrzy tu do nas to się dowiem.

Anulabku no kretyn ale co poradzisz różnych Pan Bóg ma lokatorów.

Dobra teraz już zmykam, będę jak wrócę 🙂
trzymajcie kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...