Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć mamuśki!
ja wieczorkiem jak zawsze na chwilkę, maluszek już od ponad godzinki smacznie śpi, więc ja za raz też się położę. Niestety mój ranny ptaszek wstaje najpóźniej o 6 (zdarza się o 5 😞 ) więc muszę się trochę wyspać.

Jeszcze sprawa do "dojarek" 😁 (czyli mam karmiących piersią 😜 ), czy wasze szkraby też tak mają, że czasem się ich nie da na karmić w innej pozycji jak tylko na leżąco? Mój ostatnio przechodzi sam siebie, jak się zezłości to tylko w taki sposób mogę go nakarmić. Powiem Wam, że niby cycek najlepszy, ale ja będę jeszcze karmić miesiąc, a później tylko wieczorami.

Spijcie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, o matko ale wy wariatki jesteście.
Gadacie tylko o sexie i jedzeniu i teraz chce pączka i czereśnie, bo męża zaraz wykorzystam 😁 😁 😁 😁
Olu co to znaczy ze jedziesz na 2 tygodnie bez kontaktu z nami?? to skandal w biały dzień i ciemną noc.
Numer do mnie masz ale puść mi bita bo ja nie mam a chciałabym Ci zwracać uwagę przez całe dwa tygodnie że jesteś niewdzięczną koleżanką i pojechałaś na wakacje 😁 😁 😁 😁

a i wróciłam, no więc tak badanie masakra tam mnie nastraszyli ze to że tamto że normalnie prawie mi serce wyskoczyło jak wjechałam do tego tunelu, no i bez ruchu 20 minut a tu sikać się zachciało wzdychnąć głębiej, to noga swędziała... 😁 😁 😁 😁 😁
Wyniki będzie do tygodnia czasu a gdyby się okazało ze coś słabo widać to będę powtarzać ale wstrzykną mi kontrast 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!

U nas nocka tez fajna. Maluszek zasnal o 22.00. Pobudka o 1.30 3.30 6.45 i gadalismy z poltorej godzinki i teraz przysypiamy znowu 🙂 ooo juz nie oczka otwarte 🙂 Takie nocki jak dzis to ja poprosze codziennie 🙂
Qrcze i chora jestem...mam katarek lekki i gardelko mnie pobolewa :/ ech...kto mnie zarazil?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...