Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Jestem i ja 🙂
My po cieżkim wieczorku nocka super , Mała spała od 20,30 do 8,oo rano ,w tym 2 karmienia na śpiocha więc ok 🙂
Caarolajna - ja mam na codzień katar i tak jeszcze trochę w tej porze roku , bo mi się alergia przypomina. Nic trza swoje wysmarkać i tyle 🙂 🙂 🙂 ale gardziołko nie boli 🙂.
Aga - trzymam kciuki aby nie trzeba było powtarzać badania a wynik był dobry.
Anulka - to dziś dzień szaleństw 🙂
Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę same zazdrośnice nie śpią 😁 😁 😁 ja nie śpię też po miłej nocce 😁 😉 Majka tez dała sie nam dzisiaj wyspać do 7.30 😲

aga ja bym nie wytrzymała na TK bez ruchu też 😞 a z wakacji dam znać bo jeszcze sie faktycznie stęsknicie za mną 😁
anulka to dobrze ze babcia wraca do zdrówka - a my chyba zapomniałyśmy ze z nia tak źle było i nikt nawet nie pytała -oj my niedobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Doberek 🙂
male wytlumaczenie sie hehe bo sie dowiedzialam ze ktos tutaj pisal ze dalam dziecku pudding i bylo poruszenie 😉
A mianowicie byl to pudding o taki
http://www.dooyoo.co.uk/baby-food/hipp-organic-rice-pudding/
ryzowy 🙂 kaszki ryzowe rowniez sa od 4tego miesiaca tak samo jak i ten pudding 🙂 nie widzialam ich w PL ale mozna je kupic na internecie (tutaj akurat mam je w sklepie)
Polecam Olaf kocha ten pudding 🙂

Pozdrawiam Was Wszystkie Serdecznie 🙂 Buziaki dla Was i Dzieciaczkow 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola a jakos tak widzisz 😞 przepraszam i obiecuje poprawe 🙂
Wasze Dzieciaczko tez rosna jak na drozdzach a dopiero siedzialysmy i pisalysmy o brzuchach i kopniakach w pecherz 😁
Zajrze do Was wieczorkiem bo uciekamy nad morze 🙂 przeslicznie jest dzisiaj 🙂
Milego dnia Wam zycze 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje kolezanki mamuski 🙂

Ach jak dobrze ze moj maz już wrocil do domu 🙂 został juz przeze mnie wykorzystany 🙂 nawet Nadia dłużej dzis pospała dała troche wiecej czasu dzis rodzicom 🙂

tak mowiłam wczoraj ze u mnie upały a dzis zima 😞 nie dało rady wyjsc na balkon bez bluzy 😞 zimny wieje wiatr 😞 ja chce slonko !!!

Anulab zaraz przyjedzie Twoja babacia spokojnie wszystko bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy
Dziewczyny moje dziecko strasznie chce siadać, jak go trzymam na rękach to cały czas próbuje się podnieść, teraz to już tak mocno zadziera glówkę że prawie usiądzie, jak lezy i chwyci palce to się podciąga do siadania. Nie wiem czy powinnam mu dawać czy raczej stopować, bo przecież on ma dopiero 3 miesiące 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie 🙂
Anulab nie mam czego wybaczac hehe 😉 wiadomo kazde dziecko inne jedno ma biegunke od puddingu inne od jabluszka a jeszcze inne od czegos tam innego 🙂 wiadomo 🙂
niestety trzeba sprobowac zeby sie o tym przekonac 🙂
U Nas na szczescie nie ma zadnych alergii jak na dzien dzisiejszy i oby tak dalej 🙂

Wasze Dzieciaczki juz tez takie duze leci ten czas 🙂

Pozdrawiam Was serdecznie i przesylam ogormne sloneczko 🙂 na lepszy humor i dzien 🙂
Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...