Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
anulab84 napisał:
Oj widzę, że jest nas więcej :laugh: Ja też ciągle śpię. W poniedziałek wracam do pracy i aż się boję czy nie zasnę z igłą w żyle pacjenta :laugh:






W tym momecie dziekuje ,że nie mam aż tak odpowiedzialnej pracy bo chyba bym się zwolniła i składała kartki świąteczne i długopisy.. a macie też tak ,że jak jedziecie samochodem to waz wszystko denerwuje i macie ochote wszystkich przejechać . 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anulab84 napisał:
kasenn88 , dokładnie. Wszyscy jeżdżą jakby pierwszy raz za kółkiem siedzieli :laugh:




tak a jak my lamiemy przepisy to tylko dlatego ,że się spieszymy na szczęscie mąż mi kupil terenówke to wszyscy uciekaja jak mnie widza tym bardziej jak sie odstresowuje przy metalice lub POD ehhehe polaczenie idealne jak na obecna chwile ... ale gożej jak zaczna się mdłości w połowie trasy ;((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm może to nie mdłości jak takie chwilowe oslabienie i dziwne odbijanie 🙂) a ja zaraz sie zanudze w domu ... 🤨 maż bedzie z córka( z pierwszego zwiazku ma 3 ,5 roku jest kochana ale jej matke bym na leczenie psychiatryczne wyslałam to jest ten tym kobiet ktore nie powinno się nazywac mama 🤨 ani a nawet matkami) o 17 jak nie poźniej a ja sama z psem w ta duchote .. a jak tam u was kochane dzień mija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahhaaa dokladnie taki na szczęście moje dzieciaki beda na 19 to jeszcze ciasto na makaron zdąże zrobić i przemrozic mowie Ci o niebo lepszy jest 🙂)) a ja i tak mam caly czas ochote na gruszke duszona w amaretto z lodami waniliowymi i musem malinowym 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dobrze nie bede już mówić.. ale pisac moge??? 🙂)
ide dalej sprzatac chatke bo nalot teściowej się szykuje a to jest gorsze niż mdłości

znowu mnie wkurzy swymi mądrościami i gadaniem "nie nos pasków do spodni bo dziecko się zawinie" 😠 ble ble to nie wiem w czym mam chodzić jak wszystko spada 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab84 widze ,że nie tylko mi to przeszkadza ja ostatnio kierowce zbluzgałam 🙂) ehh nie chciał sie dac wyprzedzic ... a co do obiadków rosolek smakowal i reszta tez a dzis na plaże i kanapeczki robie dla moich szaleńców



Szalonego , pozytywnego Życze ja i moj mały brzuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hanna napisał:
😠
od wczoraj mam strasznie wyczulony węch 😠 I wcale to nie jest miłe...
Oczywiście najbardziej czuję te brzydkie zapachy! 🤨


u mnie z dziwnymi zapachami zaczeło się w ubiegłym tygodniu... byłam z meżem w sklepie meblowym i wszystko było OK do momentu gdy znalezlismy sie w dziale z materacami, pytam go czy czuje jak tu strasznie smierdzi, oczywiscie odpowiedź negatywna i pytanie- a czym śmierdzi? długo szukałam odpowiedniego porównania az udało mi sie precyzyjnie zdefiniowac ten zapach: jak to czym??- spoconym , gotowanym kurczakiem... (załamka) :P

Miłego łikendu bez dziwacznych zapachów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli dokucza jakis niesamowity bol to mozna sobie pomoc lekiem p.bolowym zawierajacym paracetamol (jedynie paracetamol jest dopuszczalny do stosowania w ciazy i podczas karmienia)oczywiscie w rozsadnych dawkach 🙂- informacja potwierdzona przez mnie u 3 ginekologów i położnej (po urodzeniu corki. standardem na oddziale połozniczym było 6 tabl. paracetamolu na dobe... na poczatku zgrywałam bohaterke i powiedziałam ze nic nie wezme, no ale kolejnych kilka godzin po szyciu skłoniło mnie do siegniecia po tabletki, ale ograniczyłam sie do 3...)

pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heykka .

ja po "wypoczynku nad morzem musiałam leżeć w chloednej wodzie bo mnie glowa jak zaczeła bolec o 18 tak teraz przechodzi. a zapach mnie dobijał stęchłej ryby. Pozatym jakoś znośnie wiekszość dnia przespałam .. na sloneczku z brzyszkiem zakrytym oczywiście i posmarowanym wysokim filtrem . A wy kładzcie się spać bo jutro niedziela i trzeba wyglądać na wypoczęte .. Buziaki i dziękuje za Gratulacje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...