Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
June, błagam... świeżutki, pachnacy, cieplutki serniczek...
Dlaczego Ty nam to robisz? Ledwo slinę przełykam.
Jakos mi sie zmieniac zaczyna. Z kwasnego i ostrego, na słodkie. Choc wczoraj po zakupach w moich siatkach krolowaly batony wszelkiego rodzaju ze sledziami w roznych sosach 🤪 Ale serniczkiem to byś mogła nas poczestowac 😉
U nas słonko pieknie swieci i zaraz czlowiek ma inne nastawienie do swiata.
Wczoraj mialam nerwowy dzien, do tego po pracy zakupy i targanie siatek, no i jak wrocilam do domku to bardzo bolalo mnie podbrzusze. Nie moglam siadac i wstawac, tak jakby mnie miesnie brzucha bolaly... Na szczescie minelo i dzis staram sie niczym nie denerwowac, nic nie robic i w ogole bede sie byczyc :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, a tak apropo to juz na samym początku ciąży zalogowałam się na bardzo fajnej stronie i co tydzień dostaję na maila opis danego tygodnia ciaży. Myslę,że warto zerknąć:

http://niemowle.onet.pl/pl_PL/preg_calendar.php?option=week&week_nr=18&categ=text1

Jest tam w każdym tygodniu opisane co się dzieje z dzieckiem (Twoje Dziecko) oraz z nami (Twoja Ciąża)...

Miłej lektury 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja Cruella dzisiaj do Ciebie na zupke przyjeżdzam 🙂 bo ja w domu często kalafiorowej nie robię choć bardzo lubię bo mój mąż nie przepada i wymyślam coś innego 🙂
ja mam dzisaj barszczyk z pasztecikami a na drugie udka nadziewane 🙂
i żadnych słodkości żeby zgagi nie było :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka napisał:
Dziewczyny, a tak apropo to juz na samym początku ciąży zalogowałam się na bardzo fajnej stronie i co tydzień dostaję na maila opis danego tygodnia ciaży. Myslę,że warto zerknąć:

http://niemowle.onet.pl/pl_PL/preg_calendar.php?option=week&week_nr=18&categ=text1

Jest tam w każdym tygodniu opisane co się dzieje z dzieckiem (Twoje Dziecko) oraz z nami (Twoja Ciąża)...

Miłej lektury 😉

Ja bardzo lubie ten kalendarz:

http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79949,4039742.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja bede w domku dopier o 18 i nie bede miała biadku 😞( a co ja mam o tej poże do garów isc to wogole czasu na odpoczynek nie bedzie ... moj maz zasnoł mi właśnie na kolanach bo jesteśmy od 6 w pracy bo ludziom za duzo autek sie psuje i zza duzo pracy mamy 😞(



aco do POGODY U MNIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ PADA GRAT!!!! i to jaki duzy jak paznokiec od kciuka a u was??? słyszałam w radiu ,że na południu polski pada śnieg to prawda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Pytania dotyczące nas plusy i minusy


1. Jak kondycja paznokci polepszyła się?? bo moje wrescie sie nie łamia i nie rozdwajaja


2. łupież nie wiadomo z kad... masakra nie miałam go nigdy a od 3 tygodni nie wiem co jest .


3. wzmocnione wloski..o taaakk 😁

4. Jak wasza cera . od poczatku ciaży??
- mnie na poczatku zatakowały syfki giganty na dekolcie teraz tam jes gładka skórka i na twazy może tak z 4 sa aleto koło włosów mysle że to od łupieżu..

4. Jakie możemy miec robione zabiegi kosmetyczne w spa typu maseczki masaże, jakies kompiele itd. bo my chcemy się z mężem wyrwać zrelaksować ale niestety ja za bardzo nie wiem na co moge sobie pozwiolic a chciała bym odżywic skórke i przygotować do rozciagania.

właśnie wam tez te Wasze brzuszki wyskoczyły nie "wiadomo" z kad i kiedy bo moj Mężuś stwierdził ,że w 2 Tydodnie sie podwoiłam w brzuszku do przodu za to zachowałam figugre (dzieki bogu nie poszlo mi na boki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasenn zabiegi możesz mieć właściwie każde, w spa zwykle są to produkty pochodzenia naturalnego nie szkodliwego dla dzidzi, nie mniej jednak poinformuj kosmetyczke o swoim stanie. Odradzam masaże pleców bo jeśli masz już brzuszek to pozycja będzie nie wygodna. Ja osobiście postanowiłam wstrzymać sie od spa do porodu. Jeśli koniecznie cchesz polecam dr eris 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>kasenn88 napisał:

1. Jak kondycja paznokci polepszyła się??

Chyba tez lepiej. NIe rozdwajaja sie. Aczkolwiek nie zauwazylam zeby szybciej rosly.

2. łupież nie wiadomo z kad... masakra nie miałam go nigdy a od 3 tygodni nie wiem co jest .
lupiezu nie zanotowalam 🙂 ale zdecydowanie szybciej przetluszczaja mi sie wlosy.

3. wzmocnione wloski..o taaakk 😁

hm.. trudno powiedziec

4. Jak wasza cera . od poczatku ciaży??
na poczatku mialam male problemy (ogolnie mam cere bezproblemowa, normalna ze sklonnosciami do przesuszen). Pojawialy mi sie wypryski nawet na glowie miedzy wlosami hehe, ale potraktowalam je systemem: mleczko, tonik antybakteryjny i kremik plus olejek tea tree i po 2 tygodniach cera wrocila do nonormy. Ogolnie cere mam ok. Czesto slysze ze "promienieje" ale nie wiem czy to ze wzgledu na cere czy ze wzgledu na mysl o dzidzi ktora mam w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no do eriski niestety nie jedziemy bo mąż chce mnie do Hotelu niedzwiadek we wdzydzach zabraći tam jest właśnnie spa itd a i duzo lasów jezior to sobie pochodze 🙂)) a eriska w moich stronach jest na wzgórzach dylewskich to nic nowego bym nie obejrzała...


wiem że nie moge oczyszczania twarzy i guamu napewno i zadnych saun itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no,u nas na poludniu pol godz temu padal snieg,szok:/ a co do włosów to ja mam własnie odwrotnie,przed ciążą musiałam myc tak co 2,3 dni a teraz i minie tydzien i ja jeszcze przetłuszczonych nie mam 🙂co mi akurat odpowiada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...