Skocz do zawartości
AngelFire

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Miłego dnia Mamuśki 🙂
i powodzenia dzisiaj dla tych co mają badania, trzymamy kciuki i dajcie znać jak po wizycie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja jestem w w 21 tygodniu i linie na brzuszku już mam, choć mój brzuszek jest też mały mam 86cm na wysokości pępka 🙂 Nie wiem czym się ma pojawienie lini, może mam ciemna karnację i dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
nie moge sie doczekac dzisiejszej wizyty na 16 .30,jestem mege ciekawa kto to bedzie chlopak czy dziewczynka? czuje od poczatku ze dziewczynka-ciekawe czy te intuicje sie sprawdzaja?! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć dziewczyny ja już od poniedziałku walczę z choroba dzisiaj czuję sie trochę lepiej ale tak strasznie mnie jeszcze meczy katar 😞 czuje już ruchy dziecka pierwszy raz poczułam w piątek byłam bardzo szczęśliwa i maż też tylko żałuje że on jeszcze nie czuje jakie to wspaniałe najlepsze jest łaskotanie z tego wszystkiego siedziałam na wykładzie jak dzidzia zaczęła mnie łaskotać to myślałam ze zacznę sie śmiać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wczoraj u mnie była straszna zima i wiało okropnie a dzisiaj słoneczko i złota Polska jesień 🙂ach co za pogoda wymarzona na spacer 🙂 ale nie pójdę bo chora jestem 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KAMIS21 MOJA INTUICJA SIE SPRAWDZIŁA CZULAM ŻE BEDZIE CÓRCIA I JEST , POWODZENIA NA USG NIESAMOWITE PRZEŻYCIE ZOBACZYĆ NASZE MALEŃSTWA W BRZUCHU JAK TAK PODSKAKUJĄ , RUSZAJĄ RĄCZKAI ITD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja też sie zastanawiam nad intuicją 🤨 bo wdaje mi się że będę miała dziewczynkę ale niestety muszę czekać jeszcze w połowie listopada pójdę w tamtym tygodniu byłam na usg ale niestety nasza dzidzia pokazała nam śliczny tyłeczek 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moja intuicja mowi mi, ze to chlopiec choc bardzo chcialam dziewczynke....no coz wazne by zdrowe bylo....a co do zachcianek....hmmm czy ja wiem....bez wiekszych zmian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zachcianki hmmm chyba nie mam żadnych po za ty ze nie mogę patrzeć na kiełbasę pod żadną postacią nawet z grilla czego wcześniej nie miałam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja słyszałam tez wiele wersji na temat rozpoznania płci że jeśli kobieta gorzej wygląda na twarzy niż przed ciąża to dziewczynka bo zabiera urodę mamusi a jak ładniej to chłopiec ze ja kobieta wcina słodycze to dziewczynka a jak ma ochotę na ostre jedzenie słone i dużo mięsa to chłopiec i tak samo z tym obracaniem się na usg że jak nie chce pokazać co ma to dziewczynka hmmmm nie wierzę w to 🙂każda z nas jest inna i inaczej przechodzi te wspaniałe 9 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nio właśnie dlatego ja nie wierzę w te bajki 🙂w sobotę byłam na weselu i podeszłą do mnie jakaś dziewczyna wogóle dla mnie nie znajoma i d mnie mówi o bardzo ładnie wyglądasz w ciąży urodzisz chłopca na pewno hmmm a skąd ona może wiedzieć jak ja wcześniej wyglądałam?? czy w ciąży trzeba wyglądać brzydko??? ja się nie zmieniłam prawie wcale okrąglejsza sie zrobiłam ale to tyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ta ciemna linia to wynik hormonów więc myślę że to u każdego rożnie bywa z ta linią ja tylko brodawki i sutki mam ciemne a linii nie widać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Te wszystkie zachcianki na smaki nie mają nic wspólnego z płcią dziecka! Wierzcie swojej intuicji. Ja poprostu czułam że będzie synuś i jest! To się czuje... oczywiście 100% gwarancji to po porodzie :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hehe nio z tym usg też rożnie bywa 🙂 ostatnio do moje teściowej bo pracuje w urzędzie przyszedł chłopak zameldować swoje dziecko bo mu sie urodziło i mówi miał być syn a jest córka i dodaje ale nie podmienili bo żona widziała 🙂 na usg powiedzieli że syn a urodziła sie dziewczynka wiec to tak różnie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dokladnie! mi podobno ciaza sluzy i 'promienieje' jak to szkoci mi mowia, ale wcinam slodkie jak mam ochote i ostre tez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Płeć mojego maleństwa zgadza się z chińskim kalendarzem planowania płci dziecka, AngelFire tobie też z tego co pamiętam wychodzi chłopczyk. Ale w sumie co za różnica aby zdrowe były nasze dzieciaczki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a ja znowu baaardzo bym chciała dziewczynkę a czuję że to będzie synek :P też będzie jeśli już tak by było, byle zdrowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a co myślicie o porodach rodzinnych?? ja na przykład chciała bym żeby mój maż był przymnie. Ponoć to psychologicznie jest udowodnione że jeśli mąż czy partner uczestniczy przy porodzie i widzi co się dzieje z żoną od początku do końca to później bardziej pomaga przy dziecku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja myślę ze mój i tak będzie mi pomagał bo już od początku kiedy się dowiedział bardzo się przejmuje ciążą i na każdym kroku słyszę czy dobrze się czuję czy mi czegoś nie trzeba może nowe ubranko może soczek może owoce może pościelić łóżko i się położę więc nie mam co narzekać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mój na razie też mówi że będzie przy mnie mam nadzieję ze nie spanikuje 🙂 wczoraj oglądaliśmy naznaczonego i tam kobieta też rodziła i on z takimi wielkimi oczami na mnie patrzy i mówi ty też będziesz tak wyglądać? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hej Brzuchatki, a ja mam doła dzisiaj. Mąż zostawił mnie na kilka dni i pojechał sobie do Niemiec. Wróci dopiero w poniedziałek a mi smutno jak cholera 😞 Wiem, zachowuję się jak zakochana nastolatka, ale już za nim tęsknię... To nasza pierwsza rozłąka po ślubie 😞 Buuuuuuuuu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi