Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tez się cieszę że wszystko ok 🙂 tak baardzo już się nie mogę doczekać kopania mojego maleństwa! ale w nocy jak się przebudzę to czuję jak mi tam coś strzela,bulka a piernik wie jak to określić ale to na pewno dzidzia wariuje wtedy,jestem tego pewna choćby nie wiem co bo przed ciążą nigdy czegoś takiego nie było 😉 moje kochanie markuje po nocach :laugh:
A co do zgagi to jest paskudztwo wstrętne dobrze że nie często mnie dopada,:P na razie przynajmniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUNE ANULAB ANIOŁKU 🙂) KOCHANE CZY NIE WYDAJE SIE DZIWNE ŻADNEJ Z NAS DZIDZIA NIE POKAZALA CO MA CZYLI CO MAMY WSTYDLIWYCH CHŁOPCÓW I TYLE ...


pozatym fajnie że wiecie kochane ,że dzidzie sa zdrowe 🙂)

JA odpoczywam własnie z mezem.

a ja zgage mialam ylko w jeden dzien jak zjadłam dużo smażonego 🙂

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej bylam na usg 4d ,mam zreszta nagrane na plytke i wyszlo ze bede miala DZIEWCZYNKE z czego sie strasznie ciesze!!!! czyli ta induicja jednak dziala 😉 przyszlam do tego lekarza i pyta sie mnie ,jak pani mysli co bedzie a ja mu mowie ze czuje ze na 80% bedzie dziewczynka a on mi mowi skad pani wiedziala?to dziewczynka 🙂a pozatym z ciaza wszystko w jak najlepszym porzadku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂 dziś ja zaczynam dzień pierwsza tu 🙂 jak się czujecie bo ja dość dobrze. I jestem przeszczęśliwa bo zaraz będę jechać na moje stare śmiecie w odwiedziny na Śląsk do rodzinki,ciekawe jak zniosę trasę bo dla mnie jazda ponad 3h to wieczność. mam nadzieje że nie będzie ze mną tam żadnych cyrków typu migreny i wymioty itp :P To póki co miłego dnia życzę, a że laptopa biorę to będę będę tu zaglądać do was pewnie co jakiś czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczynki.
Też jestem już po USG połówkowym. Dzidzia zdrowo się rozwija ale kręciła się tak bardzo, że w sumie niewiele było widać. 🙂 Gin ją z jednej strony uciska żeby się odwróciła, a ona w drugą stronę się przekręca 🙂 Gin stwierdziła, że to prawdopodobnie dziewczynka ale jeszcze za mała żeby stwierdzić na 100%... Czy na zwykłym USG zawsze tak kiepsko widać?

Gdzie można w Krakowie zrobić porządne USG 3D lub 4D tak, żeby wszystko dokładnie było widać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry wszystkim mamusiom.

Kamikaa gratuluje coreczki! 🙂
Podziel sie fotkami 3d – jestem bardzo ciekawa jak one wychodza.

June – a nie mowilysmy? 🙂 Ale tak to juz jest. Ciezarowki zawsze martwia sie na zapas 🙂

Kamis rowniez gratuluje dziewczynki!

Kasenn masz racje - tylko my zostalysmy 🙂 Ale ja zwalam to na fakt ze do tej pory mialam tylko 2 skany. 1wszy w 6 tyg wiec sie nie liczy a drugi i (pierwszy w ktorym moznaby bylo teoretycznie cos zobaczyc) w 13 tyg. Takze ja na rzie mialam tylko jedna szanse zeby rozpoznac plec. Za 2 tyg bede miala nastepna szanse. Mam nadzieje ze wtedy juz sie dowiem. Wam rowniez tego zycze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny pamietacie watek o herbacie zielonej?
Obiecalam wkleic tekst dotyczacy tego tematu, ktory znalazlam w swoim poradniku "Ciaza - 40 kolejnych tygodni":

"Bedac w ciazy unikaj zielonej herbaty. Badania wykazaly, ze kobiety pijace zaledwie 1-2 filizanki zielonej herbaty dziennie w okresie 3 miesiecy przed porodem i w I trymestrze ciazy, podwajaja ryzyko wystapienia wad cewy nerwowej plodu. Zawarty w zielonej herbacie przeciwutleniacz hamuje dzialanie kwasu foliowego. Wiadomo ze przyjmowanie odpowiedniej dawki kwasu foliowego w pierwszych tygodniach caizy pomoglo obnizyc wskaznik wystapienia wad cewy nerwowej. A zatezm az do rozwiazania unikaj zielonej herbaty."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry dziewczynki, ja mam piękne słońce za oknem jak u Was pogoda??
Doti, bardzo dobra prywatna kliniki na placu Szczepańskim, jest tam lekarz nazywa się Wiecheć, jest jednym z najlepszych w małopolsce, a krakowie jako jeden z dwóch który posiada angieslki certyfikat do usg 4d, a za wizytę biorą stosunkowo nie dużo. Ja za usg płaciłam 200 zł, juz w 12 tygodniu mi na 95 % powiedział co będzie. Po za tym z tego co słyszałąm ma 100% sprawdzalności. A przy tym wszystkim jest przemiły 🙂
szczerze go polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella dziękuję za podpowiedź 🙂 Za zwykłe USG płacę 150 zł więc te 50zł to nie różnica. Może uda mi się namówić M na wizytę, żeby lepiej pooglądać Maleństwo.

Pogoda jest piękna, świeci słoneczko i chyba nawet ciepło się robi. Mój M pojechał usuwać połamane drzewa z naszego przydomowego "lasku", który nazywamy krzakami... A ja siedzę sama w domu, piję ciepłe mleczko, żeby mnie choroba zostawiła w spokoju i czytam, czytam, czytam... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>AngelFire napisał:
Dzien dobry wszystkim mamusiom.

Kamikaa gratuluje coreczki! 🙂
Podziel sie fotkami 3d – jestem bardzo ciekawa jak one wychodza.

June – a nie mowilysmy? 🙂 Ale tak to juz jest. Ciezarowki zawsze martwia sie na zapas 🙂

Kamis rowniez gratuluje dziewczynki!

Kasenn masz racje - tylko my zostalysmy 🙂 Ale ja zwalam to na fakt ze do tej pory mialam tylko 2 skany. 1wszy w 6 tyg wiec sie nie liczy a drugi i (pierwszy w ktorym moznaby bylo teoretycznie cos zobaczyc) w 13 tyg. Takze ja na rzie mialam tylko jedna szanse zeby rozpoznac plec. Za 2 tyg bede miala nastepna szanse. Mam nadzieje ze wtedy juz sie dowiem. Wam rowniez tego zycze!



czesc dziewczyny czytam i nie wierze Dziewczynki górą -przyszla era bab hihihi , a w koło tyle chlopaków sie rodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał:
Dzień dobry Dziewczynki.
Też jestem już po USG połówkowym. Dzidzia zdrowo się rozwija ale kręciła się tak bardzo, że w sumie niewiele było widać. 🙂 Gin ją z jednej strony uciska żeby się odwróciła, a ona w drugą stronę się przekręca 🙂 Gin stwierdziła, że to prawdopodobnie dziewczynka ale jeszcze za mała żeby stwierdzić na 100%... Czy na zwykłym USG zawsze tak kiepsko widać?

Gdzie można w Krakowie zrobić porządne USG 3D lub 4D tak, żeby wszystko dokładnie było widać?


hej moj ginekolog też jest zdania że zwyklym usg nic nie zobaczyłby mam troche tluszczyku na brzuchu i powiedzial żę ejstem tzw pacjetką o niskiej przepuszczalności fal usg (delikatnie to ujął )robił mi 3D/4D i tez mial klopot momentami ale fajnie było malutką widać , łobuziara nie chciala pokazać serduszka zasłaniala sie rąćzkami , ale sprawdził wszytko i ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez nie jestem szczupla - musze uwazac na kg ale wg tabel miescimy sie w normie. Oczywiscie rozumiem ze nie mozna tak szybko przybierac na wadze (3 tyg, 4,5kg) i pewnie dlatego ten ochrzan ale patrzac na wage w stosunku do miesiaca ciazy to jest ok.

Ja nie mialam problemow z wymiotami dlatego nic a nic nie zrzucilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam serdecznie wszystkie Panie 🙂

To mój pierwszy post na tym forum, może nie wypada, może wstyd się przyznać, ale jestem facetem 😎

Zarejestrowałem się tu, bo moja żonka jest w ciąży, dziś jest pierwszy dzień 18 tygodnia.

Bardzo ciesze się, że zostanę tatą i już nie mogę doczekać się tej chwili.

W związku z tym, że moja żona ma grupę krwi ARh- musiałem ja również poddać się badaniu, aby sprawdzić czy nie będziemy mieć konfliktu serologicznego, na szczęście nie, bo mam ABRh-

Dziś po południu idziemy do ginekologa na kolejną wizytę, myślicie że jest szansa żeby wypowiedział się już co do płci?

Na koniec dodam tylko, że termin porodu "mamy" na 26 marca w dzień moich 30 urodzin :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuchatki!
Ale nowych wiadomości! Gratuluje córek i dobrych wyników z USG połówkowego. Ja mam połówkowe 26.10 już nie mogę się doczekać, mały tak fika w brzuszku że czasami aż się boję czy jest wszystko O.K, czy jest mu dobrze. Bardzo mocno czuję kopnięcia, przeciąganie, przekręcanie się małego. Fajne uczucie. I przestała mi lecieć krew z noska 🙂 Czuję się świetnie mam tyle sił że chyba bym mogła góry przenosić, tylko już nie mogę tak szaleć bo zaraz mały daje znaki że trzeba odpocząć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AngelFire , co do wagi to mysle ze to dobry wynik- ja przed chwila sie wazylam i waze 71, czyli od poczatku przytylam 6 kg, a skoro norma dla mnie to 15 kg na cala ciaze no to mam do dyspozycji cale 9 kg! :P oczywiscie mam nadzieje ze uda mi sie nie przekroczyc normy, a co wiecej bede sie pilnowac zeby prztytc max tyle co do tej pory- w koncu to juz polowka ciazy, a apetyt na szczescie juz nie jest tak szalony jak na poczatku 🙂 bo prawda jest taka ze te 4 kg przytylam w 2 mies-
bylam w takiej euforii ze wreszcie sie nam udalo ze jadlam wszystko jak szalona 🤪

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂 ja od poczatku przytyłam tylko 2 kilo 🙂 z czego bardzo się cieszę 🙂 skoro norma to 15 to jeszcze duuużo przede mną ale to wcale nie znaczy że chciałabym dobić do tego. Ja też na początku ciąży nic nie wymiotowałam a waga nie dużo wyższa chyba tylko dlatego że od początku nie mam zbyt dużego apetytu, jem tak jak przed ciążą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sopran , witamy serdecznie w naszym brzuchatym gronie 🙂 mysle ze Twoj wstyd jest nieuzasadniony a inni tatusiowie powinni brac z Ciebie przyklad 🙂 Co do usg, to jesli bardzo Wam zalezy zeby poznac plec dziecka, to jesli bedziecie mieli taka mozliwosc zrobcie 3D, bo standardowe 2D zawiodlo kilka mam na tym forum- ze siebie palecm nie wskaze 😉

poadrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...