Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Paulinka u mnie też już nei ma słońca , było rano a teraz terż znów ponuro.
Karka ja też od tego tygodnia mam w ogóle jakieś zachcianki, właściwie to od czasu jak Kasenn zaraziła wszystkich śledziami hihihihi. Teraz też chodzę i szukam, choć słodyczy staram się nie jeść.
Ola już zimowe buciki kupiłaś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella -tak ale to takie nie zaplanowane zakupy były , poszłam z mamą moją bo to jej były potrzebne ale jak zobaczyłam , przymierzylam to stwierdzilam że chce je mieć to już z myślą o opuchnietych nogach wziełam krutkie zimowe butki super skorka mam nadzieje że bedzie sie dobrze chodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angel nie jesteś osamotniona, ja na początku drugie trymestru miałam straszną ochotę ale do tego stopnia że ciągałam męża gdziekolwiek byle by było, natomiast to był okres może dwóch tygodni, potem juz zaczęłam przybierać na wadze i skończyło się, wmówiłąm sobie że po pierwsze jestem gruba więc tak jak i Ty niska samoocena a po drugie jak już wiem jak Amelia wygląda i że tam jest to mi się wydaję że jej cos zrobie, tak że też abstynencja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamunie 🙂


jak tam nastroje ??


u Mnie strasznie zimno brryyy ale takie piekne słońce ,że od razu lepiej 🙂)


co do tematów z 19 stron forum to zacznijmy od najfajniejszego.


ja sie stałam strasznie napastliwa i wogole zjadła bym męża od mometu ciazy a dokładnie tak od 14 tygodnia biedny już ucieka przedemna 😁 🤪

no cóż krew nie woda a temperamęcik i chętke to mam po tatusiu moim 🙃 z tego co ostatnio z nim rozmawiałam i opowiadałam..


dalej jedzonko no ja żyje na jabuszkach mandarynkach czekoladzie lodach orzechach w kazdej postaci i frytkachhh..

i standardowo o tej porze jak do was zaglądam to moja dzidzia zaczyna kopać 🙂) ale to takie fajne i wogole duzo jej czuje taka wiercipieta po mamie chyba jest 🙂)


pozatym stwierdziłam z Małżonkiem ,iż nasze bobo rozumie o czym mowimy bo mowiliśmy o kupnie autka i jak mi pokazywał oferty i mowił jakie to to w pewnym momecie czyli przy Terenówce która mi sie podoba bardzo dostałam taki łomocik jak by skakał z radośći w brzuszku i mowił ja chce ten 🙂)

ale to tylko takie moje głupoty .


Wy tez tak macie ???

BUZIAKIIIIIII KOCHANE 🙂) MAM NADZIEJE ,ZE U WAS TEZ TAKIE PIEKNE SŁOŃCE JEST I MACIE UŚMIECHNIETE BUZIE



A MAMUSIE CÓRECZEK GRATULACJE TYLKO NIE DAWAJCIE IM NA IMIE OLIWIA BO TEZ BEDA TAKIE TRZEPNIETE JAK JA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu ja choruje na jakieś na płaskim obcasie, włożyłam wczoraj przy tej brzydkiej pogodzie z zeszłego roku na obcasie ale to koszmar, nie dam rady chodzić, do tego mam problem z kurtką, narazie ubieram kurtkę męża, ale ponieważ jest niewiele większy ode mnie to zaraz przestane się w nią mieścić. Kupować szkoda bo po co mi taka duża po ciąży. Czy Wy też macie taki problem??
Karka ide w takim razie po batona hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał:
Olu ja choruje na jakieś na płaskim obcasie, włożyłam wczoraj przy tej brzydkiej pogodzie z zeszłego roku na obcasie ale to koszmar, nie dam rady chodzić, do tego mam problem z kurtką, narazie ubieram kurtkę męża, ale ponieważ jest niewiele większy ode mnie to zaraz przestane się w nią mieścić. Kupować szkoda bo po co mi taka duża po ciąży. Czy Wy też macie taki problem??
Karka ide w takim razie po batona hihihih


butki kupilam na plaskim obcasie mam nadzieję że nie bede sie w nich ślizgać zimą -kupilam w CCC botki Sarah Karen mieciutka skórka mam nadzieję ze pochodze w nich kilka lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 napisał:
(...)pozatym stwierdziłam z Małżonkiem ,iż nasze bobo rozumie o czym mowimy bo mowiliśmy o kupnie autka i jak mi pokazywał oferty i mowił jakie to to w pewnym momecie czyli przy Terenówce która mi sie podoba bardzo dostałam taki łomocik jak by skakał z radośći w brzuszku i mowił ja chce ten 🙂)

A ja mam wrazenie ze dzidzia po prostu poczula twoje emocje na mysl o terenowce i dlatego zareagowala. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm dziewczyny moze i macie racje co do tego że "mężczyzna" (oby) będzie miał wymagania 🙂 a Cruella może nie akurat szutrowy kierowca ani z bolidu choć po rodzicach i moim tacie to ma już we krwi miłość do ryzyka (tatko moj w latach młodości jezdził w wyscigach samochodowych nim ja sie pojawiła 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...