Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Mamuski juz po usg wszystko jest ok wszystko sprawdzil tylko podniebienia nie mogl bo Maly tak sie wiercil ze szok
otworzyl ustka pil plyn a za chwile jak ginek chcial zobaczyc to zamknal i tyle
Mowi ze nie widac bylo jakis nieprawidlowosci i mam sie nie martwic nie mam ani zdjec ani plytki nie wiem czemu choc widzialam ze plytke nagrywal jakas no chyba ze zapomnial dac a ja z wrazenia nie zapytalam lozysko tylko delikatnie przesunelo sie w bok ale nadal jest na dole mam odpoczywac jak zawsze. Dzidzia wazy 399gramow choc oczywiscie ta waga jest liczona z wymiarow a nie z rzeczywistej wagi ale mowi ze duza Dzidzia hehe
nozki i raczki dlugie mysle ze bedzie duze bo ja mialam 60cm a moj 62cm jak sie urodzilismy wiec moze cos w tym jest
Nastepne usg pomiedzy 28-30 tyg. Na bole powiedzial ze moge sporobowac luteine dopochwowo wiec Mama przesle mi z Polski. Brzus mam w porzadku mowi ze jest na wysokosci pepka bo jestem wysoka no i mam duzo miejsca w brzuszku ale ok 24tego pepek juz wyskoczy co do plci to powiedzial na 85% hehe
znow jajeczka byly ale wiecie 3d4d jest wyrazniejsze
Pepowina owinieta jak szelki hehe co mnie troszke zdenerwowalo ze kolo szyjki ale mowi ze mam byc spokojna bo Dzidzia tak sie rusza i tak skacze ze to normalne poza tym raczke mial wlozona pod pepowine wiec pewnie za chwile pepowina juz gdzie bedzie na boku lezec druga raczke mial pod buzka hehe
najlepsze jak liczyl palce u nog a Maly sobie stopke na stopke zalozyl cale usg sie wiercil, kopal, glowke co chwile okrecal...niezle sie ginek nameczyl
A Moj to poprostu myslalam ze peknie z dumy
ja ginek mowi "Ach zobaczcie Malego Prezesa jak zarzadza co pokazac a co nie, caly czas sie kreci no a teraz dupka sie obraca"
Mariusz byl tak wniebowziety ze szok hehe a ginek mu wszystko tlumaczyl gdzie co jest Mozg i serduszko super tetno 148 ale ginek mowi ze Prezes jest taki aktywny ze sie nie dziwi no a tetno i tak jest w normie
ech fajnie tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 bardzo się cieszę, że z Twoim syneczkiem wszystko dobrze 🙂
Pani w aptece powiedziała, że w ciąży nie można używac żadnej maści na opryszczkę, chyba, że za pozwoleniem lekarza, więc tak mi się usta rozrastają 😁 Może jutro będzie lepiej 🤨
Miłego wieczoru Brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie mialam zamiaru Cie straszyc spotkalam sie juuz z paroma ciezarnym z opryszczka i kazdej z nich ginek kazal odrazu przyjsc po lek wiec lepiej zadzwon i sie upewnij no a masci Ci nie wolno zadnej stosowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂 🙂 Jestem tu nowa . Zalogowałam się jakiś czas temu, ale jakoś nie było okazji do napisania 🙂 🙂 Spodziewam się mojego pierwszego bobaska , termin mam na koniec marca i już nie mogę się doczekać .
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej i pogodnej niedzieli, choć za oknem to bardzo smutno i deszczowo .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wtam 🙂
u mnie tez pogoda beznadziejna i tylko bym spala.
Ola73, nie wiem czy Cie to pocieszy ale ja od 4 dni mam straszne problemy ze spaniem 😞 w ogole sie jskos przestawilam - moglabym przespac caly dzien a w nocy nie moge sobie w lozku miejsca znazezc i tez co chwile sie budze .

a na taka slaba pogode to najlepsze jest ciacho :P - poniewaz w Norwegii sklepy w niedziele sa zamkniete to musze cos sama zrobic... no nic pewnie skusze sie na jakies z owocami zeby troche lato powspominac 😉 A Dziewczyny jesli macie jekis sprawdzony przepis na ciasto jogutrowe to poprosze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry dziewczynki, widzę że nawet w weekend ruch tutaj hihihi. June nie mam fajnego przepisu, ale za to jak ostatnio zaraziłyście mnie na forum z Kasenn sernikiem i śledziami, to ja właśnie w tą strone poszłam hihihi, śledzi całą lodówka, niezmiennie od kilku dni a dziś piękny serniczek z polewą czekoladową zdobi mój stół 🙂
E mnie słuchajcie od wczoraj wielkie malowanie, wczoraj mój mąż wymalował pokó amelii na kremowo a dziś robi różowe ramki na ścianach, zapowiada się bardzo pięknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june28 napisał:
wtam 🙂
u mnie tez pogoda beznadziejna i tylko bym spala.
Ola73, nie wiem czy Cie to pocieszy ale ja od 4 dni mam straszne problemy ze spaniem 😞 w ogole sie jskos przestawilam - moglabym przespac caly dzien a w nocy nie moge sobie w lozku miejsca znazezc i tez co chwile sie budze .

a na taka slaba pogode to najlepsze jest ciacho :P - poniewaz w Norwegii sklepy w niedziele sa zamkniete to musze cos sama zrobic... no nic pewnie skusze sie na jakies z owocami zeby troche lato powspominac 😉 A Dziewczyny jesli macie jekis sprawdzony przepis na ciasto jogutrowe to poprosze 🙂


ja ostatnio zajadałam sie 3-Bitem , sama robiłam co tydzień i pochłanialiśmy wspolnie , mogę napisać przepis jakbyś chciała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heyy maleńkie 🙂)


OLU jaka ponura pogoda u mnie nad morzem piekne slońce ,że az milo .. a maz mi pozwolił dłuzej pospac.


u mnie juz po rosolku i za chwile biore sie za 2 danie kurczak ziemiaczki fasolka zołta mniammii..


Anulabek nie martw sie nie tylko ty tak masz ,że cieszyz się z tego a potem juz jest...


June a moze TY rzuc jakims pysznym przepisem 🙂


cruell ja miałam tylko chwilowa słabość do tego.. bo tak naprawde to ja lubie tylko sernik wiedeński co robie na wielkanoc 🙂)


ok ja teraz czekolade na gorąco dokończe i wreszcie sie ogarniam i może tych moich na dwór wyciagne 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 -ja mam trochę dalej do morza , jakies 35 km , zimno nie jest ale ponuro i spiaco choć we mnie dzisiaj sporo energii po całej przespanej nocy( w końcu) .ja tez po obiadku , bo moja rodzinka cos dzisiaj głoda więc tak szybko zjedliśmy,a każdy ma ochote na cos innego zwariowac można 3 osoby -3 obiady , a od marca 4 hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...