Skocz do zawartości
AngelFire

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

hehe nie moge... Otwieram www.brzuszek.net, ziewam po czym czytam "mam dosyc ciaglego ziewania"To sie nazywa wyczucie czasu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a pomyśl ,że ja tak co 5 minut... nawet jak pomyśle o tym już zaczynam na nowo..aaaaaaaaaaaa dobranoc 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja w łóżku głowa mi peka , wzielam paracetamol zobaczymy czy mi coś pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale mnie kusi zeby isc do lekarza i poprosic o kilka dni wolnego.. Jestem taka zmeczona i senna.. a do tego zodziennie wstaje o 5.40 eh... life is brutal..

Ale za 3 tyg wyjezdzamy w pordroz poslubna 🤪 2 tyg urlopu. I co najwazniejsze - jak wroce, bede mogla juz wszystkim oficjalnie powiedziec ze spodziewam sie dzidziusia 🙂

Nie moge sie doczekac 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tam Już powiedzialam mojemu tacie mamie i babci, bo bym nie wyrobiła.A w firmie to na kilometr pracownicy uciekaja jak mam zły dzień. 🙂 wiec nie dało by się ukryć 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja tez rodze w marcu. dokladnie 22.03.2010r. tak naprawde to nawet nie czuje ze jestem w ciazy. nie mam zadnych powazniejszych dolegliwosci, tylko czasem jakos tak nie mam na nic sily i brzuch mnie troszke pobolewa. ale zero nudnosci i wymiotow a to dosc wazne:P piersi mnie za to bola strasznie, do tego stopnia ze zapomnialam juz jak sie spi na brzuchu 😞 ale oprocz tego to nie mam na co narzekac. pozdrawiam wszystkie mamuski:laugh:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja mam termin na 7 marca 2010 🙂 Siedzę już w domciu na zwolnieniu,bo początek był najgorszy ,nie nadawałam się do życia... Na szczęscie już jest lepiej i nie mam krwawień.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
malincia1185 to dokładnie tak jak u mnie, z tym, ze ja jeszcze zasypiam na stojąco 😉 A ja powiedziałam już rodzinie i przyjaciołom. Nie wytrzymałabym inaczej 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
🙂 mam nadzieję że nie będziecie miły mi za złe jak cos napisze 🙂 przeczytałam kilka wypowiedzi że cieszycie się nie macie mdłości ale u mnie mdłości i wymioty zaczeły sie dopiero około 16 tc choć życze Wam żeby was to omineło 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co ma byc to bedzie. Jedno jest pewne - Kazda z nas przechodzi KAZDA ciaze inaczej. Zycze Wam wszystkim oby ten czas byl wyjatkowy a w przyszlosci kojarzony tylko i wylacznie z milym okresem waszego zycia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No i Aniołku jak się tu z Toba nie zodzic 🙂 .. wogóle widze ,że nie zagledałam przez 4 godzinki czy troche wiecej a Tu się nam mamuś mowych narobiło.. pozdrawiam i witam w naszym gronie.

a co tyczy się piersi wam też takie balony urosły hehehehe. bo ja sama w sobie miałam dość spore nie chwalac sie ładne C ale teraz nosze D 🥴 i czuje ,że cisna 😞 a moj kochany nawet nie ma co ich dotykac bo bym go zaraz pogryzła 🤨

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maiha , mojej koleżance też mdłości zaczęły się od 16 tygodnia, więc wiem, że to możliwe 🤨 Póki co cieszę się jednak, że czuję się dobrze. Dziś na śniadanie zjadłam śledzie w śmietanie :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dzien doberekk 🙂)

Witam szanowne mamusie 🙂

Śniadanko hmmm fajna sprawa u mnie był to banan .. no coż .tak też być musi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
co do piersi, to zachęcam Was drogie mamusie do tego zeby juz teraz zaczac stosowac kermy p.rozstepom -ja w pierwszej ciazy zaczełam stosowac je dopiero od 5 mies i to niestety było troszke pozno, w efekcie mam kilka "pamiatek".
Jakis czas temu pytałam czy ktoras z Was zetkneła sie z nowa seria kosmetykow dla mam Prenatal Program, postanowiłam sie poswiecic 😉 i przetestowac ten wynalazek i musze przyznac, ze jestem bardzo zadowolona, zarowno z żelu do biustu jak i z kremu na brzuszek 🙂 /mam nadzieje ze zadowolenie bedzie utrzynywało sie na stałym poziomie przez cała ciaze a zwlaszcza po 🙂

A jak Wam mija dzien? ja czuje sie dzis wyjatkowo dobrze 🙂 -oby tak dalej, czego i Wam zyczę

Miłego łikendu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm ja mam juz preparat na piersi ale mozna go stosowac dopiero po 3 miesiacu..

a co tyczy sie dnia nie cała godzine temu miałam dość mocne krwawienie i mam już straszne myśli tym bardziej ,że w nocy bolało mnie podbrzusze 😞 teraz leze i nie nad wyrezam sie i jestem wsciekła bo miałam sobie wieczorem wyjsc do luna parku rozerwac a teraz to zostaje mi łózko + ksiazka 😞 a on ze znajomymi będzie się bawić 😞 i mi smutno bardzo i płakać mi się bardzo chce 😞

ajj już nie pisze bo tylko Was wprowadze smutny nastrój..

kożystajcie z wolnego na spacerek z chłopami 🙂)

Buziaczki [img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/suwaczekii-8d2e32c2ddd4f20a949b8e5ce9939d13.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kasenn88, wiem że ciezko Cie pocieszyc ale nie matrw sie, dopoki nie czujesz skurczy to nie jest zle- wiem co mowie bo w ciaży z Livią miałam krwawienia od 5 tyg ciazy i brałam na podtrzymanie Duphaston. Lekarz zalecił lezenie z nogami nieco wyzej uniesionymi, zero dzwgania oczywiscie i zadnych wedrowek po domu. Jesli jednak bys poczuła nawet delikatne skurcze to wez koniecznie no-spe no i do szpitala zeby lekarz w pore podał lek z progesteronem (oczywiscie nie zakładamy tego scenariusza 🙂 Czasami takie krwawienie jest zwiazane z implementacją zarodka- dzidzia staje sie coraz wieksza i czasami peknie jakies naczynko co objawia sie własnie krwawieniem, tak wiec głowa (i nogi) do gory 🙂

daj znac jak sytuacja,
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dziekuje za podtrzymanie na duchu.. nadal czuje sie ocieżalai taka cieżkość mam na podbrzuszu. oby nic wiecej sie nie dzialo ...ale i tak musze chodzic obowiazki przeciez mam w domku a dzis jeszcze jest u nas pasierbica moja to jak to z 3,5 letnim dzieckiem wszędzie wejdzie 🙂)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3,5 letnie dziecko... własnie to przerabiam 🙂 to chyba taki wiek ze wszelkie objawy ADHD sa zupełną codzienna normą 😉 moja corka jest wszedzie, az sie boje co to bedzie jak Groszek sie urodzi... chociaz Livia zaczyna za tydzien przedszkole, wiec mam nadzieje ze bedzie troche spokojniejsza a ja zyskam wiecej czasu dla siebie i brzusia 🙂

pozdrawiam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm no to wiemy co jest taka sama sytuacja.. ale ja mam dzis naprawde złe przeczucia. nie moge przez to nawet spac 😞( oby tylko moje brzusio było zdrowe do samego poczęcia i potem dzidzia była bardzo zdrowa 😁 Kocham już ją calym serduszkiemi obawiam się togo co moglo by się ze mna stać jak by znikneło 😞

Dobranoc MAMUSIE

ja jeszcze się poobijam po domu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kasenn88, wszystko bedzie dobrze 🙂 i nie obijaj sie po domu tylko do łozeczka i nogi do gory! 🙂

dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kochana by to tak łatwo leze telewizor gra a ja odkrywam rzeczy o których wolała bym jednak nie wiedziec. Jestem chorobliwie moze nie zazdrosna ale nienawidze dziewczyny z całego serca mowie o eks panience męża. Maja p\fajna córcie kocham ja ale matka jej robi sieczke w głowie i to co te dzieck potrafi powiedziec kuje w samo serce 😞 zapisuje ten dzień do najgorszych oby rano było lepiej 🙂

June28 jesteś wspaniałą kobieta i Mamusią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi