Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Monisiaczku ja miałam tak właśnie od oliwki, a po za tym bardzo swędziało mnie między piersiami ale to od tego że po prostu skóra ocierała o skórę na skutek wzrostu piersi, wcześniej tego nie miałam, spróbuj zmienić balsam, możesz zainwestować w takie przeciw rozstępom, skóra na piersiach może Cię od tego swędzieć, warto ją czymś nawilżać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie to przez ta oliwke tak skóra swędzi?bo mnie właśnie tez gdzies od 2 dni tak brzuch i piersi swędza ze budze sie w nocy i drapie a smaruje sie oliwka rano i wieczorem??? a tak pozatym jak bylam ostatnio na usg to gin przesunal mi z 1 marca na 26lutego termin,ale juz do tego wątka sie przyzwyczaiłam wiec tu zostane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczynki 🙂

Jak się dziś czujecie? Tak brzydko za oknem, tak zimno, że aż się ruszać z łóżka nie chce. Dobrze że nie muszę nigdzie iść. Leżę więc w łóżeczku i odpoczywam po ciężkiej nocy.

Mój M nie mógł spać i oczywiście musiałam cierpieć razem z nim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja czuję się dobrze , noc minęła spokojnie choć zmieniałam pozycje do spania chyba 1000000 razy ale mogę powiedzieć szczerze jestem wyspana , u mnie za oknem też ponuro czuję chłód jaki leci z otwartego okna ale wybiorę sie dzisiaj z wizytą do rodziców i połaze po sklepach , chcę kupić ręczniczek kąpielowy dla malutkiej i może dorwę jakis dobry , fajny stanik dla siewie bo sie niemieszczę juz w nic, pościel do łóżeczka i kocyk zamowilam na allegro i czekam

anula - to zapowiada sie dzisiaj romantyczny wieczór..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zamowilam bilet dla swojej mamy (o zgrozo) 🙂Jestem bardzo ciekawa czy dam rade wytrzymac z nia 2 tygodnie w czasie kiedy cale moje zycie odwroci sie do gory nogami (nardziny dziecka). Zastanawiam sie czy dobrze zrobilam... Ale co mialam jej powiedziec - mamo nie przyjzdzaj dm sobie sama rade? A jak nie dam? To w koncu moje pierwsze dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na pewno nie bedzie tak źle ,dasz rade a babcia się nacieszy maleństwem , choć sama z doświadczenia wiem bo mieszkaliśmy 5 lat z rodzicami jak moja Eliza była mała i choć mam mamę kochaną to czasem doprowadzała mnie do ................., jakoś to przeżyliśmy ,a teraz luzik sami w mieszkanku ale pewno odwiedzin bede miała dosyć ........ 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
Jak Wam minął weekend?
Ja właśnie mam chwilę wolnego w pracy i zabieram się za zaległą lekturę, żeby być na bieżąco 😉
U mnie super. Jednak rozłąka z mężem na tydzień wpływa rewelacyjnie 😆 Oboje tak sie za soba stesknilismy, że były i świece, i ... soki 😁 , i .... :P
No bynajmniej było fajowo.
U nas dziś mgliście i deszczowo, ale mam nadzieje,że sprawdzi się długoterminowa prognoza pogody z tvn. Wg niej od jutra poprawa, a w sobotę nawet 18stopni i słoneczko. 🤪
No to szukam strony, na której Was opusciłam i czytam... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nadal nie znam plci swojego dziecka. Ale czuje ze bedzie chlopiec, zreszta celowalam w chlopca wiec mam nadzieje ze sie udalo. Dla niego mamy juz imie, ale dla dziewczynki... wciaz nie. Tez myslalam ostatnio o Martynie i Paulinie ale jakos nie wspolgraja mi z nazwiskiem. OStatnio strasznie spodobalo mi sie Abbey (Abi) - Abigail, ale to typowo obcojezyczne imie. Tzn i tak mieszkamy w Irlandii ale co jesli wrocimy kiedys do polski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po weekendzie Szanowne Koleżanki 🙂

Byliśmy z żonką w piątek u ginekologa i stwierdził, że będzie raczej chłopiec, na razie gwarancji nie dał, potwierdzi za miesiąc, ale powiedział, że chłopców łatwiej jest rozpoznać (z wiadomych powodów hehe).

Zresztą miałem wrażenie, że też widziałem co należy, bo doktor w pewnym momencie zatrzymał oraz powiększył obraz i rzeczywiście coś tam było. Najważniejsze, że mały prawidłowo się rozwija, rozśmieszył nas jak włożył sobie rączke między nóżki 🙂

Na dzień dzisiejszy najbardziej podobają mi się, dla mojego pierworodnego, imiona - Jan i Kacper...

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...