Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien dobry sliczniutkie brzuszki 🙂

No i mamy polowe tygodnia. Ale ten czas szybko leci.
WIdze ze Anitek ma juz niezla kolekcje ciuszkow 🙂
Ja straalam sie nie szalec z ubrankami bo wciaz nei znam plci i poki co polowalam na "bezpieczne" kolory. A takie sliczne ubranka widzialam dla chlopcow.. Ale powstrzymywalam sie zeby pozniej nie zalowac. Ale w tygodniu musze podjechac do Dublina na zakupy bo znowu sie nie mieszcze w staniki 😞(((

Aaa.. Jszcze jedno. Codzinnie rano ide malowac sie do drugiego pokoju bo maz wciaz spi i tam stoi wozek dla dziecka. Jak na niego patrze ogarnia mnie takie niesamowite uczucie... Kojarzycie kalendarzyk adwentowy? Codziennie odkrywa sie okienko z konkretna data i palaszuje sie czekoladke ukryta pod nia. Tak sie wlasnie czuje kiedy patrze na wozek. To taki moj kalendarzyk "urodzinowy".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie , ja w końcu wczoraj upolowałam stanik dla siebie za cale 15 zł 🙂 , co do ciuszków to wczoraj przejrzałam u bratowej i czekają 2 worki z tego pewno jeszcze coś odrzucę , ale na początek mam zaopatrzenie dobre , dokupię coś ładnego dla mojej dziewczynki z pewnością jeszcze, kurcze śniły mi sie dzisiaj te wszytki ciuszki malutkie takie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AngelFire napisał:
Ale w tygodniu musze podjechac do Dublina na zakupy bo znowu sie nie mieszcze w staniki 😞(((


Mnie biust rośnie bardzo powoli, natomiast brzuszek zmienie mi sie z dnia na dzien. Przez ostatni tydzień byłam w szpitalu bo okazało się, że mam za malo wód płodowych i teraz muszę pić przynajmniej 4 litry wody dziennie. Dzięki temu w końcu zaczyna być widac, że jestem w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry Mamusie i Brzusie 🙂
a u mnie b.dobry humorek pomimo szarej deszczowej pogody za oknem. Jestem podekscytowana bo dzis juz sroda, a w piatek idziemy na 3D 🙃 . Za chwile odprowadzam coreczke do przedszkola i bede miala wolna chate 😎 , czyli wreszcie znajde troche czasu dla siebie i ... dla domu.

olamat , ja tez mam niskie cisnienie i faktycznie kawka albo spacer dzialaja na mnie najlepiej (chociaz 100% skutecznosci daje tylko wizyta tesciowej 🤪 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie jak samopoczucie dzisiaj? u mnie dobrze wcinam wlasnie platki z mleczkiem 🙂 wieje i jest brrrr na dworze :p Aniolku nie zle porownanie wozka do kalendarzyka 😁 ale cos w tym jest hehe 😁 ja bede miec lozeczko w weekend i postawie je juz w sypialni bo w drugim pokoju nie ma miejsca narazie ale to dobrze bo bede spac na lewym boku dzieki temu 🙂
Mamuski a teraz lepiej usiadzcie wygodnie napisze Wam co mi sie snilo...bo jak sie obudzilam to myslalam ze na glowe dostalam
mialam sen ze Dzidzia byla pod sama skora ze czulam wszystkiego jego kosci itd. ni nagle urodzilam : dwie biale myszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zadzwonilam do lekarza a on na to ze mam je zlapac i schowac do brzucha i tam sie rozwina do konca i beda chlopczykiem a one nie chcialy mnie sluchac i uciekaly no i mowily do mnie...czy ja zwariowalam???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz tez sie smieje z tego ale rano nie wiedzialam co juest grane lapie brzusia oddzywam sie i za chwilke kopniaczek wiec dopiero tak naprawde sie obudzilam :P
No ale jedna z lutowek urodzila w snie misia pluszowego wiec chyba nie jestem sama z takimi glupawymi snami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...