Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a dla mnie dzisiaj się śniło że biegłam w jakimś maratonie tak dużo kilometrów i wcale się nie męczyłam moje koleżanki dawno popadały bo nie dały rady a ja miałam tak dużo energii i siły że cały czas bardzo szybko biegłam 🙂 to chyba takie pragnienie teraz bo ledwo przez te skurcze chodzę po schodach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek ja tez tak mam ze od kiedy jestem w ciąży to w snach wiem że jestem na początku miałam wogóle sny że np wiedziałam ze jestem w ciąży i dostawałam miesiączkę albo jakieś krwawienie i pogotowie było tak blisko a ja chodziłam gdzieś okreżna drogą i nie mogłam trafić i nie było żadnych ludzi żeby mi pomogli tak jakbym była na świecie sama. śniło mi się ze tak jakby swieto zmarłych było brzydka pogoda byliśmy z dzieckiem na cmentsarzu wrociliśmy d domu było ciemno lało a ja pytam meża a gdzie dziecko a on że zapomniał je zabrać z tamtąd i że jutro po nie pójdzie i jak przyniósł to było takie jakieś dziwne rozmoknięte całe pomarszczone straszny sen. a teraz śniło mi się ze przebierałam dziecko bo musiałam szybko gdzieś isć a ono jak tylko przebrałam znowu miało mokro i tak ciągle przebierałam i przebierałam aż sie obudziąłm więc te sny są głupie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ELWIRA ma na tyle dobrze że nie musi jedzenie samo z mężem przychodzi 🙂


mi coś dziś nie odpowiada z jedzeniem niby nie jestem głodna a boli mnie i mam takie uczucie jak by mi kiszki marsza grały ... ale gdy zjadłam pomarańcze czułam sie jak by mi balon urusł i nie wiem czy dzidzia sie tak przekreciła czy naprawde mnie coś tam boli od tego..

a własnie jak wam dzidzia śpi na dole też czujecie taki dyskomfort jak by coś wbijało sie w pecherz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jem dużo i tylko jest to że boli mnie brzuch już 3 dzień .

a co tyczy sie tycia chciała bym by mi poszło w tyłek 🙂) a nie w cycki i brzuch tylko i to wszystko do przodu ciagnie i plecy bola.


ale nic wazne że dziecko sie rusza i oby było wygodnie ..

po tym jak pisałyście o tym 4d i dzwonie za chwile sie umowić na poczatek listopada jednak by było ja widać ładnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June no cóż to nie wypije.. hmm ja piłam mietowa z rana ale od 2 dni zgaga mnie po niej łapie i musiałam dziś odpuscic ale zato w domku mam jakies z hibiskusa a to jes juz napewno zdrowe bo pani doktor mi mówiła 😁


a Ta glukoza jest tak straszna doo wypicia??


a 28.10 do mojej pani doktor ide a
4.11 ide na 4d do Pani doktor w gdyni 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

june28 napisał:
kasenn88 oczywiscie ze szkodzi 🙂 chyba Angel duzo o tym pisala, ale je raz na jakis czas pije herbatke zielona z mieta liptona - boski smak 🙂

No mi tylko mowila lekarka o miecie i herbacie z malin ale wtedy gdy zawieraja liscie z malin bo powoduja skurcze. Jejkus mysle ze jedna filizaneczka wielkiej krzywdy nie zrobi 🙂
A ostatnio czytalam o herbacie zielonej ze wypijac jedna filizanke przed snem w 50% zmniejsza ona wystepowanie koszmarow sennych Hmmm moza powinnam sprobowac zeby juz zadnych myszek nie rodzic :P choc ja nie bardzo lubie herbate :P a zielona z tego co pamietam zalatywala mi zielona trawa :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisalam sie na 3d4d na 28listopada 🙂 🙂 🙂 🙂 w sumie moj ginek stad mowil ze 28-30tydzien mam przyjsc na usg zeby sprawdzic ponownie co tam u Dzidzi no wiec stwierdzilam ze zabukuje wizyte w Dublinie bede wtedy w 27tyg+4dni wiec pani powiedzialam ze ok bo sprawdza wszystko odrazu 🙂
Przyjemne z pozytecznym hehe 🙂 ciekawe jak Synus bedzie wygladal jaaaaaa odliczam juz hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam już 2 razy robione usg 4D - przezbrzuszne i na początku aby rozpoznac ciaze dopochwowe , mój lekarz powiedział ze mi normalnym usg nie dałoby rady zrobić tzn było by bardzo malo widać -ładnie mnie nazwał ,że jestem pacjetką o małej przepuszczalnosci fal usg bo mam sporo tłuszczyku na brzusiu, a to co ma 4D jest super z funkcją Doplerowską widać jak do serduszka wplywala i wypływala krew , tak samo sprawdził ukrwienie łożyska , jestem zadowolona z tych badań za kazde usg płacę 50 zł+ 80żł za wizytę

USG 4D to badanie trójwymiarowe 3D w czasie rzeczywistym. Takie obrazowanie 4D pozwala oglądać nie tylko przekroje płodu, ale również powierzchnię ciała dziecka (rączki, nóżki, twarz, płeć) oraz zaobserwować jego ruchy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...