Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja głupia... czemu czlowiek nie ma tak silnej woli jak pragnienia zjedzenia 2 jajek na mieko z majonezem... tak mi sie chciało tak pysznie smakował a teraz zwijam sie z bólu co ja mam jeść suchary 😞 a najgorsze jest to ,że jeszcze bym zjadła 🤪 . dziecinek mi leży na dolu i ciagle biegam do łazienki już nie mam siły wstawać z łozka 😁 no cóż co sie dla naszych brzdąców nie robi:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ci współczuje , ja dzisiaj mimo tego że upieklam to ciacho z owocami i zrobiłam sałatkę troche to poskubałam i nie mam ochoty na jedzenie , na kolacje raczej wmusiłam w siebie jogurt , 2 marchewki i szklankę mleka ,a to wszytko że nie ma dzisiaj mojego w domu ,a mi bez niego nic nie smakuje , Eliza nigdy nie jest glodna (albo sie odchudza)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ty masz z nim słodkie życie .

życzę wam dziewczynki miłych snów i żadnych koszmarów . Moja piesia polożyłyła sie do swojego kojca i słodko śpi ,a jak głośno chrapie , ciekawe czym ona sie tak zmęczyła dzisiaj chyba leżeniem na kanapie .zaraz pęknę ze śmiechu tak chrapie , ojej mój brzuch moja dzidzka .............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!
Dzisiaj ja zaczynam dzień na forum ;-) Co tam u Was brzuchale???
Słuchajcie jak budze się rano i przekręcam z boku na bok to bolą mnie wszystkie wnętrzności.... Tak jakby mnie ktoś od środka poobijał 🙂 Też tak macie? I jeszcze zawasze rano boli mnie lewy jajnik, tak ciągnie. Myślicie że to normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! ja na razie tak jeszcze nie mam :P aczkolwiek prawy jajnik dziś mnie lekko ciągnie a poza tym to jestem jakaś rozbita 🥴 chyba mnie chce choroba rozłożyć ale jej mówię precz jak najdalej 😉
U mnie dziś słoneczko świeci ładnie ale cóż z tego jak jest potworny wiatr halny i może też dlatego się tak czuje jak czuje

hihi Monisiaczek chyba cię uprzedziłam :laugh: aaa i dzięki za odpis na moje wcześniejsze pytanie co do tej glukozy,już wiem jak się na nie przygotować brrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki , a jak z waszymi mężami rosną razem z wami ? przeczytałam gdzieś ze mężczyźni towarzyszący kobiecie cięzarnej tyją przez okres ciazy ok. 6,5 kg. mój sie na razie trzyma choć by mu się przydało kilka kilo przybrać 🙂

zjadłam sniadanko ale już mnie kusi ciasto , co tu robić ? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
U mnie znowu pogoda bez zmian. Szaro i buro. Siedze w pracy i wlasnie zjadlam sniadanko. Dzis muszę jechać odebrac moja suknie slubna z komisu, bo mi sie umowa konczy, a nie mam zamiaru jej przedluzac. Zostawilam ja w salonie i potwierdzilo sie to czego sie obawialam. Mianowicie, ze babkom z salonu zalezy tylko na sprzedazy nowych sukienek, a uzywane wisza z tylu na magazynie...zatem zabieram do domu i nie wiem co z nia dalej zrobic. Mimo,ze wygladalam w niej super,uwazam, ze to najbezsensowniej wydana kasa. Miałabym za to teraz wózek, łożeczko i całą wyprawkę 😉 Ale tak to już jest, ze każda Panna Młoda chce wyglądac wyjatkowo i nie zastanawia się nad ceną 😉
Muszę ja wreszcie wystawic na allegro. Puszcze za 1/3 ceny. Moze ktoś kupi. A jak nie to powieszę w piwnicy i bedzie tam wisiec do mojej śmierci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wracajac jeszcze do tematu "pierwsze ruchy dziecka" 🙂
Jestem juz pewna ze to dzidzia. A wiec od poczatku 18 tygodnia zaczelam czuc ruchy. Zawsze wieczorem, na lezaco. Tak jak ktos pisal, po zjedzeniu slodkiego 30-40min pozniej po lewej stronie brzucha poczulam burczenie takie jakby przeszywajace od dolu do gory a czasami tylko w jednym miejscu 🙂 Uwielbiam to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podobno męzczyźni mają też zachcianki, moj bez slodkiego po obiadku by nie przeżył i tak mnie kusi a ja nie powinnam , ale mimo wszytko nadal trzyma linie:P

oglądam na allegro pampersy , niewiem jakie są ceny w sklepach ,ale tu te malenkie 1 2-5 kg za sztuke juz razem z przesylka wychodzą ok 70 gr. czy to warto , macie już jakąś orientację w tym temacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni27, mój nadal wita się w pierwszej kolejnosci z żoną i mam nadzieję,że tak zostanie 😉 Co do wagi to mój przytył na początku 3kg, ale już zjechał... a tylko ja rosnę 😁

Ola73 też zjadłam śniadanko i mam batona duplo w szafce głęboko ukrytego...i walczę ze sobą: zjeść/nie zjeść...zjeść później 🤪

Ostatnio tyle pisałyscie o serniku, ze wczoraj na zakupach kupiłam kilogram twarogu i będę jutro piec 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...